Results from Hessen Dance 2012 - Amateur B Latin 12 maja 2012
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Hessen Dance 2012
Niemcy - Frankfurt 12 maja 2012

Amateur B Latin 12 maja 2012

Finał

1  Andreas Kitsche & Daria Kolomizki Niemcy
2  Dario Leanza & Daniela Paul Niemcy
3  Giuseppe Castro & Pia Scharfenberg Niemcy
4  Tom Wohlfahrt & Vivien Nothurff Niemcy
5  Sergius Rossel & Janne-sara Pietsch Niemcy
6  Tim Wattenberg & Lucia Neu Niemcy
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Philipp Hanenkamp & Luisa Köhler Niemcy
7  Niklas Patt & Janina Pempe Niemcy
9  Moritz Heemann & Lisa Schlierkamp Niemcy
10  Sebastian Mayer & Jana Jetter Niemcy
11  Dominic Berberich & Sarah Becker Niemcy
11  Joep Mutsaerts & Sulekha Buhala (aka Mukherjee) Szwajcaria
13  Kevin Schmidt & Veronika Stritzke Niemcy
14  Artjom Lalafarjan & Pia Pokorny Niemcy
14  Kai Niemeyer & Stefanie Helms Niemcy
16  Marc Roswag & Jasmin Kostorz Niemcy
17  Tobias Brügmann & Katarina Klunk Niemcy

Ćwierćfinał

18  Felix Brehmer & Svenja Lehner Niemcy
18  Clemens Kuprian & Eva Christina Krzizek Austria
18  Michal Tarabik & Anna Linetova Słowacja
18  Andreas Wenzler & Verena Lieb Niemcy
22  Felix Meurer & Lisa Föcker Niemcy
23  Andreas Tenyi & Rosanna Sickenius Niemcy
24  Julian Wilczek & Sophie Peters Niemcy
25  Kolja Mörsch & Laura Von Brelie Niemcy
26  Daniel Laqua & Annabell Laqua (aka Schink) Niemcy
27  Tobias Binkele & Catrin Rohr Niemcy
27  Sascha Reichardt & Elisavetta Ostrovskaya Niemcy
29  Daniel Erben & Melina Spitzer Niemcy
29  Eric Tille & Lissy Stelzner Niemcy
31  Paul Golz & Anica-marlitt Reschenberg Niemcy
32  Mattes Michelsen & Jana Simann Niemcy
33  Eduard Rempe & Gabi Monczko Niemcy

Runda 2 (górne 64)

34  Alexander Jordan & Victoria Semenozhenkova Niemcy
34  Carsten Ziegler & Jessica Krauss Niemcy
36  Timo Kuhnt & Lisa Magerkurth Niemcy
37  Felix Brombach & Ramona Francuski Niemcy
37  Ole Ebeling & Sarah Oliver Niemcy
37  Sebastian Schlutow & Lisa Zettler Niemcy
37  Christopher Schneider & Annette Hölzl Niemcy
41  Boris Bube & Lisa Schenk Niemcy
41  Max Hillgruber & Milena Hillgruber (aka Gutdeutsch) Niemcy
41  Ilya Vassilenko & Alona Marchukova Szwajcaria
44  Pascal Penderak & Julia Mindermann Niemcy
44  Simon Roth & Katharina Fuchs Niemcy
44  Robin Steinbach & Nadine Schulze Niemcy
44  Oliver Stiegler & Annika Faderl Niemcy
44  Tim Wolpmann & Sabrina Münch Niemcy
49  Martin Bauer & Justina Kopton Niemcy
49  Fabian Geukens & Franziska Schallhorn Niemcy
51  Dario D'ariano & Anja Tomaschewski Niemcy
51  Martin Trapp & Anna Yakovlyeva Niemcy
53  Bo Loyall & Rebecca Ernst Niemcy
54  Markus Daab & Jessica Daab Niemcy
54  Waldemar Feidenheimer & Jaqueline Stadler Niemcy
54  Markus Langenberg & Kristina Kowaljow Niemcy
54  Florian Stroick & Eva Diestmann Niemcy
58  Sönke Ehlert & Alisha Harding Niemcy
59  Denis Bachmann & Verena Freiberger Niemcy
59  Kevin Peter Berz & Beatrice Rolshausen Niemcy
59  Alexander Grimm & Veronika Dick Niemcy
62  Hendrik Dubbe & Laura Slack Niemcy
62  Konrad Klamm & Jennifer Jäger Niemcy
64  Matthias Teich & Eva Busse Niemcy

