Results from Grodno Open 2009 - IDSF International Open Standard 9 maja 2009
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Grodno Open 2009
Białoruś - Grodno 9 maja 2009

IDSF International Open Standard 9 maja 2009

Finał

1  Daniil Ulanov & Anastasiya Glazunova Rosja
2  Vadim Shurin & Ekaterina Volgina Rosja
3  Andrei Filippov & Anastasia Tarlykova Rosja
4  Pavel Novikov & Karolina Iwanowicz Polska
5  Sergiu Coropceanu & Marioara Cheptene Mołdawia
6  Artsiom Kazyra & Anastasia Veslova Białoruś
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  [21] Stanislav Portanenko & Nataliya Kolyada Ukraina
8  [17] Vaidotas Lacitis & Veronika Golodneva Litwa
8  [17] Andrejs Rogovenko & Anna Voroncuka Łotwa
10  [10] Viktor Burchuladze & Valeriya Ryabova Rosja
11  [8] Artem Bronnikov & Anna Argun Rosja
12  [4] Edgars Linis & Jekaterina Perederejeva Łotwa
13  [3] Anton Nedotsukov & Maria Mitrokhina Rosja

Ćwierćfinał

14  [18] Kaspars Banders & Vita Yaroschuka Łotwa
14  [18] Pavel Nepomniaschi & Alina Glazkova Rosja
16  [14] Sergey Kiselev & Ekaterina Popova Białoruś
17  [13] Kamil Pucko & Magdalena Kaminska Polska
18  [12] Vitaly Denisov & Natalia Pazyna Rosja
19  [11] Andrey Kitsun & Yuliya Krepchuk Białoruś
19  [11] Valerijus Osadchenko & Olga Osadchenko Litwa
21  [10] Andrei Chubarev & Olga Romanenko Rosja
22  [8] Anton Shumov & Darya Kushnir Rosja
23  [7] Vladimir Besarab & Ecaterina Petrova Mołdawia
24  Alexander Muretov & Ekaterina Kirillova Rosja

Runda 2 (górne 48)

25  [22] Pawel Nesterowicz & Aleksandra Dawidczyk Polska
26  [21] Bogdan Tyaglyy & Natalya Shegutova Azerbejdżan
26  [21] Roman Usmanov & Anna Trukhan Białoruś
28  [20] Sergei Belozerov & Ekaterina Belozerova (aka Motlich) Rosja
28  [20] Stanislav Zubik & Kseniya Protopopova Rosja
30  [17] Aleksandr Nesterenok & Valeria Rymareva Białoruś
30  [17] Alexei Seredin & Natalya Seredina Rosja
32  [16] Romas Alijevas & Raminta Aukituolyte Litwa
32  [16] Sergey Lazunkov & Anna Radetskaya Białoruś
34  [13] Viacheslav Chizhik & Ekaterina Ermolina Białoruś
34  [13] Sergei Sutirin & Natalya Sazhina Rosja
36  [7] Dmitriy Piletskiy & Vita Porshina Białoruś
37  [6] Azer Ashrafov & Olga Tovstashova Azerbejdżan
38  [3] Vladimir Garbuzov & Aleksandra Pupko Białoruś
39  [2] Kirill Gesko & Daria Romanovskaia Białoruś
39  [2] Aleksey Laptenok & Ekaterina Yasyutina Białoruś
39  [2] Artem Mironchik & Alesya Lisukova Białoruś
39  [2] Gabrielius Sasnauskas & Aine Juzenaite Litwa
43  [1] Vladislav Korotchenko & Anna Shevliakova Rosja
43  [1] Ruslan Polovandoshvili & Viktoriya Burnos Białoruś
45  Nikita Filipov & Veronika Pozdeykina Rosja
45  Oleg Goy & Alina Minich Białoruś
45  Nikita Moisejenko & Ieva Miklasevskaja Litwa
45  Andrey Mozheyko & Iulia Melnik Rosja

Runda 1 (górne 62)

49  [22] Aleksandr Tolstik & Yuliana Kudrevich Białoruś
50  [21] Alexey Poliakov & Elena Litvinyuk Rosja
51  [20] Maksim Blinov & Mariya Astafeva Rosja
52  [18] Aleksandr Markevich & Ekaterina Yankovskaya Białoruś
53  [17] Roman Lobarev & Daria Konokhova Białoruś
54  [15] Viachaslau Piatrou & Anna Dolbik Białoruś
55  [14] Zygimantas Tuskevicius & Domante Padleckaite Litwa
56  [12] Vasiliy Kozlov & Mariya Chernova Rosja
57  [11] Ligitas Bernatavicius & Egle Valentaite Litwa
58  [8] Stas Chelnakoff & Elvira Khamkar Białoruś
59  [7] Yahor Aliakseyeu & Paylina Bagadukhova Białoruś
60  [2] Sergey Podkas & Olga Yurchak Białoruś
61  [1] Igor Radyuk & Ekaterina Mazenkova Białoruś
62  Artem Belous & Olesya Ilyushenko Ukraina
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}