Results from Grand Prix Latvija 2006 - IDSF International Open Standard 17 grudnia 2006
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Grand Prix Latvija 2006
Łotwa - Riga 15 grudnia 2006

IDSF International Open Standard 17 grudnia 2006

Finał

1  Wiktor Kiszka & Malgorzata Garlicka Polska
2  Marek Kosaty & Paulina Glazik Polska
3  Andrzej Sadecki & Karina Nawrot Polska
4  Valdis Skutans & Laura Kosite Łotwa
5  Edgars Gasjuns & Daria Konstantinova Łotwa
6  Gustaf Lundin & Valentina Oseledko Szwecja
7  Roman Mayer & Siret Siilak Austria
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

8  Andrei Sergunin & Evgeniya Kuligina Rosja
9  Denis Kutepov & Aiste Stragyte Litwa
10  Martin Dvorak & Zuzana Silhanova Czechy
11  Ivan Anichkhin & Anastasia Tarlykova Rosja
12  Kaspars Banders & Vita Yaroschuka Łotwa

Ćwierćfinał

13  Marko Mehine & Maria Fessai Estonia
13  Alexei Troshine & Daria Shevelilova Rosja
15  Daniele Pardini & Paola Rosi Włochy
16  Andrejs Rogovenko & Viktorija Triscuka Łotwa
17  Roberts Nemiro & Santa Dmitrijeva Łotwa
18  Veiko Ratas & Helena Liiv Estonia
19  Sami Vainionpää & Merje Styff Finlandia
20  Ilya Zakharov & Suzanna Morbin Białoruś
21  Janis Kukainis & Ieva Kemlere Łotwa
22  Pawel Sobieszek & Anna Bocian Polska
23  Fabio Bellucci & Liva Koziola Łotwa
24  Rihards Mailitis & Anna Voroncuka Łotwa

Runda 3 (górne 50)

25  Aleksandr Aksenov & Daria Romanenko Rosja
25  Thomas Kagnes & Aleksandra Kakurina Norwegia
25  Steffen Zoglauer & Sandra Koperski Niemcy
28  Olegs Kuznecovs & Jekaterina Perederejeva Łotwa
29  Kristaps Kalnins & Liva Prince Łotwa
29  Victor Presnetsov & Vera Nam Rosja
31  Marko Kiigajaan & Mari Piksar Estonia
31  Artem Terekhov & Olga Tarasova Rosja
33  Sergey Ternovskikh & Valentina Kharitonova Rosja
34  Egidijus Liaudanskas & Justina Inkrataite Litwa
34  Evaldas Sodeika & Viktorija Kunauskaite Litwa
34  Jaak Vainomaa & Irina Sitnik Estonia
37  Dario Cianciotta & Claudia Balestra Włochy
37  Aleksejs Malisevs & Krista Erina Łotwa
39  Dmitriy Milekhin & Evgeniya Shaw (aka Sutyaginskaya) Rosja
40  Pavel Denissenko & Natalja Ryzova Estonia
40  Sergejs Kulepovs & Zane Lase Łotwa
42  Piotr Wlodarczyk & Marta Wach Polska
43  Aigars Auzenbergs & Anete Paradniece Łotwa
43  Reinis Ozolins & Lilita Sergejeva Łotwa
45  Andrey Chekmarev & Alina Vedeneeva Rosja
45  Alari Liiv & Keit Speigel Estonia
45  Edgars Linis & Eliza Ancane Łotwa
48  Viktors Haritonovs & Olga Haritonova Łotwa
49  Rihards Freidenfelds & Anna Lahovica Łotwa
50  Dmitri Nikitin & Anastasia Sokolova Rosja

Runda 2 (górne 79)

51  Yuriy Shtubov & Diana Korotina Estonia
52  Tommi Skogberg & Elina Katainen Finlandia
53  Pietro Del Bello & Faye Hung Hong Kong
53  Dainius Mikolaitis & Ieva Zukauskaite Litwa
55  Edgars Gerosins & Nikola Matjusenko Łotwa
56  Yvo Eussen & Elisabeth Novotny Szwecja
57  Dmitrijs Trescinskis & Anastasija Janovica Łotwa
58  Arturs Minajevs & Laura Strauberga Łotwa
59  Hardi Rikand & Laura Kask Estonia
60  Kirill Kolobov & Margarita Zvonova Estonia
60  Martin Parnov Reichardt & Maija Salminen Dania
62  Jonathan Näslund & Oksana Spichak Szwecja
63  Koit-Georg Peterson & Grete Papp Estonia
64  Jurijs Trosenko & Claudia Ketonen Finlandia
64  Rauno Verbitskas & Karin Lillemaa Estonia
66  Mirko Aljaste & Stina Raudsepp Estonia
67  Karlis Beihmanis & Laura Laugale Łotwa
67  Madis Hakmann & Viktoria Zokova Estonia
69  Rihards Eglitis & Elza Pole Łotwa
69  Miikka Hyttinen & Jarna Hyttinen Finlandia
71  Aleksandr Nesterenok & Valeria Rymareva Białoruś
72  Vytautas Dudenas & Lina Geseviciute Litwa
72  Antti Pekka Pitkänen & Kaisu Tuominiemi Finlandia
74  Andrey Basov & Svetlana Babulina Rosja
74  Edgars Karnickis & Jekaterina Hlopova Łotwa
76  Aleksejs Livcaks & Julija Ganzula Łotwa
77  Lars Trunin & Grete Raidma Estonia
78  Kardo Kukk & Gerti Leesman Estonia
79  Alexey Zakharin & Viktoria Serdiuk Rosja

Runda 1 (górne 99)

80  Klavs Kantoris & Madara Treimane Łotwa
80  Evgeniy Klimov & Tatyana Trofimova Rosja
80  Mareks Perkons & Agneta Adamovica Łotwa
83  Risto Kukk & Maria Küüsmaa Estonia
84  Avak Manvelov & Gerda-ulla Saul Estonia
85  Mikhail Kapusta & Viktoriya Bitsadze Gruzja
86  Rolands Malcans & Anna Berga Łotwa
87  Roberts Ogle & Agnese Kaulina Łotwa
88  Victor Kolotev & Dinara Yarullina Rosja
89  Risto Siitan & Carinee Meer Estonia
90  Glenn Sandaker & Marianne Sandaker Norwegia
91  Valeri Malikov & Aleksandra Kostianenko Azerbejdżan
92  Yakov Mironuk & Liene Liepa Łotwa
93  Jevgenijs Kacanovs & Kristine Ieklava Łotwa
94  Edvins Jaudzems & Alise Dudareva Łotwa
95  Lars Svartlinger & Mia Jackson Szwecja
96  Robin Linnar & Maria Zimmerman Szwecja
97  Giorgi Gachechiladze & Salome Chachua Gruzja
98  Martin Nivmark Bengtsson & Frida Frost Szwecja
99  Rihards Pfeifle & Romina Aleksandrjana Łotwa
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}