Results from Hessen Dance 2011 - Junior II B Latin 22 maja 2011
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Hessen Dance 2011
Niemcy - Frankfurt 21 maja 2011

Junior II B Latin 22 maja 2011

Finał

1  Nikita Schneider & Jaqueline Joos Niemcy
2  Mikael Tatarkin & Julia Viktoria Puchynina Niemcy
3  Aleksey Rovner & Lisa Rykovski Niemcy
4  David Costea & Katarina Zajarnyj Niemcy
5  Roman Schumichin & Mariya Maksina Niemcy
6  Igor Bodyagin & Anastasiya Bodyagina Niemcy
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Georg Novikov & Natalie Pusch Niemcy
8  Stephan Klein & Klaudia Arndt Niemcy
9  Kevin Pewych & Christine Brumm Niemcy
10  Florian Fürll & Marie Charlott Wurmisch Niemcy
11  Florian Schell & Julia Fauser Niemcy
11  Daniel Schmuck & Veronika Obholz Niemcy
13  Sascha Korn & Lisa Marie Bauer Niemcy

Ćwierćfinał

14  Finn Bergmann & Alisha Pitz Niemcy
14  Ilja Kubrin & Tatjana Rese Niemcy
16  Daniel Schafei & Anastasija Zajarnyj Niemcy
17  Daniel Kasper & Nastassja Chodykin Niemcy
18  Jacques Bernstein & Marlen Heilmann Niemcy
19  Dominik Bondarev & Rada Gleyberman Niemcy
20  Michael Haag & Katrin Domme Niemcy
21  Dimitri Babenko & Jessica Derr Niemcy
21  Florian Baierl & Trede Femke Niemcy
21  Eduard Oks & Jennifer Baidinger Niemcy
24  Kevin Beyer & Samantha Falk Niemcy
24  Anton Kononenko & Veronika Brodskij Niemcy
24  Alexei Muzykin & Melanie Wirt Niemcy

Runda 2 (górne 49)

27  Matteo Annoscia & Alessia Gigli Szwajcaria
27  Achim Bernäcker & Roksana Dlugos Niemcy
27  Tim Deisser & Jenny-leonie Deisser Niemcy
30  Steven Korn & Domenica Erontschenko Niemcy
31  Maximilian Krimig & Annabell Heilmann Niemcy
32  Daniel Dingis & Franziska Bäkefeld Niemcy
33  Leon Lohmann & Jana Busch Niemcy
34  Reik Beglau & Stephanie Schneider Niemcy
35  Daniel Rebrunov & Charlotte Lanz Niemcy
36  Kevin Karlin & Mishel Krys Niemcy
36  Edik Schlund & Andrea Lasarenko Niemcy
38  Dennis Weigant & Alina Galster Niemcy
38  Dimitry Zhuravlyov & Tina Frenzel Niemcy
40  Frederic Friesen & Lisa Marie Henkel Niemcy
40  Philipp Koriath & Alexandra Strassheim Niemcy
42  Thore Arnold & Antonia Kiethe Niemcy
42  Sergey Funk & Stephanie Heinz Niemcy
45  Robin-René Hartung & Sina Hartung Niemcy
45  Joshua Khadjeh-Nouri & Jadzia Khadjeh-Nouri Niemcy
45  Frederic Roth & Clair Schkalei Niemcy
45  Anton Shkolnik & Elizaveta Kashynskaya Niemcy
49  Flavio Martins Desa & Diana Schell Szwajcaria
49  Tillman Handschuh & Antonia Winkler Niemcy

Runda 1 (górne 57)

51  Fabian Gottschall & Jette Schlenzig Niemcy
51  Kilian Zimmermann & Jessica Gwizdala Niemcy
53  Joshua Gruner & Carolin Schaub Niemcy
53  Boris Kulakow & Sofie Frese Niemcy
53  Artemis Ovanesidis & Annalea Jäger Niemcy
53  Kevin Teller & Diana Sofia Langenfeld Niemcy
57  Vincenzo Greco & Sina Weitzel Niemcy
57  Sven Paysen & Larissa Gessner Niemcy
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}