Results from Grand Prix of Slovakia - IDSF Open Latin 17 listopada 2002
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Grand Prix of Slovakia
Słowacja - Bratislava 16 listopada 2002

IDSF Open Latin 17 listopada 2002

Finał

1  Klaus Kongsdal & Victoria Franova Dania
2  Denis Kuznetsov & Maria Tzaptashvili Rosja
3  Kirill Nikitin & Marina Kopylova Rosja
4  Evgeniy Imrekov & Ekaterina Trofimova Rosja
5  Guy Rosen & Viktoriya Fadina Luksemburg
6  Heiko Straile & Daniela Beckmann Niemcy
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Rachid Malki & Anna Suprun Szwecja
7  Alexander Tchesnokov & Salome Lomsadze Gruzja
9  Jakub Davidek & Michaela Gatekova Czechy
11  Matej Chren & Vanda Polakova Słowacja
11  Nikolai Dzhamberbaev & Tatiana Donskova Rosja

Ćwierćfinał

14  Mikko Kaasalainen & Hanna Haarala Finlandia
14  Martynas Kura & Karina Kaselaite Litwa
14  Saulius Skambinas & Sandra Kniazeviciute Litwa
17  Masaki Seko & Chiaki Seko Japonia
18  Petr Cadek & Michaela Krupickova Czechy
19  Justas Kucinskas & Agne Malinauskaite Litwa
21  Stefano Terrazzino & Angela Stuppia Niemcy
23  Zdenek Rezler & Lucie Skopalikova Czechy

Runda 2 (górne 38)

25  Marek Dedik & Kristina Horvatova Słowacja
26  Nedas Grigaliunas & Olga Kosmina Estonia
26  Roman Myrkin & Natalia Byednyagina Ukraina
28  Dorin Frecautanu & Avelia Dumitras Mołdawia
29  Massimo Arcolin & Jenny Bonfiglio Włochy
29  Róbert Magyari & Nanda Wolf Węgry
29  Toni Tuominen & Soile Nasanen Finlandia
32  Aidas Kasperaitis & Inesa Kasperaitiene (aka Mazonyte) Litwa
32  Nico Zickgraf & Leila Zickgraf Niemcy
35  Kyrylo Khytrov & Olena Khablenko Ukraina
37  Vladimir Velev & Gabriella Bodócs Węgry
38  Rudi Grabon & Sybille Schreier Niemcy
38  Ivan Kostov & Claudia Bader Niemcy
38  Tomas Sieder & Magdalena Teslikova Czechy
38  Martin Wünsch & Andrea Zelinkova Słowacja
42  Michael Mendoza & Jenevieve Camacho Filipiny
42  Piotr Szelest & Diana Klos Polska
45  Stefan Heinrich & Manuela Brychzy Niemcy
45  Marek Swetik & Renata Dohnanska Czechy

Runda 1 (górne 55)

50  Sergei Guskov & Anna Sharikova Rosja
50  Pavel Imre & Lucia Kubasova Słowacja
54  David Franek & Romana Zonova Czechy
60  Charles Wang & Janet Hsiao Tajwan
61  Cedric Meyer & Angelique Meyer Francja
64  Libor Sotek & Petra Valova Czechy
65  Armin Balk & Bettina Kaiser Niemcy
65  Pavol Hrehorcak & Veronika Vasilova Słowacja
67  Sascha Schernthaner & Andrea Hasner Austria
68  Péter Gombas & Orsolya Lovászi Węgry
69  Peter Erlbeck & Claudia Kreuzer Austria
69  Viktor Farkas & Nikoletta Magera Węgry
71  Krzysztof Ozog & Monika Heinze Polska
72  Robert Tesar & Vendula Burkonova Czechy
73  Michal Imriska & Miroslava Povchanova Słowacja
74  Ondrej Homa & Nikoleta Cenkyova Słowacja
74  Radek Mydlarcik & Zuzana Sykorova Czechy
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}