Results from Hessen Tanz - Amateur B Standard 13 maja 2007
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Hessen Tanz
Niemcy - Frankfurt 12 maja 2007

Amateur B Standard 13 maja 2007

Finał

1  Philipp Hartmann & Madeline Weingärtner Niemcy
2  Florian Hansel & Linda Wulfes Niemcy
3  Philipp Lechner & Pia Lechner Niemcy
4  Simon Baier & Katrin Müllauer Austria
5  Edgar Sackmann & Jasmin Cavusoglu Niemcy
6  Andreas Cibis & Olga Woltschanski Niemcy
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Alexander Patas & Jerusha Kloke Niemcy
8  Manuel Zeimes & Katharina-johanna Diessel Austria
9  Dimitrios Nicolos & Jacqueline Jania Niemcy
10  Johann Bauer & Sabrina Pernat Niemcy
10  Rafael Jucha & Andrea Kleist Niemcy
12  Tobias Hackl & Barbara Schmidt Niemcy
13  Martin Wolf & Karin Waldinger Niemcy
14  Marius Eckert & Franziska Freyer Niemcy

Ćwierćfinał

15  Holger Kliche & Melanie Fischer Niemcy
16  Christian Stöhr & Cynthia Hofmann Niemcy
17  Christian Beckerat & Anja Beckerat Niemcy
17  Heiko Weidlich & Petra Königs Niemcy
19  Neil Koschier & Inga Weis Niemcy
19  Dmitrij Margowzew & Alessja Sapadenskaja Niemcy
19  Cornel Muller & Tanja Piel Niemcy
19  Andreas Taubert & Barbara Teich Niemcy
19  Marcel Wölflinger & Emily-claire Leipold Niemcy
24  Frederic Geber & Sabrina Lauer Niemcy
25  Gleb Belov & Felicitas Timmler Niemcy
26  Stefan Zyschka & Melanie Marx Niemcy
27  Felix Urban & Sylvana Drewes Niemcy

Runda 2 (górne 48)

28  Sven Gross & Martina Lotsch Niemcy
29  Heinz Eugen & Jerina Beier Niemcy
29  Matthias Muller & Judith Maretzky Niemcy
31  Andreas Lutz & Angela Schmidt Niemcy
31  Stefan Schott & Sylvia Pannicke Niemcy
33  Patrick Bonner & Nicole Georg Niemcy
33  Thorsten Heit & Iris Seibert (aka Schymura) Niemcy
33  Udo Schmitz & Manon Schulz Niemcy
33  Jan Maik Wissing & Natalie Wilson Niemcy
37  Timo Verhoeven & Isabell Verhoeven (aka Simon) Niemcy
37  Alexander Voges & Sabrina Kösters Niemcy
39  Holger Hering & Lilian Ebert Niemcy
39  Daniel Michalik & Jeannine Nietzschmann Niemcy
39  Martin Schlüter & Janine Kreutschmann Niemcy
39  Alexander Schone & Laura Dalicho Niemcy
43  Le-thanh Truong & Catherine Haleen Niemcy
44  Rico Czaja & Martina Steffen Niemcy
44  Marc Reimann & Carina Hiesche Niemcy
46  Andreas Neukirch & Lina Liebegall Niemcy
47  Holger Schilling & Susanne Felber Niemcy
48  Bernd Gonska & Stefanie Zimpel Niemcy

Runda 1 (górne 88)

49  Alexander Hufnagel & Christine Schroeder Niemcy
50  Martin Windisch & Alexandra Windisch Austria
51  Nicholas Chan & Anna Schramke Austria
51  Fabian Gyger & Idis Gisela Hartmann Niemcy
51  Jens Vogelgesang & Franziska Vogelgesang (aka Queck) Niemcy
54  Michael Blessing & Sandra Lossin Niemcy
54  Sebastian Comont & Lisa Karpenstein Niemcy
54  Fabian Fibigs & Arleta Waindich Niemcy
57  Lew Taksijan & Elena Gubenko Niemcy
58  Alexander Grabowski & Irena Kaneva Niemcy
59  Raimund Brandt & Conny Maggi Niemcy
59  Christoph Hahn & Nadine Hahn Niemcy
61  Sebastian Hackl & Manuela Veriho Niemcy
61  Thomas Kumm & Cindy Kumm (aka Heidelbach) Niemcy
61  Martin Sören Muschalla & Melanie Ruschen Niemcy
61  Jörg Wiertlewski & Solveig Winge Niemcy
65  Martin Bewersdorf & Claudia Deichen Niemcy
65  Alexander Stockmayer & Eva Kuhlemann Niemcy
67  Markus Hunkel & Christine Hunkel Niemcy
67  Markus Melato & Maria Krusche Niemcy
67  Karsten Schröder & Astrid Schramm Niemcy
70  Ekkehart Class & Gudrun Engert Austria
70  Michael Maag & Nina Zimmermann Niemcy
70  Jan Pincsek & Edith Carder (aka Pincsek) Austria
73  Benjamin Simmer & Vanessa Heeg Niemcy
74  Marco Rockel & Wiebke Strathaus Niemcy
74  Sebastian Röhl & Sarah Leopold Niemcy
74  Thorsten Trier & Elisha Hernandez Niemcy
77  Reinhold Lösel & Michaela Hirschmann Niemcy
78  Torsten Kruger & Miriam Krüger Niemcy
79  Axel Brauner & Susanne Brauner Niemcy
79  Dirk Jackel & Monika Zillmann Niemcy
79  Lukas Prietz & Michaela Holt Niemcy
82  Andreas Ey & Daniela Ey Niemcy
82  Jochen Günther & Birgit Günther Niemcy
82  Manuel Hafner & Sabrina Schindler Niemcy
82  Carsten Lieske & Linda-maria Horn Niemcy
82  Uwe Richter & Katja Richter Niemcy
87  Thomas Geyer & Gudrun Hattemer Niemcy
88  Thomas Karle & Sarah Rothfuss Niemcy
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}