Results from Hessen Dance 2011 - Senior I S Standard 21 maja 2011
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Hessen Dance 2011
Niemcy - Frankfurt 21 maja 2011

Senior I S Standard 21 maja 2011

Finał

1  Jörg Hillenbrand & Ute Hillenbrand Niemcy
2  Gert Faustmann & Alexandra Kley Niemcy
3  Bernd Ketturkat & Sandra Ketturkat Niemcy
4  Marco Wittkowski & Petra Fischer Niemcy
5  Thomas Laux & Christine Laux Niemcy
6  Jürgen Beck & Claudia Kleineheismann Niemcy
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Marc Bieler & Sandra Mösch Niemcy
8  Florian Meyer & Anja Meyer (aka Katzmarski) Niemcy
9  Ralf Lämmermaier & Stella Lammermaier (aka Pionczewski) Niemcy
10  Kim Bartels & Silke Bartels Niemcy
11  Stefan Kolip & Inge Kolip Niemcy
12  Rene Seyboth & Heike Seyboth Niemcy
12  Wolfgang Tauscher & Susanne Scheuböck Niemcy

Ćwierćfinał

14  Julian Heubeck & Brigitte Heubeck (aka Herzog) Niemcy
15  Eric Klucke & Manuela Klucke Niemcy
16  Thomas Wirzberger & Angelika Korb Niemcy
17  Konstantin Maletz & Corina Maletz (aka Schott) Niemcy
18  Markus Lilli & Manuela Wichmann Niemcy
19  Thomas Leinhäupl & Ingrid Greck Niemcy
20  Michael Nimz & Michaela Nimz (aka Sauer) Niemcy
20  Kai Schönherr & Silke Ludwig Niemcy
22  Michael Beckmann & Bettina Corneli Niemcy
23  Frank Maninski & Sandra Undine Muhr (aka Till) Niemcy
23  Daniel Rautenbach & Andrea Rautenbach (aka Staack) Niemcy
25  Andreas Kraushaar & Anja Hesele Niemcy

Runda 2 (górne 50)

26  Michael Alm & Kerstin Alm Niemcy
26  Michael Steingen & Andrea Steingen (aka Schulz) Niemcy
28  Holger Bernien & Sylvia Bernien Niemcy
28  Thomas Busta & Manuela Busta Niemcy
30  Stefan Bersal & Petra Schmidt Niemcy
30  Gregor Burck & Maria Troniak Niemcy
30  Thomas Schmidt & Susanne Schmidt Niemcy
33  Oliver Dräger & Andrea Simon-dräger Niemcy
33  Pawel Fafara & Alexandra Lueg Niemcy
33  Oliver Leonhardt & Andrea Leonhardt (aka Pietschke) Niemcy
36  Axel Mischewski & Susan Hortmann Niemcy
36  Sven Spengemann & Ramona Spengemann Niemcy
38  Markus Mengelkamp & Manuela Prater Niemcy
39  Stefan Rosik & Tanja Wernetshammer Niemcy
39  Knut Wichmann & Antje Wichmann Niemcy
41  Achim Hobl & Kerstin Hahn Niemcy
41  Damian Kukowka & Bettina Weimann Niemcy
41  Holger Staub & Birgit Staub Niemcy
44  Thomas Eil & Nicole Eil Niemcy
44  Serge Quazzotti & Peggy Quazzotti Fogel Niemcy
44  Stefan Seeger & Sabine Griesmann Niemcy
47  Mario Müller & Michaela Frahm Niemcy
47  Helge Neuner & Tanja Neuner (aka Gödecke) Niemcy
47  Udo Schmitz & Manon Schulz Niemcy
50  Alois Schwarzenbeck & Monika Schwarzenbeck Niemcy

Runda 1 (górne 73)

51  Bernward Kett & Christine Kett Niemcy
51  Gerhard Pfünder & Jasmin Esther Flor-Lampert Niemcy
53  Rudiger Herrmann & Barbara Herrmann Niemcy
53  Rainer Martius & Manuela Martius Niemcy
55  Holger Koschinski & Ruth Schulz Niemcy
56  Dieter Kuchenbecker & Annette Kuchenbecker Niemcy
56  Gerhard Lamprecht & Christine Lamprecht Niemcy
58  Torge Rieper & Gisela Rieper Niemcy
59  Jörg Böhm & Heike Böhm Niemcy
59  Holger Comtesse & Gitta Kraushaar Niemcy
59  Peter Schmiel & Sibylle Hanchen Niemcy
59  Tilmann Vetter & Birgitta Behling Niemcy
63  Manfred Nell & Alexandra Würzbauer Niemcy
63  Ralf Pfitzner & Eva Pfitzner Niemcy
65  Martin Beumer & Annette Beumer Niemcy
65  Peter Esser & Vera Esser Niemcy
65  Thomas Schulz & Annette Bauer Niemcy
68  Markus Kröller & Katja Liebig Niemcy
69  Heinrich Berger & Alexandra Berger Niemcy
69  Jochen Schneider & Andrea Schneider Niemcy
71  Matthias Drescher & Petra Drescher Niemcy
71  Robert Keller & Manuela Keller Niemcy
71  Peter Vogt & Alexandra Vogt Niemcy
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}