Results from Hessen Dance 2011 - Amateur C Latin 22 maja 2011
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Hessen Dance 2011
Niemcy - Frankfurt 21 maja 2011

Amateur C Latin 22 maja 2011

Finał

1  Paul Strasser & Julia Siebert Niemcy
2  Kolja Maeklnburg & Valeria Adrian Niemcy
3  Michael Sutter & Dilovan Arslan Niemcy
4  Tobias Binkele & Catrin Rohr Niemcy
5  Andreas Wenzler & Judith Von Andrian-Werburg Niemcy
6  Dominic Berberich & Sarah Becker Niemcy
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Philipp Hock & Susanne Kieß Niemcy
8  Niklas Patt & Janina Pempe Niemcy
8  Danny Thelen Loss & Lisa Laiblin Niemcy
10  Matej Kupcik & Michaela Koscova Słowacja
10  Bo Loyall & Rebecca Ernst Niemcy
10  Mark Minn & Maria-Laura Caruano Niemcy
10  Maurice Supernok & Katharina Fuchs Niemcy
10  Michal Tarabik & Anna Linetova Słowacja
15  Yves-pascal Rauchfuß & Lisa Rauchfuß Niemcy
16  Hendrik Dubbe & Laura Slack Niemcy
17  Daniel Hartmann & Sabine Held Niemcy

Ćwierćfinał

18  Daniel Dahme & Svetlana Averkov Niemcy
18  Johannes Kühl & Tiziana Guerra Niemcy
18  Thomas Traut & Stefanie Ertl Niemcy
21  Yannick Lukas Gmeinder & Lara Nell Niemcy
21  Benjamin Oswald & Vivian Wicklein Niemcy
21  Marcel Reimers & Franziska Gruhn Niemcy
21  Fabian Sievert & Karoline Liebler Niemcy
25  Sebastian Lang & Vanessa Stachowski Niemcy
25  Maximilian Möser & Antonia Rackwitz Niemcy
27  Konstantinos Drossopoulos & Elina Gurewitsch Niemcy
27  Christian Pankau & Julia Mindermann Niemcy
27  Christoph Zimmer & Henrike Witte Niemcy
30  Marc Sebastian & Lena Hohne Niemcy
31  Christoph Ott & Charline Dunker Niemcy

Runda 2 (górne 56)

32  Denis Bachmann & Verena Freiberger Niemcy
32  Richard Sebastian Schwander & Nathalie Sude Niemcy
32  Michel Tiedje & Lea Schröder Niemcy
35  Simon Franz & Selina Heinkelein Niemcy
35  Adrian Hemler & Luisa Bißwanger Niemcy
35  Christian Paschek & Julia Schmunk Niemcy
35  Alexander Patszak & Anja Kinberger Niemcy
39  Daniel Bausch & Carina Pisczor Niemcy
39  Sebastian Lehmann & Alina Janietz Niemcy
39  Ralf Schmiedling & Lisa Wetzel Niemcy
39  Philipp Skoda & Nadine Kurz Niemcy
39  Andreas Zieker & Stefanie Weigel Niemcy
44  Franz Alisch & Anna Weichold Niemcy
44  Dennis Köppel & Dana Maresa Spies Niemcy
44  Mattes Michelsen & Jana Simann Niemcy
47  Marcel Holzweißig & Maike Kiefer Niemcy
47  Martin Pfannmöller & Sandra Edith Schnell Niemcy
49  Evgeniy Stanko & Janka Reitz Niemcy
50  Tomy Krischker & Manuela Rudolph Niemcy
50  Felix Steiner & Leonie Singer Niemcy
52  Stephan Druen & Claudia Zeh Niemcy
53  Martin Bauer & Justina Kopton Niemcy
54  Alexander Achtstätter & Stefanie Lukas Niemcy
55  Til Klüttermann & Svenja Pfeiffer Niemcy
55  Christoph Alexander Kopietz & Desirée Ludloff Niemcy

Runda 1 (górne 111)

57  Aleksander Barynskyy & Verena Krämer Niemcy
57  Tim Benninghoff & Natascha Lötzbeyer Niemcy
57  Daniel Decker & Elfi Busse Niemcy
57  Marcel Finette & Michaela Ziegert Niemcy
57  Christoph Huber & Sonja Binder Niemcy
57  Erkan Kilic & Alina Pawlowski Niemcy
57  Marco Scherer & Melanie Ruf Niemcy
57  Roland Sieker & Svenja Mayer Niemcy
65  Christian Herold & Nicole Czech Niemcy
65  Sebastian Huth & Alexandra Oly Niemcy
65  Yannick Kersting & Mirijam Pecirep Niemcy
65  Christian Kismann & Anna König Niemcy
69  Konstantin Emich & Zoya Kostova Niemcy
69  Tibor Pacalat & Ivana Grabundzija Niemcy
69  Friedel Sellung & Luise Schweikert Niemcy
72  Sönke Ehlert & Alisha Harding Niemcy
72  Simon Helms & Nicola Bräunig Niemcy
72  Jan Schmidt & Cathrin Benkel Niemcy
72  Johannes Wolff & Katharina Sieweke Niemcy
76  Michael Myritz & Kathleen Voigt Niemcy
76  Wolfgang Schnieder & Nadja Fischer Niemcy
76  Peter Stanek & Ines Hubmaier Austria
76  Thomas Walther & Christiane Walther Niemcy
80  Finn Peter & Jana Lohmann Niemcy
81  Simon Bultmann & Ester-Marie Kloth Niemcy
81  Markus Kirchner & Anja Zemke Niemcy
81  Andreas Raudies & Sandra Hochstrasser Szwajcaria
84  Petrick Hiller & Christina Reinschke Niemcy
84  Sebastian Schwardt & Anita Bellgrau Niemcy
84  Markus Titz & Eva Hagel Niemcy
84  Stefan Wanckel & Inga Wöhler Niemcy
88  Tobias Leibrock & Katharina Leibrock Niemcy
88  Domenic Rückert & Marie Braun Niemcy
90  Thorsten Ahr & Yuliya Chlenava Niemcy
90  Marc Brückner & Sarah Bauer Niemcy
90  Lukas Heft & Svenja Mies Niemcy
90  Marcus Krick & Christina Döhrn Niemcy
90  Erik Neumayr & Carmen Patzold Niemcy
90  Hannes Oliver & Navina Bonsack Niemcy
96  Sascha Henke & Annika Reiss Niemcy
96  Christian Möser & Yulia Groblewski Niemcy
96  Frederik Roth & Isabell Brunzel Niemcy
96  André Weiss & Susanne Gebben Niemcy
100  Marc Bärenz & Melanie Heupt Niemcy
100  Björn Berger & Verena Bönsch-willschütz Niemcy
100  Marco Blickensdorf & Mariella Raabe Niemcy
100  Sascha Kämpf & Julia Weich Niemcy
100  Tobias Patommel & Andrea Hanke Niemcy
100  Tobias Stellwagen & Janine Stellwagen Niemcy
106  Patrick Luther & Carolin Banitz Niemcy
106  Florian Theobald & Sonja Bölt Niemcy
106  Mario Tischler & Claudia Tischler Niemcy
109  Florian Fruhmann & Vera Ruegger Szwajcaria
109  Colin Schäfer & Eva-maria Kramer Niemcy
111  Marius Wrobel & Elvira Perez-Cereijo Niemcy
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}