Results from Grodno Open 2010 - IDSF International Open Latin 9 maja 2010
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Grodno Open 2010
Białoruś - Grodno 8 maja 2010

IDSF International Open Latin 9 maja 2010

Finał

1  Yuriy Simachev & Anastasia Klokotova Rosja
2  Aleksandr Makarov & Anastasia Kiseleva Kazachstan
3  Yevgen Kashkovskyy & Anna Matus Mołdawia
4  Dmitriy Nikolaev & Yulya Zhylko Białoruś
5  Konstanty Kolesinski & Agata Koziol Polska
6  Artsiom Kazyra & Anastasia Veslova Białoruś
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  [17] Vladimir Besarab & Ecaterina Petrova Mołdawia
8  [12] Andrei Filippov & Anastasia Tarlykova Rosja
8  [12] Gediminas Grigonis & Agne Malinauskaite Litwa
10  [11] Aleksey Polovnikov & Tatyana Veselkina Rosja
11  [10] Andrey Strebizh & Elena Manuylova Rosja
12  [8] Dmitry Khudyakov & Svetlana Denisova Rosja

Ćwierćfinał

13  [21] Ilja Chubanov & Anastasiya Rybalko Rosja
14  [19] Nikita Golota & Yuliya Kulmatitskaya Rosja
14  [19] Maxym Litiyushkin & Kateryna Yovyk Ukraina
16  [18] Erik Imamov & Maria Fessai Estonia
17  [16] Vitaliy Didenko & Marina Zykova Rosja
18  [13] Gennadiy Tsynkevich & Mzia Orvelashvili Gruzja
19  [9] Rolandas Berzinis & Ingrida Kisieliute Litwa
20  [8] Aleksandr Latushkin & Diana Klos Polska
21  [7] Sergiu Coropceanu & Marioara Cheptene Mołdawia
22  [6] Maksim Blinov & Mariya Astafeva Rosja
22  [6] Igori Gavrilenco & Ana Popescu Mołdawia
24  [1] Dmitri Polikarpov & Nadezhda Ivleva Rosja

Runda 2 (górne 37)

25  [27] Vyacheslav Mostsevoy & Kristina Gladchenko Ukraina
26  [25] Mindaugas Strazdas & Evelina Butkaite Litwa
27  [22] Valeriu Ursache & Tatiana Scheghiriova Mołdawia
28  [19] Denis Moryasin & Irina Tsarinova Białoruś
29  [16] Igor Puzhevich & Anastasiya Kuzmich Białoruś
30  [11] Evgeniy Markevich & Evelina Filipchik Białoruś
30  [11] Alexandre Panasik & Yuliya Lunyachenko Białoruś
30  [11] Sarunas Saltonas & Ruta Ramanauskaite Litwa
33  [10] Nikita Moisejenko & Ieva Miklasevskaja Litwa
34  [4] Evgeniy Polyakov & Elyzaveta Ryzhkova Rosja
35  [3] Aleksandr Samosyuk & Sofya Aksenchik Białoruś
36  [2] Yahor Savostau & Darya Polischuk Białoruś
37  Aliksey Tkachuk & Nadzeya Valui Białoruś

Runda 1 (górne 51)

38  [17] Vadim Gorbach & Elena Rabinovich Rosja
38  [17] Silvestras Koroliovas & Viktorija Gaidyte Litwa
40  [16] Aleksei Sharamed & Ekaterina Plaksa Białoruś
41  [13] Roman Lobarev & Daria Konokhova Białoruś
42  [11] Nikolay Mileshko & Aleksandra Romanovich Białoruś
43  [8] Aleksejus Janovskis & Karina Kazakova Litwa
43  [8] Paulius Vaskelis & Laurita Stasiunaite Litwa
45  [7] Petr Karpenko & Marina Chernyavskaya Białoruś
46  [6] Maksim Leonov & Tatiana Shurikova Białoruś
46  [6] Andrey Prokopov & Yana Zhigalko Białoruś
48  [5] Konstantin Perminov & Olga Kobleva Rosja
49  [2] Povilas Lapinskas & Renata Gramauskaite Litwa
50  [1] Evgenij Sakharuk & Alina Vishnevetskaya Białoruś
51  Evgeniy Lesov & Olga Matvienko Białoruś
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}