Results from Hessen Tanz - Amateur A Standard 12 maja 2007
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Hessen Tanz
Niemcy - Frankfurt 12 maja 2007

Amateur A Standard 12 maja 2007

Finał

1  Denis Tyagunov & Denise Herber Niemcy
2  Maximilian Krull & Anna-sophie Bartels Niemcy
3  Tim Bonkowski & Stephanie Elkeles Niemcy
4  Matthias Nadolski & Marion Karin Tecza Niemcy
5  Torsten Schröder & Tanja Mielke Niemcy
6  Benedikt Grünberg & Isabell Derichs Niemcy
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Christian Sennewald & Anne Krüger Niemcy
7  Matthias Wirth & Annelie Röhrl Niemcy
9  Oliver Simon & Claudia Venter Niemcy
10  Mauritius Dalelane & Josephine Steininger Niemcy
11  Tobias Wozniak & Katharina Willberg Niemcy
12  Torsten Buschmann & Mareike Mayer Niemcy
13  Maxim Vassilev & Ekaterina Garbina Niemcy

Ćwierćfinał

14  Philipp Lugmayr & Gisela Kubouschek Austria
14  Florian Von Spiegel & Carolin Kosbab Niemcy
16  Jan-tobias Linke & Caterina Schaefer Niemcy
17  Gregor Pagel & Isabel Bauer Niemcy
18  Joachim Burgard & Nadine Burgard Niemcy
19  Serkan Ötztürk & Anastasia Pukhova Niemcy
19  Michael Pawellek & Nicole Sarnow Niemcy
21  Patrick Wieschollek & Janet Wieschollek Niemcy
22  Paul Hüttinger & Sandra Stöckl Austria
22  Kiro Wenzel & Sabine Kunze Niemcy
24  Stephan Herrmann & Ekaterina Lysenko Niemcy
25  David Pereira & Veronika Vogel Niemcy

Runda 2 (górne 49)

26  Uwe Fermum & Ulla Schmidt-fetzer Niemcy
27  Rouven Grassel & Sabrina Donix Niemcy
27  Julian Haupt & Nicole Schönfeld Niemcy
29  Sebastian Averbeck & Eva-maria Sangmeister Niemcy
30  Martin Plugge & Sabrina Paxmann Niemcy
30  Christian Sachtschal & Anja Zellermayr Niemcy
30  Manuel Schöke & Melanie Schöke Niemcy
33  Florian Beier & Josephine Goerling Niemcy
33  Axel Börner & Anja Jennerjahn Niemcy
35  Martin Berger & Elisabeth Lumetsberger Austria
35  Sebastian Rosenbaum & Sabrina Rest Niemcy
37  Christian Höllfritsch & Alexandra Landmann Niemcy
37  Rene Daniel Pöhling & Steffanie Ulrich Niemcy
37  Jo Niclas Wittig & Diana Materi Niemcy
40  Hannes Voidel & Katharina Beger Niemcy
41  Tobias Egger & Sylvia Gessler Niemcy
41  Christian Neher & Tatiana Windbühl Niemcy
43  Jürgen Karl & Cornelia Auer Niemcy
43  Roland Tines & Heidrun Puskas Niemcy
45  Alexander Selinas Segura & Anja Stritz Niemcy
46  Alexander Horn & Nicole Gräf Niemcy
47  Andreas Heiduck & Bettina Tesling Niemcy
48  Sascha Linden & Nadja Linden Niemcy
49  Pascal Lechner & Sandra Wahlenmeier Niemcy

Runda 1 (górne 79)

50  Christian Spiekermann & Stefanie Hilbert Niemcy
51  Kai Griesbacher & Margit Lammel Niemcy
51  Armin Hirt & Denise Hirt Niemcy
51  Peter Smejkal & Annette Weinfurtner Niemcy
54  Timo Bettinger & Julia Bettinger Niemcy
54  Peter Chen & Ursula Robl Austria
56  Björn Hendrik Datz & Miriam Bambl Niemcy
57  Florian Wiedenmann & Tina Süssmann Niemcy
58  Jiri Cizek & Petra Kudejova Niemcy
58  Georg Jansen & Maria Blockus Niemcy
58  Martin Pause & Nadine Pause Niemcy
61  Oliver Giesbert & Kathrin Pissors Niemcy
62  Daniel Boese & Sandra Weik Niemcy
62  Arwed Hostmann & Anett Ladegast Niemcy
62  Thomas Rhinow & Julia Tetzlaff Niemcy
62  Tobias Strobel & Diana Strobel Niemcy
66  Thomas Neudhart & Ulrike Neudhart Austria
67  Nick Gul & Alona Pogouliaeva Niemcy
67  Stefan Ulrich & Nadine Brunsendorf Niemcy
69  Michael Braun & Julia Braun (aka Hogenkamp) Niemcy
69  Bernt Fischer & Monika Kuhn Niemcy
71  Michael Forster & Stefanie Forster Niemcy
71  Achim Rubel & Kathrin Weinmann Niemcy
71  Martin Stammwitz & Magdalena Günther Niemcy
74  Jürgen Ehret & Bettina Ehret Niemcy
74  Michael Hübner & Malgorzata Engeleit Niemcy
74  Martin Sedlmayr & Nadja Kuckuk Niemcy
77  Hendrik Schleicher & Verena Liedke Niemcy
77  Christian Weber & Kim Weber (aka Sturm) Niemcy
79  Wilfried Kukowski & Andrea Kukowski Niemcy
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}