Results from Grand Prix of Slovakia - IDSF Open Ballroom 16 listopada 2002
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Grand Prix of Slovakia
Słowacja - Bratislava 16 listopada 2002

IDSF Open Ballroom 16 listopada 2002

Finał

1  Arunas Bizokas & Edita Daniute Litwa
2  Paolo Bosco & Silvia Pitton Włochy
3  Misa Cigoj & Anastazija Novojilova Słowenia
4  Donatas Vezelis & Lina Chatkeviciute Litwa
5  Benedetto Ferruggia & Jana Pokrovskaya Włochy
6  Roman Mayer & Siret Siilak Austria
7  Andrius Ivasauskas & Jurgita Dingelyte Litwa
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

8  Andrea Ghigiarelli & Sara Andracchio Włochy
9  Ondrey Ledabyl & Eva Strelcova Czechy
10  Andrej Hromadka & Silvia Kadnarova Słowacja
11  Ruslan Golovashchenko & Olena Golovashchenko Ukraina
12  Karol Brull & Viktoria Bolender Słowacja

Ćwierćfinał

13  Marco Cavallaro & Joanne Clifton Anglia
14  Pavel Dvorak & Monika Mihalikova Czechy
15  Nikolai Dzhamberbaev & Tatiana Donskova Rosja
16  Marius Kriukelis & Kristina Valiunaite Litwa
17  Urs Geisenhainer & Annette Sudol Niemcy
17  Filip Rut & Veronika Rut (aka Navratilova) Czechy
17  Marc Scheithauer & Kerstin Stettner Niemcy
17  Kazuaki Watanabe & Yumi Watanabe Japonia
21  Jan Halir & Marketa Sramkova Czechy
22  Gabor Hoffmann & Tatiana Belayeva Niemcy
22  Dennis Kruse & Jessica Lie Holandia
24  Peter Modrovsky & Barbara Jancinova Słowacja
24  Volker Schmidt & Ellen Jonas Niemcy

Runda 3 (górne 49)

26  Roman Myrkin & Natalia Byednyagina Ukraina
27  Michael Gmoser & Kerstin Danzer Austria
28  Erik Narjas & Petra Cernakova Słowacja
29  Kyrylo Khytrov & Olena Khablenko Ukraina
30  Kristaps Cirulis & Liene Darbiniece Łotwa
30  Josef Kovacs & Michaela Havlikova Słowacja
30  Rafal Olek & Magda Groszek Polska
33  Stefan Cermak & Kristina Kamenicka Słowacja
34  Oleksander Kasko & Katerina Zilkovska Ukraina
35  Hideyuki Yoshikawa & Hisae Yoshikawa Japonia
35  Radoslav Zofcin & Petra Stefankova Słowacja
37  Tobias Wallin & Diana Ribas Francja
38  Maciej Felzenowski & Beata Andrusiow Polska
38  Herman Lak & Michelle Lak (aka Gleimann) Holandia
40  Bernhard Maier & Katherina Kurzthaler Austria
40  Robert Pavlik & Eva Prnova Słowacja
40  Juraj Simko & Zuzana Vicikova Słowacja
43  Denis Forster & Michaela Malkova Czechy
43  Rainer Mauerhofer & Elke Gehrsitz Austria
45  Kevin Weichert & Nadine Weichert Niemcy
46  Ludek Novotny & Zuzana Votrelova Czechy
47  Filip Krivda & Andrea Mihalikova Słowacja
48  Jakub Pavlik & Martina Opitova Czechy
48  Tomas Surovec & Denisa Halicka Słowacja

Runda 2 (górne 80)

50  Vojtech Zabransky & Martina Ryskova Czechy
51  Michal Buzek & Andrea Valentinyova Słowacja
52  Timon Robin Frank & Susanne Ewald Niemcy
52  Juraj Pavelek & Aneta Orosiova Słowacja
54  Andreas Andersen & Sabine Heuser Niemcy
54  Martin Houska & Lucie Chvatalova Czechy
54  Martin Lazik & Stanislava Vyskupova Słowacja
57  Csongor Balogh & Anita Szabó Węgry
57  Robert Hoefnagel & Silke Hoefnagel Holandia
57  Kouichi Takasugi & Ayako Takasugi Japonia
60  Peter Halmo & Katarina Komorova Słowacja
61  Martin Kubin & Dita Kubinova Czechy
61  Stanislav Uxa & Lenka Ritterova Czechy
63  Tomas Hudecek & Emma Hradecka Czechy
64  Jakub Liska & Alexandra Milkova Słowacja
64  Radek Vondrejc & Barbora Komendova Czechy
66  Lubomir Satko & Barbara Bilancikova Słowacja
67  Tomas Rigo & Alexandra Kavkova Słowacja
68  Petr Palat & Hana Bajerova Czechy
68  Tamás Sipos & Veronika Pap Węgry
70  Zdenko Hoschek & Dana Kukuckova Słowacja
71  Miroslav Bahnik & Eva Kemerova Czechy
71  Ondrej Homa & Nikoleta Cenkyova Słowacja
71  Gabriel Tanka & Linda Bodokiova Słowacja
74  Michal Imriska & Miroslava Povchanova Słowacja
75  Armin Balk & Bettina Kaiser Niemcy
75  Steffen Dähne & Jessica Engel Niemcy
77  Richard Harvan & Lenka Jurcikova Czechy
78  Roman Sebestian & Alice Mazurova Czechy
78  Richard Szilagyi & Silvia Kozakova Słowacja
80  Martin Fedor & Lenka Fedorova Słowacja

Runda 1 (górne 81)

  Gernot Hacker & Nora Bernhard Austria
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}