Runda 1 (górne 125)

65  Andreas Ebert & Ulrike Mittermeier Niemcy
65  Daniel Siebrecht & Rebecca Bisang Niemcy
65  Thomas Steinegger & Sabine Steinegger Austria
65  Noppharat Thadakun & Stefanie Lukas Niemcy
69  Yves-pascal Rauchfuß & Lisa Rauchfuß Niemcy
69  Daniel Repovs & Pauline Spatz Niemcy
69  Daniel Sutter & Anika Schellenberger Niemcy
72  Jöns Baumm & Ingar Baumm Niemcy
72  Marcel Dahne & Sandra Kempski Niemcy
72  Benno Fiedler & Bianca Degener Niemcy
72  Patrick Huhn & Ann-Kathrin Ziegler Niemcy
72  Ole Jung & Kathleen Pralle Niemcy
72  Florian Küppers & Rebecca Schmitz Niemcy
72  David Matthis & Elena Von Hanstein Niemcy
72  Matthias Rohde & Evelyn Listl Niemcy
72  Michael Sutter & Dilovan Arslan Niemcy
72  Markus Winter & Yana Rodriguez Niemcy
82  Michael Kottmann & Anke Wery Niemcy
82  Michael Moller & Verena Krämer Niemcy
84  Niko Bertels & Svenja Küster Niemcy
84  Stefan Eisemann & Sandra Eisemann (aka Scholz) Niemcy
84  Martin Heinemann & Janine Neugebauer Niemcy
84  Benjamin Naumann & Nicole Naumann Niemcy
84  Dominik Schaefer & Gina Palzer Niemcy
89  Franz Alisch & Anna Weichold Niemcy
89  Jozef Polak & Eva Hajduova Słowacja
89  Richard Sebastian Schwander & Nathalie Sude Niemcy
92  Marcus Becker & Nadine Schäfer Niemcy
92  Johannes Rögner & Alexandra Wurmer Niemcy
94  Christian Fladda & Melanie Krämer Niemcy
94  Stephan Hinze & Beatrice Arndt Niemcy
94  Kerim Sander & Sandra Stolle Niemcy
94  Attila Santo & Susanne Rieder Austria
94  Adrian Seck & Hannah Metzdorf Niemcy
99  Konstantinos Drossopoulos & Elina Gurewitsch Niemcy
99  Benjamin Oswald & Vivian Wicklein Niemcy
99  Patrick Schirmer & Michelle Crass Niemcy
99  Eric Schwalenberg & Janka Reitz Niemcy
103  Michael Neuss & Chantal Hehn Niemcy
103  Chris Schulz & Corinna Rahn Niemcy
103  Damian Spyrka & Sandra Hess Niemcy
103  Michel Tiedje & Lea Schröder Niemcy
103  Martin Vaegler & Nicola Glockle Niemcy
108  Yannick Kersting & Mirijam Pecirep Niemcy
108  Oliver Köhler & Charlotte Legrum Niemcy
110  Francesco Gianguzzo & Simone Schütze Niemcy
110  Markus Kirchner & Anja Zemke Niemcy
112  Marcus Knappe & Diana Pritzsche Niemcy
112  Tobias Lüken & Marthe Steinbrenner Niemcy
112  Konstantin Ort & Anatasia Shcherbakova Niemcy
115  Rafael Kozubal & Julia Roth Niemcy
115  Eric Kurscheidt & Katharina Wendt Niemcy
117  Alexander Mühlschein & Maren Fuchs Niemcy
117  Alexander Schmalz & Ina Groß Niemcy
117  Marian Ziemons & Lena Albert Niemcy
120  Martin Daniel & Anna-maren Diehl Niemcy
121  Igor Drosdow & Alexandra Bidler Niemcy
121  Marco Laumanns & Silke Glas Niemcy
121  Chris-sören Santelmann & Sabrina Torke Niemcy
124  Benjamin Simmer & Christiane Roth Niemcy
125  Frédéric Gun & Lika Pabst Niemcy
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}