Results from Hessen Dance 2011 - Amateur S Standard 21 maja 2011
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Hessen Dance 2011
Niemcy - Frankfurt 21 maja 2011

Amateur S Standard 21 maja 2011

Finał

1  Benedetto Ferruggia & Claudia Köhler Niemcy
2  Anton Skuratov & Alona Uehlin Niemcy
3  Valentin Lusin & Renata Busheeva Niemcy
4  Steffen Zoglauer & Sandra Koperski Niemcy
5  Felix Teufert & Anne Weber Niemcy
6  Anatoly Novoselov & Tasja Schulz Niemcy
Ogłoszenie
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Dumitru Doga & Sarah Ertmer Niemcy
8  Philipp Hanus & Siri Kirchmann Niemcy
9  Alexander Stendel & Jasmin Ringwelski Niemcy
10  Markus Ziebegk & Jenny Müller (aka Jähne ) Niemcy
11  Alex Gerlein & Alexandra Elert Niemcy
11  Artjom Potapow & Mai Mentzoni Niemcy

Ćwierćfinał

13  Stiapan Hurskiy & Juliane Klebsch Niemcy
14  Andriy Plotkin & Jorlanda Geier Niemcy
15  Jens Kaiser & Ulrike Schulz Niemcy
16  Alexander Karst & Sarah Karst Niemcy
17  Moritz Krauter & Franziska Rauschenberger Niemcy
18  Frank Schulnies & Katja Döring Niemcy
19  Sascha Wakup & Ann Katrin Bechtold Niemcy
20  Bjorn Biermann & Jennifer Busta Niemcy
20  Thomas Jauerneck & Melanie Heider Niemcy
20  Philip Kley & Christina Siegling Niemcy
20  Adrian Obladen & Nadine Oeser Niemcy
20  Patrick Wieschollek & Janet Wieschollek Niemcy

Runda 2 (górne 48)

25  Fabian Wendt & Anne Steinmann Niemcy
26  Alexander Gadenne & Sylvia Gessler Niemcy
26  Andreas Lippok & Karin Eva Seitz Niemcy
28  Erik Heyden & Julia Luckow Niemcy
29  Jörg Gutmann & Isabel Matthes Niemcy
30  Thorge Merkhoffer & Sylvia Schaaf Niemcy
30  Benjamin Schulze & Sandra Rebentrost Niemcy
32  Sascha Otto & Janne Vollmer Niemcy
33  Maximilian Labe & Constance Labe Niemcy
34  Timo Henkes & Carolin Teschke Niemcy
34  Gregor Pagel & Isabel Bauer Niemcy
36  Tom Uhlig & Lisa Uhlig Niemcy
37  Sandro-pascal Bahke & Jeannine Sagner Niemcy
37  Christian Brinkmann & Gillian Kespohl Niemcy
39  Patrick Miller & Julia Pavlik Niemcy
40  Fabian Müller & Natalie Schlinke Niemcy
40  Thomas Schmid & Corina Poth Niemcy
40  Oliver Simon & Claudia Venter Niemcy
43  Dennis Ciomber & Franziska Wetjen Niemcy
43  Roland Tines & Heidrun Puskas Niemcy
45  Dragan Meshkov & Oksana Pasternak Niemcy
45  Jorg Neuhaus & Ruth Gerwing Niemcy
45  Tim Steinmetz & Lisa-Sophie Runge Niemcy
45  Napoleon Wittig & Yvonne Scheller Niemcy

Runda 1 (górne 55)

49  Anton Badazhkov & Monika Rothenfusser Niemcy
49  Oliver Klepsch & Jennifer Woska Niemcy
51  Michael Balzer & Sabine Niessing Niemcy
51  Christian Sachtschal & Anja Zellermayr Niemcy
51  Evgeny Vinokurov & Christina Luft Niemcy
54  Christian Lang & Eva Litzenberger Niemcy
54  Stefan Stolzki & Corinna Bettinger Niemcy
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}