Results from Grand Prix Latvija 2006 - IDSF International Open Latin 16 grudnia 2006
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Grand Prix Latvija 2006
Łotwa - Riga 15 grudnia 2006

IDSF International Open Latin 16 grudnia 2006

Finał

1  Andrei Zaitsev & Anna Kuzminskaya Rosja
2  Jevgenijs Suvorovs & Nina Bezzubova Łotwa
3  Nikolai Voronovich & Maria Nikolishina Rosja
4  Sergey Oseychuk & Anna Jelnikova Niemcy
5  Sarunas Greblikas & Viktoria Horeva Łotwa
6  Mikko Kaasalainen & Adrienn Fitori Finlandia
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Grygoriy Boldyrev & Andra Vaidilaite Litwa
8  Alexei Kabirov & Veronika Klyushina Rosja
8  Rafal Maserak & Magda Soszynska Polska
8  Dmitriy Pugachev & Ulyana Fomenko Rosja
11  Martin Dvorak & Zuzana Silhanova Czechy
11  Daniils Kutuzovs & Madara Liepniece Łotwa

Ćwierćfinał

13  Aleksandr Ilinykh & Anna Afonenkova Rosja
14  Aleksei Simakin & Viktorija Puhovika Łotwa
15  Kirill Kartavtsev & Evgenia Golikova Rosja
15  Georgiy Korolyov & Blanka Winiarska Polska
17  Joonas Piippola & Katri Mäkinen Finlandia
17  Alexander Rebrov & Daria Genzeleva Rosja
19  Vladimirs Kurcevskijs & Ekaterina Selitskaia Łotwa
20  Sandris Cirulis & Elina Ozolina Łotwa
21  Nikolai Krasikov & Yulia Shorokhova Rosja
22  Arturas Vilkonecas & Ala Karpenko Litwa
23  Vadim Usovitch & Marina Chernoshei Białoruś
24  Alexey Zakharin & Viktoria Serdiuk Rosja

Runda 3 (górne 48)

25  Gregoire Lyonnet & Anastasija Gorbacenko Francja
26  Steffen Zoglauer & Sandra Koperski Niemcy
27  Dmitri Barilo & Yulia Posmygaeva Estonia
27  Mikhail Kapusta & Viktoriya Bitsadze Gruzja
29  Maris Puce & Zane Prokofieva Łotwa
30  Rihards Eglitis & Elza Pole Łotwa
31  Sergei Belyaev & Maarit Nuutinen Finlandia
31  Marko Mehine & Maria Fessai Estonia
31  Dmitri Polikarpov & Marina Frolova Rosja
34  Igor Derimov & Elena Volokhova Białoruś
34  Sergey Ternovskikh & Valentina Kharitonova Rosja
36  Yvo Eussen & Elisabeth Novotny Szwecja
36  Edgars Linis & Eliza Ancane Łotwa
36  Semion Progorodov & Kristine Sauja Łotwa
39  Yan Panfilenko & Ksenia Kotochigova Rosja
39  Andrei Vavilov & Terje Piho Estonia
41  Oliver Papp & Laura Wimmer Finlandia
41  Maksim Stepanov & Kerstin Kruuse Estonia
43  Matti Puro & Anne Jänkälä Finlandia
43  Nikita Stratonov & Alevtina Malenina Rosja
45  Yakov Mironuk & Liene Liepa Łotwa
46  Yoshikazu Jimenji & Ryoko Yamazaki (aka Jimenji) Japonia
47  Anton Kananen & Kia Lehmuskoski Finlandia
48  Alari Liiv & Keit Speigel Estonia

Runda 2 (górne 79)

