Results from Hessen Tanz - DTV Senior I S Standard 12 maja 2007
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Hessen Tanz
Niemcy - Frankfurt 12 maja 2007

DTV Senior I S Standard 12 maja 2007

Finał

1  Michael Ruhl & Michaela Ruhl Niemcy
2  Thorsten Strauss & Sabine Jacob Niemcy
3  Michael Lindner & Beate Lindner Niemcy
4  Hendrik Claassen & Claudia Schmidt (aka Schäfer) Niemcy
5  Wolfgang Lauer & Michaela Rothlaender Niemcy
6  Sonke Schakat & Solveig Schakat Niemcy
Ogłoszenie
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Jörg Hillenbrand & Ute Hillenbrand Niemcy
8  Jürgen Stellmacher & Anne Stellmacher Niemcy
9  Torsten Dallmann & Meike Dallmann Niemcy
10  Thomas Laux & Christine Laux Niemcy
10  Robert Panther & Birgit Panther Niemcy
12  Harald Günther & Claudia Von Volckamer Niemcy
13  Gero Christophersen & Nicole Goes Niemcy
13  Marco Wittkowski & Petra Fischer Niemcy

Ćwierćfinał

15  Patrick van der Meer & Sabrina van der Meer (aka Beck) Niemcy
16  Gert Faustmann & Alexandra Kley Niemcy
17  Wolfgang Tauscher & Susanne Scheuböck Niemcy
18  Michael Nimz & Michaela Nimz (aka Sauer) Niemcy
19  Bernhard Fuss & Sonja Fuss Niemcy
20  Holger Eissing & Birgit Tomesch Niemcy
20  Ulrich Lindecke & Manuela Schulze Niemcy
22  Markus Häberer & Martina Schäffler Niemcy
22  Michael Regner & Petra Regner Niemcy
24  Damian Kukowka & Bettina Weimann Niemcy
24  Edward Van Essen & Elke Dörmann Niemcy

Runda 2 (górne 48)

26  Nils Goral & Anja Goral Niemcy
26  Uwe Hans & Christine Hans (aka Jörg) Niemcy
26  Andreas Kraushaar & Anja Hesele Niemcy
26  Roland Lein & Karin Anton Niemcy
30  Norbert Jäger & Beate-christine Jäger (aka Eberhardt) Niemcy
30  Frank-Michael Weiler & Gabriella Kläser-weiler Niemcy
32  Dirk Alefsen & Miriam Alefsen (aka Canrinus) Niemcy
32  Andreas Kindt & Anne Hinz Niemcy
32  Thomas Leinhäupl & Ingrid Greck Niemcy
35  Jens Wolff & Maike Wolff Niemcy
36  Stefan Ciapura & Sabine Haas Niemcy
36  Andreas Werner Gussmann & Ursula Gierok Niemcy
36  Wolfgang Mass & Annette Mass Niemcy
39  Michael Feld & Heide Glaser Niemcy
39  Stefan Isenecker & Diane Mongellaz Niemcy
39  Roland Mayr & Annette Hühn Niemcy
42  Michael Albrecht & Anja Albrecht Niemcy
42  Mathias Neufeldt & Stephanie Neufeldt Niemcy
44  Christoph Rummel & Jutta Wießmann Niemcy
45  Uwe Bodinet & Cornelia Bodinet Niemcy
45  Oliver Dräger & Andrea Simon-dräger Niemcy
45  Manfred Haerer & Birgit Haerer Niemcy
45  Serge Quazzotti & Peggy Quazzotti Fogel Niemcy

Runda 1 (górne 77)

49  Wolfgang Binder & Gudrun Schürrle Niemcy
50  Ralf Rösch & Nursen Rösch Niemcy
51  Andreas Oehme & Marlis Oehme Niemcy
52  Karl-Heinz Michel & Gabriele Schuck Niemcy
53  Klaus Meng & Gabriele Kunau Niemcy
53  Andre Waibel & Birgit Waibel Niemcy
55  Gerd Breinig & Sabine Rupp Niemcy
55  Wolfgang Walter & Ilse von Beyer Niemcy
57  Ulrich Conrad & Sibylle Conrad (aka Hepp ) Niemcy
57  Rainer Grasmaier & Rita Haug Niemcy
59  Josef Feltes & Petra Feltes Niemcy
59  Ferdi Winnen & Elke Winnen Niemcy
61  Pierre Autier & Tanja Czerney Belgia
61  Michael Heinemann & Petra Heinemann Niemcy
61  Michael Köhler & Sylvia Burkardt-köhler Niemcy
61  Peter Vogt & Alexandra Vogt Niemcy
65  Detlef Heindel & Rosa Schommartz Niemcy
65  Robert Keller & Manuela Keller Niemcy
65  Andreas Löhr & Claudia Löhr Niemcy
65  Heinz-otto Saar & Beate Saar Niemcy
69  Markus Keller & Monika Keller Niemcy
69  Klaus Klostermann & Karin Klostermann Niemcy
69  Wolfgang Klother & Anette Kinne Niemcy
69  Guido Pohlmann & Ulrike Meyer Niemcy
69  Dieter Stohler & Silvia Friedenberger Niemcy
74  Alfons Henne & Vera Zuleger Niemcy
74  Brit-gerald Klingenfeld & Christine Blickensdorf Niemcy
74  Gabriel Martinez & Jasmin Esther Flor-Lampert Niemcy
77  Ekkehart Class & Gudrun Engert Austria
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}