Results from Hessen Tanzt 2001 - Amateur C Standard 12 maja 2001
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Hessen Tanzt 2001
Niemcy - Frankfurt 12 maja 2001

Amateur C Standard 12 maja 2001

Finał

1  Marc Pühringer & Beatrix Royda Austria
2  Frederik Malsy & Christina Hüttl Niemcy
3  Norbert Bliesze & Julia Brix Niemcy
4  Wolfgang Forster & Nadine Hamberger Austria
5  Markus Trost & Brigist Trost Austria
6  David Urbach & Maired Petzoldt Niemcy
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Wilhelm Gabalier & Barbara Koitz Austria
8  Wolfgang Ennikl & Christina Niedergrottenthaler Niemcy
9  Sven De Causmaecker & Gill De Causmaecker Belgia
9  Andreas Rath & Eva Platzer Niemcy
11  Merhan Ozturk & Silke Funda Niemcy
12  Steffen Noll & Tina Freitag Niemcy

Ćwierćfinał

13  Karsten Bruckschweiger & Susanne Gessner Austria
14  Michael Sorg & Sabine Niessing Niemcy
15  Sebastian Schneider & Daniela Opel Niemcy
16  Markus Hassfurter & Isabell Anhäuser Niemcy
17  Jürgen Karl & Christine Wiebe Niemcy
17  Dennis Ohlsen & Janina Schmoll Niemcy
19  Thorsten Trier & Christina Trier Niemcy
20  Markus Reuter & Ines Reuter Niemcy
21  Thomas Hubner & Sandra Hubner Niemcy
21  Mark Krause & Annegret Siegert Niemcy
21  Alexander Puchmayr & Miriam Schneider Austria
21  Patrick Schulze & Doreen Eckardt Niemcy

Runda 3 (górne 49)

25  Roger Anselmi & Nadine Müller Szwajcaria
26  Christian Blut & Linda Fischer Niemcy
27  Robert Sonderer & Corinne Michel Szwajcaria
27  Alexander Stoiber & Regina Sterbik Austria
29  Jens Grefe & Edina Gehring-benda Niemcy
30  Jörg Bort & Kathrin Bort Niemcy
31  Robert Geissler & Jessica Heymann Niemcy
31  Andreas Gold & Andrea Weber Niemcy
31  Daniel Wagner & Nicole Geis Niemcy
34  Alexander Von Aspern & Helene Pätsch Niemcy
34  Andreas Linke & Rita Schüler Niemcy
34  Peter Swaczyna & Alice Seitz Niemcy
37  Berthold Bült & Katrin Mauersberg (aka Bült ) Niemcy
37  Martin Heptner & Andrea Balke Niemcy
37  Oliver Hoffmann & Andrea Felke Niemcy
40  Martin Nolte & Fee Wille Niemcy
40  Sergej Schwarz & Magdalena Primus Niemcy
42  Jukka Hosio & Kerstin Wilde Niemcy
42  Jörg Meissner & Antje Hansen Niemcy
44  Manuel Müller & Anne Luise Geimer Niemcy
44  Stefan Weber & Franziska Lange Niemcy
46  Kai Fischer & Martina Bruhns Niemcy
46  Martin Vucetic & Christina Hartmann Niemcy
48  Lars Olav Harnisch & Karin Becker Niemcy
48  Christian Höllfritsch & Alexandra Landmann Niemcy

Runda 2 (górne 96)

50  David Nahrgang & Beate Klimm Niemcy
50  Frank Repschläger & Doreen Kruse Niemcy
52  Thomas Deckarm & Denise Toussaint Niemcy
52  Joachim Nitz & Astrid Brink Niemcy
54  Tim Schlarbaum & Nadine Mühlenberg Niemcy
54  Marco Sportolaro & Iris Sportolaro Niemcy
56  Jens Dobokay & Sibylle Schmidt Niemcy
56  Oliver Gramberg & Jeanette Schönegg Niemcy
58  Tobias Schilling & Sumita Sarkar Niemcy
59  Lars Hinke & Kati Haenchen Niemcy
59  Andreas Kalb & Petra Kalb Niemcy
59  Michael Meurer & Nadja Wieczorek Niemcy
59  Klaus Michael Staudt & Christine Waldenberger Niemcy
59  Alexander Stockmayer & Kathrin Koppe Niemcy
64  Susanne Birkner & Robert Nussbaumer Niemcy
64  Lars Purschke & Johanna Meier Niemcy
64  Erich Rauth & Theresa Schröttner Niemcy
64  Hendrik Schleicher & Melanie Geyer Niemcy
68  Stefan Giesbert & Silvia Burst Niemcy
68  Dorian Immler & Anke Herzog Niemcy
70  Sven Gruetzmann & Tanja König Niemcy
70  Ronny Hormann & Bianca Kindler Niemcy
70  Nadine Locherer & Stefan Schoenberg Niemcy
70  Carsten Moronga & Dorothee Lahme Niemcy
70  Lutz Quetschke & Beate-christine Jäger (aka Eberhardt) Niemcy
70  Franz Schweifer & Tanja Ullrich Niemcy
76  Martin Bentler & Christiane Röver Niemcy
76  Dieter Fritz & Susanne Karger Niemcy
76  Thomas Karle & Marianne Single Niemcy
76  Othmar Lehner & Dagmar Förster Niemcy
76  Dietmar Messer & Anja Biederstedt Niemcy
76  Alexander Peters & Tanja Wienesiek Niemcy
76  Peter Pröpster & Johanna Pröpster Niemcy
76  Stefan Stemmler & Heike Achenbach Niemcy
84  Sebastian Götz & Sina Möhl Niemcy
84  Andreas Schuhrke & Andrea Hämmerlein Niemcy
86  Thomas Geyer & Juliane Lesum Niemcy
86  Markus Kröller & Katja Liebig Niemcy
86  Thomas Ohl & Heike Bauderer Niemcy
86  Aleksandar Pecirep & Andelka Krizabovic Niemcy
90  Jotinder Kainth & Andrea Hahn Niemcy
90  Jens Maier & Kerstin Mittler Niemcy
90  Dirk Ruhlig & Geneviéve Schmitz Niemcy
93  Michael Dobmeier & Simone Gorner Niemcy
93  Andreas Feil & Svea Güldenpfennig Niemcy
93  Michael Nordmann & Sabrina Nordmann Niemcy
93  Michael Pommer & Bianca Ledinsky Niemcy

Runda 1 (górne 109)

97  Matthias Dull & Claudia Düll Niemcy
98  Martin Bode & Katja Schlüpfinger Niemcy
98  Jonas Richter & Anne Richter Niemcy
100  Harald Albrecht & Alexandra Bürck Niemcy
100  Franz Gerhard Borengässer & Friederike Borengässer Niemcy
100  Dietmar Freymann & Elke Freymann Niemcy
100  Martin Stammwitz & Anja Pluntke Niemcy
104  Roland Büttner & Anett Wiertollok (aka Büttner ) Niemcy
104  Harald Payer & Monika Schenker Austria
106  Ilja Baron & Christiane Schildhorn Niemcy
106  Matthias Hauff & Angelika Buhle Niemcy
106  Andreas Trattnig & Andrea Tasch Niemcy
106  Sascha Wakup & Kathrin Seyfried Niemcy
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}