49  Marko Kiigajaan & Mari Piksar Estonia
50  Jonathan Näslund & Oksana Spichak Szwecja
51  Raimonds Andersons & Sanda Cuhalova Łotwa
51  Povilas Lasas & Monika Smigelskyte Łotwa
53  Ville Roos & Sanni Siurua Finlandia
54  Kirill Voronin & Tatyana Kosenko Rosja
55  Roberts Mucins & Lauma Mellupe Łotwa
55  Evaldas Racys & Ada Simonaityte Łotwa
57  Sergejs Kulepovs & Zane Lase Łotwa
57  Evgeniy Mazeiko & Alesya Petrova Białoruś
57  Arturs Minajevs & Laura Strauberga Łotwa
57  Sarunas Saltonas & Beata Skaisgiryte Litwa
61  Evgeniy Klimov & Tatyana Trofimova Rosja
62  Andrei Sergunin & Evgeniya Kuligina Rosja
63  Ilham Osmanov & Migar Osmanova Azerbejdżan
64  Viktors Haritonovs & Olga Haritonova Łotwa
65  Alfred Palmgren-Barrestig & Carolina Ek Szwecja
66  Rimvydas Cernajus & Ruta Ramanauskaite Litwa
67  Aleksandrs Aloshins & Anita Berzina Łotwa
68  Janne Talasma & Anna Liisa Bergström Finlandia
69  Mikko Matikka & Petra Mursu Finlandia
70  Sergei Golovachev & Mariya Gulyumova Rosja
71  Janis Danovskis & Anna Kvelde Łotwa
71  Edgars Jekabsons & Aleksandra Povare Łotwa
73  Georgiy Lapinskiy & Alina Zaychenko Rosja
73  Jurijs Trosenko & Claudia Ketonen Finlandia
75  Nerijus Jasaitis & Rolanda Maniuskaite Litwa
76  Maksym Salkov & Natali Zumbulidze Łotwa
77  Janis Girsa & Elina Radionova Łotwa
78  Alexander Kullenbäck & Alexandra Kullenbäck Szwecja
79  Jevgenijus Vyprickis & Gerda Arbociute Litwa

Runda 1 (górne 118)

80  Ilia Borodko & Anna Anikina Rosja
80  Edgar Sackmann & Jasmin Cavusoglu Niemcy
82  Andris Dukulis & Agnese Lacauniece Łotwa
82  Robin Linnar & Maria Zimmerman Szwecja
82  Denis Migunov & Tatjana Zitkovskaja Estonia
85  Aleksei Ivanov & Magdalena Donerstak Estonia
85  Jyri Lähdemaa & Henriikka Iivonen Finlandia
87  Viktors Kisilis & Svetlana Vasilenko Łotwa
87  Einars Lazdins & Jana Pogozelska Łotwa
87  Marko Malmberg & Kaisa Huunonen Finlandia
90  Dzintars Jaundzeikars & Anna Budreiko Łotwa
91  Sergei Kalinin & Natalja Kalinina Estonia
91  Risto Kukk & Maria Küüsmaa Estonia
93  Maksim Zadanov & Irina Kalinina Estonia
94  Glenn Sandaker & Marianne Sandaker Norwegia
95  Teemu Hirvimäki & Janina Areva Finlandia
96  Marts Smolko & Anita Bautre Łotwa
97  Oleg Barbash & Darya Krivosheeva Rosja
97  Kaspar Vaik & Kristina Kips Estonia
99  Martin Platerud & Jeanette Platerud Szwecja
100  Vytautas Mackonis & Ieva Jasiunaite Litwa
100  Martin Nivmark Bengtsson & Frida Frost Szwecja
100  Antti Pekka Pitkänen & Kaisu Tuominiemi Finlandia
103  James Johansson & Josefin Carlson Szwecja
103  Dmitrijs Trescinskis & Anastasija Janovica Łotwa
105  Henrik Frisk & Sofie Pemer Szwecja
105  Olegs Ivanskojs & Santa Peskova Łotwa
105  Valeri Malikov & Aleksandra Kostianenko Azerbejdżan
108  Risto Ojakoski & Laura Liljeroos Finlandia
108  Olli Syrjälä & Anna Nyberg Finlandia
110  Niko Pekka Korkee & Annukka Piirala Finlandia
110  Akseli Kurttio & Rosanna Kulju Finlandia
112  Robin Bjelkendal & Anna Bostrom Szwecja
112  Eduardo Cervera & Lorena Costa Hiszpania
112  Giorgi Gachechiladze & Salome Chachua Gruzja
112  Mikael Johansson & Maja Denevska Szwecja
112  Fredrik Persson & Daniela Nivaro Szwecja
112  Rihards Pfeifle & Romina Aleksandrjana Łotwa
112  Mikko Puikko & Nadja Niva Finlandia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}