Results from Grand Prix de la Ville Esch/Alzette - IDSF Senior Open Standard 16 sierpnia 2003
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Grand Prix de la Ville Esch/Alzette
Luksemburg - Esch/Alzette 16 sierpnia 2003

IDSF Senior Open Standard 16 sierpnia 2003

Finał

1  Slawomir Lukawczyk & Edna Klein Belgia
2  Stefano Bernardini & Stefania Martellini Włochy
3  Guido Pellegrini & Angela Petrini Włochy
4  Rene Ewals & Ymke Lemmens Holandia
5  Giorgio Morniroli & Viviana Baia Włochy
6  Martin Schueller & Mechtildis Jungels Niemcy
Ogłoszenie
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Harald Günther & Alexandra Berg Niemcy
8  Nicola Regnoli & Maria Cristina Garon Włochy
9  Fabio Pilon & Maddalena Merelli Włochy
10  Massimo Fersini & Rie Fersini (aka Miyakawa) Szwajcaria
11  Claus Halfmeier & Britta Halfmeier Niemcy
12  Aldo Capitani & Michela Ferraris Włochy

Ćwierćfinał

13  Ed van Uden & Trudy van Uden Holandia
14  Jürgen Beck & Isolde Förtsch Niemcy
15  Bernd Ketturkat & Sandra Ketturkat Niemcy
16  Jürgen Dres & Petra Dres Niemcy
17  Thomas Pirhofer & Prisca Pirhofer Austria
18  Raymond Reimann & Antje Reimann (aka Schulz) Niemcy
19  Michael Feld & Heide Glaser Niemcy
20  Frank-Michael Weiler & Gabriella Kläser-weiler Niemcy
21  Gunther Nagel & Antje Nagel Niemcy
22  Thomas Weirich & Ingrid Weirich Niemcy
23  Dieter Keppeler & Manuela Schraut Keppeler Niemcy
24  Peter Lassocinski & Eva Lassocinski Niemcy

Runda 2 (górne 36)

25  Fred Lavin & Annette Lavin Niemcy
25  Dittmar Rehmann & Karin Rehmann Niemcy
27  Milan Michalek & Michaela Michalkova Czechy
28  Juergen Clarenbach & Evelin Clarenbach Niemcy
29  Claus Nacke & Ilse Mielke Niemcy
30  Wolfgang Mass & Annette Mass Niemcy
31  Tony Bisaccia & Josee Block Belgia
31  Jean Yves Murzin & Christine Murzin Francja
31  Jaap Willemstein & Marianne Willemstein Holandia
34  Michel Heggen & Tonny Heggen Belgia
34  Marc Van Tilborgh & Marianne Borms (aka Van Tilborgh ) Belgia
36  Werner Brunner & Petra Brunner Niemcy

Runda 1 (górne 49)

37  John Van Den Burg & Henny Van Den Burg Holandia
38  Edgar Kobinger & Lilo Kobinger Niemcy
39  Mathias Bäjen & Sabine Bäjen Niemcy
39  Franz Peter Schwindling & Cornelia Schwindling Niemcy
41  Jörg Saalmann & Kerstin Kobluhn Niemcy
41  Karl-Heinz Wundsam & Christa Wundsam Niemcy
43  Gerd Breinig & Sabine Rupp Niemcy
44  Daniel Trouve & Anne Marie Trouve Niemcy
45  Olaf Paul & Christl Eva Paul (aka Renno) Niemcy
45  Klaus Thuernes & Ottilie Thuernes Niemcy
47  Alain St Requier & Corinne St Requier Francja
48  Andreas Krönchen & Annegrete Krönchen Niemcy
49  Lothar Troesch & Ulrike Troesch Niemcy
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}