Results from Hessen Dance 2012 - Amateur B Latin 13 maja 2012
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Hessen Dance 2012
Niemcy - Frankfurt 12 maja 2012

Amateur B Latin 13 maja 2012

Finał

1  Andreas Kitsche & Daria Kolomizki Niemcy
2  Giuseppe Castro & Pia Scharfenberg Niemcy
3  Dario Leanza & Daniela Paul Niemcy
4  Sergius Rossel & Janne-sara Pietsch Niemcy
5  Felix Brehmer & Svenja Lehner Niemcy
6  Andreas Tenyi & Rosanna Sickenius Niemcy
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Moritz Heemann & Lisa Schlierkamp Niemcy
8  Philipp Hanenkamp & Luisa Köhler Niemcy
8  Sascha Reichardt & Elisavetta Ostrovskaya Niemcy
10  Kevin Schmidt & Veronika Stritzke Niemcy
10  Tom Wohlfahrt & Vivien Nothurff Niemcy
12  Fabian Geukens & Franziska Schallhorn Niemcy
13  Andreas Wenzler & Verena Lieb Niemcy
14  Tobias Brügmann & Katarina Klunk Niemcy
14  Kai Niemeyer & Stefanie Helms Niemcy
14  Niklas Patt & Janina Pempe Niemcy
17  Ole Ebeling & Sarah Oliver Niemcy

Ćwierćfinał

18  Alexander Grimm & Veronika Dick Niemcy
18  Max Hillgruber & Milena Hillgruber (aka Gutdeutsch) Niemcy
18  Simon Roth & Katharina Fuchs Niemcy
21  David Matthis & Elena Von Hanstein Niemcy
21  Joep Mutsaerts & Sulekha Buhala (aka Mukherjee) Szwajcaria
23  Kolja Mörsch & Laura Von Brelie Niemcy
23  Marc Roswag & Jasmin Kostorz Niemcy
23  Tim Wattenberg & Lucia Neu Niemcy
26  Robin Steinbach & Nadine Schulze Niemcy
27  Mattes Michelsen & Jana Simann Niemcy
28  Bo Loyall & Rebecca Ernst Niemcy
29  Dominic Berberich & Sarah Becker Niemcy
29  Daniel Siebrecht & Rebecca Bisang Niemcy
31  Noppharat Thadakun & Stefanie Lukas Niemcy
32  Luis-daniel Assis Silva & Julia Paszkiet Niemcy
33  Eduard Rempe & Gabi Monczko Niemcy
34  Tim Wolpmann & Sabrina Münch Niemcy

Runda 2 (górne 62)

35  Daniel Erben & Melina Spitzer Niemcy
36  Marcus Becker & Nadine Schäfer Niemcy
36  Ilya Vassilenko & Alona Marchukova Szwajcaria
38  Niko Bertels & Svenja Küster Niemcy
38  Timo Kuhnt & Lisa Magerkurth Niemcy
40  Tobias Binkele & Catrin Rohr Niemcy
40  Andreas Ebert & Ulrike Mittermeier Niemcy
40  Marcel Finette & Michaela Ziegert Niemcy
40  Daniel Laqua & Annabell Laqua (aka Schink) Niemcy
44  Matthias Teich & Eva Busse Niemcy
45  Benno Fiedler & Bianca Degener Niemcy
45  Markus Winter & Yana Rodriguez Niemcy
47  Norman Körner & Carola Janko Niemcy
47  Daniel Sutter & Anika Schellenberger Niemcy
49  Eric Tille & Lissy Stelzner Niemcy
50  Michal Tarabik & Anna Linetova Słowacja
51  Alexander Jordan & Victoria Semenozhenkova Niemcy
51  Michael Moller & Verena Krämer Niemcy
51  Kerim Sander & Sandra Stolle Niemcy
54  Jöns Baumm & Ingar Baumm Niemcy
55  Carsten Ziegler & Jessica Krauss Niemcy
56  Sebastian Mayer & Jana Jetter Niemcy
57  Christopher Schneider & Annette Hölzl Niemcy
58  Tobias Lüken & Marthe Steinbrenner Niemcy
58  Oliver Stiegler & Annika Faderl Niemcy
60  Pascal Penderak & Julia Mindermann Niemcy
61  Konrad Klamm & Jennifer Jäger Niemcy
62  W Clemens Kuprian & Eva Christina Krzizek Austria

