Results from Hessen Tanzt 2003 - Amateur A Latin 10 maja 2003
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Hessen Tanzt 2003
Niemcy - Frankfurt 10 maja 2003

Amateur A Latin 10 maja 2003

Finał

1  Martin Klein & Anna Gill Niemcy
2  Daniel Rentschler & Sylke Neser Niemcy
3  Marcin Starzynski & Stefanie Brückner Niemcy
4  Georgi Tsukov & Tanja Kuschill Niemcy
5  Sven Binek & Elina Tarassova Niemcy
6  Engin Onder & Renata Vanova Niemcy
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Michael Horstmann & Denise Heller Niemcy
8  Markus Schäfer & Diana Krafczyk Niemcy
9  Dominik Knack & Victoria Kuzmina Niemcy
10  Philipp Schwarz & Lisa Sarah Görg Niemcy
11  Markus Spreemann & Alexandra Belitz Niemcy
12  Wesley Atack & Nikola Schulz Niemcy

Ćwierćfinał

13  Christian Klimetzek & Theresa Jung Niemcy
14  Moritz Haar & Laila Geiger Niemcy
15  Leif Gerling & Nicola Petersen Niemcy
15  Martin Scammel & Katja Vörtler Niemcy
17  Sven Balcerzak & Birgit Kettner Niemcy
18  Stefan Gossner & Iliana Staevska Niemcy
19  Konstantin Liebert & Julia Syceva Niemcy
20  Julian Heubeck & Brigitte Heubeck (aka Herzog) Niemcy
20  Markus Isopp & Claudia Schwager Austria
22  Sven Bias & Johanna Stock Niemcy
23  Christian Duffke & Rowena Mebus Niemcy
23  Carl Philipp Eberlein & Sandra Nittel Niemcy
25  Serkan Arpac & Ulrike Köhler Niemcy
25  Sebastian Reincke & Freia Schwertfeger Niemcy
27  Sascha Wakup & Ekaterina Arefieva Niemcy
28  Claudio Falletta & Sabrina Ludes Niemcy

Runda 2 (górne 54)

29  Waldemar Hergert & Veronika Hergert Niemcy
29  Sebastian Klink & Maret Witthuhn Niemcy
29  Andreas Pachert & Meike Beer Niemcy
32  Michael Fischer & Natalia Luft Niemcy
32  Mark Leweling & Kathryn Höbusch Niemcy
34  Michael Stierle & Sandra Schall Niemcy
35  Lars Frankfurter & Carolin Drescher Niemcy
36  Roger Anselmi & Nadine Müller Szwajcaria
36  Attila Merth & Stephanie Schumann Niemcy
38  Axel Glück & Katharina Torosow Niemcy
39  Christian Cantzler & Melanie Bauernhansl Niemcy
39  Kai Lemke & Maike Badia Niemcy
41  Dennis Bode & Julia Schomaker Niemcy
41  Viktor Herbeiu & Christina Jansen Niemcy
43  Andreas Andersen & Sabine Heuser Niemcy
43  Ferdinand Helmer & Katharina Heinzelmann Niemcy
43  Martin Ridder & Petra Kirsten Niemcy
46  Benjamin Jäger & Astrid Drexler Niemcy
46  Markus Riad & Dessi Radeva Niemcy
48  Johannes Schröck & Sabine Bsteh Austria
48  Helge Uhrig & Katja Arnold Niemcy
48  Christian Wenzel & Evelyn Krosta Niemcy
51  Christian Wedell & Caroline Bresink Niemcy
52  Christian Zuber & Eva Ernst Niemcy
53  Aleksandar Pecirep & Ramona Utri Niemcy
53  Christian Spiekermann & Judy Last Niemcy

Runda 1 (górne 100)

55  Alexander Gadenne & Nelli Frank Niemcy
55  Andreas Hager & Michaela Brunnhuber Austria
55  Kevin Kern & Nina Hablowetz Niemcy
55  David Kiefer & Selma Berberich Niemcy
59  Giuseppe Prestifillippo & Marion Lengl Niemcy
60  René Gräfenstein & Jennifer Fruth Niemcy
60  Alfred Radauer & Karin Lehner Austria
62  Michael Beckmann & Bettina Corneli Niemcy
62  Dietmar Block & Anastasia Weber Niemcy
62  Rainer Choinatzki & Jessica Küster Niemcy
62  Andreas Kratzl & Gudrun Prohaska Niemcy
62  Jan Maik Wissing & Natalie Wilson Niemcy
67  Rinaldo Schmidt & Ina Hoppe Niemcy
67  Michael Viehmann & Alona Pogouliaeva Niemcy
69  Joachim Burgard & Nadine Geiter Niemcy
69  Timo Göbel & Ludmilla Konrad Niemcy
71  Erik Heyden & Julia Luckow Niemcy
71  Jürgen Müller & Sandra Krenz Niemcy
73  Peter Hess & Jeanette Weinhold Niemcy
73  Bernhard Hubauer & Iskra Smiljanic Niemcy
73  Christoph Rummel & Femke Tummeley Niemcy
76  Mike Hartmann & Tina Jäpel Niemcy
76  Philipp Schulz & Kerstin Poppe Niemcy
78  Marc Sotelsek & Beata Brochocki Niemcy
79  Jens Löbbermann & Olesja Schichel Niemcy
79  Andreas Weber & Andrea Rhinow (aka Conrad) Niemcy
81  Oliver Borchard & Regine Ratke (aka Borchard ) Niemcy
81  Thorsten Koch & Stefanie Forkel Niemcy
81  Oliver Köllner & Simone Fries Niemcy
81  Patrick Schulze & Doreen Eckardt Niemcy
85  Sascha Meyer & Cathrin Anne Lang Niemcy
85  Hendrik Schleicher & Melanie Geyer Niemcy
85  Benedikt Schürmann & Petra Schrankel Niemcy
85  Thorsten Unger & Vera Küster Niemcy
89  Jonas Richter & Anne Richter Niemcy
90  Jens Hofmann & Peggy Grossner Niemcy
90  Robert Holzner & Tanja Hesse Niemcy
90  Jan Savekoul & Karina Nießen Niemcy
94  Tobias Witt & Vivien Kapust Niemcy
95  Matthias Alt & Janet Alt (aka Peters) Niemcy
95  Christian Küllig & Katja Schneider Niemcy
95  Christian Penzel & Michaela Wenzel Niemcy
95  Oliver Rosin & Nicole Schubert Niemcy
99  Thomas Bühn & Melanie Kaiser Niemcy
99  Dimitrios Joannou & Diana Goldberg Niemcy
101  Sebastian Christoph & Daniela Gand Niemcy
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}