Runda 1 (górne 120)

63  Kevin Peter Berz & Beatrice Rolshausen Niemcy
63  Dario D'ariano & Anja Tomaschewski Niemcy
63  Kai Erdel & Jule Stellrecht Niemcy
66  Denis Bachmann & Verena Freiberger Niemcy
66  Boris Bube & Lisa Schenk Niemcy
66  Markus Daab & Jessica Daab Niemcy
66  Markus Langenberg & Kristina Kowaljow Niemcy
66  Adrian Seck & Hannah Metzdorf Niemcy
66  Tjark Stahl & Madeleine Connah Niemcy
72  Konstantinos Drossopoulos & Elina Gurewitsch Niemcy
72  Sönke Ehlert & Alisha Harding Niemcy
72  Waldemar Feidenheimer & Jaqueline Stadler Niemcy
72  Johannes Rögner & Alexandra Wurmer Niemcy
76  Jozef Polak & Eva Hajduova Słowacja
77  Stefan Eisemann & Sandra Eisemann (aka Scholz) Niemcy
77  Eric Schwalenberg & Janka Reitz Niemcy
79  Yves-pascal Rauchfuß & Lisa Rauchfuß Niemcy
79  Chris Schulz & Corinna Rahn Niemcy
79  Florian Stroick & Eva Diestmann Niemcy
82  Felix Brombach & Ramona Francuski Niemcy
82  Hendrik Dubbe & Laura Slack Niemcy
82  Rafael Kozubal & Julia Roth Niemcy
82  Richard Sebastian Schwander & Nathalie Sude Niemcy
86  Benjamin Naumann & Nicole Naumann Niemcy
86  Matthias Rohde & Evelyn Listl Niemcy
88  Martin Bauer & Justina Kopton Niemcy
88  Martin Heinemann & Janine Neugebauer Niemcy
88  Patrick Huhn & Ann-Kathrin Ziegler Niemcy
88  Florian Küppers & Rebecca Schmitz Niemcy
88  Daniel Repovs & Pauline Spatz Niemcy
88  Thomas Steinegger & Sabine Steinegger Austria
94  Marcel Dahne & Sandra Kempski Niemcy
94  Christian Fladda & Melanie Krämer Niemcy
94  Daniel Groß & Jaqueline Schall Niemcy
94  Patrick Schirmer & Michelle Crass Niemcy
94  Martin Vaegler & Nicola Glockle Niemcy
99  Michael Neuss & Chantal Hehn Niemcy
99  Martin Trapp & Anna Yakovlyeva Niemcy
101  Konstantin Ort & Anatasia Shcherbakova Niemcy
101  Sebastian Schlutow & Lisa Zettler Niemcy
101  Michael Sutter & Dilovan Arslan Niemcy
104  Benjamin Oswald & Vivian Wicklein Niemcy
104  Dominik Schaefer & Gina Palzer Niemcy
104  Michel Tiedje & Lea Schröder Niemcy
107  Franz Alisch & Anna Weichold Niemcy
107  Yannick Kersting & Mirijam Pecirep Niemcy
107  Patrick Schäfer & Sarah Kraft Niemcy
110  Frédéric Gun & Lika Pabst Niemcy
110  Damian Spyrka & Sandra Hess Niemcy
112  Martin Daniel & Anna-maren Diehl Niemcy
112  Francesco Gianguzzo & Simone Schütze Niemcy
114  Daniel Decker & Elfi Busse Niemcy
114  Igor Drosdow & Alexandra Bidler Niemcy
114  Attila Santo & Susanne Rieder Austria
117  Marco Laumanns & Silke Glas Niemcy
117  Alexander Mühlschein & Maren Fuchs Niemcy
119  Markus Kirchner & Anja Zemke Niemcy
120  Eric Kurscheidt & Katharina Wendt Niemcy
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}