Results from Hessen Tanzt 2003 - Amateur A Standard 11 maja 2003
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Hessen Tanzt 2003
Niemcy - Frankfurt 10 maja 2003

Amateur A Standard 11 maja 2003

Finał

1  Sven Grigowski & Mathilde Haeseler Niemcy
2  Sebastian Bartels & Ingrid Von Henninges Niemcy
3  Sascha Wakup & Ekaterina Arefieva Niemcy
4  Axel Lembke & Vanessa Bucher Niemcy
5  Thomas Grusser & Claudia Seidel Niemcy
6  Timo Neumann & Karin Eva Seitz Niemcy
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Felix Teufert & Anna Simeonov Niemcy
8  Benjamin Gäbler & Heike Schmidt Niemcy
9  Sven De Causmaecker & Gill De Causmaecker Belgia
10  Lorne Meyer & Raskit Lachmann Niemcy

Ćwierćfinał

11  Sergej Libich & Irina Yagodina Niemcy
12  Lenny Howard & Jenny Kipper Niemcy
12  Daniel Möser & Sarah Faderl Niemcy
14  Leonard Jansen & Sandra Halanke Niemcy
14  Janne Stiehler & Larissa Bucher Niemcy
16  Nils Ciechowski & Nina Ciechowski Niemcy
17  Roger Anselmi & Nadine Müller Szwajcaria
18  Diereck Dross & Stella Pionczewski Niemcy

Runda 2 (górne 49)

19  Jörg Gutmann & Isabel Matthes Niemcy
19  David Pereira & Sandy Kirsch Niemcy
19  Ruwen Winde & Claudia Pöschko Niemcy
22  Norbert Bliesze & Julia Brix Niemcy
23  Jens Hofmann & Peggy Grossner Niemcy
24  Rinaldo Schmidt & Ina Hoppe Niemcy
25  Manuel Müller & Anne Luise Geimer Niemcy
26  Zlatko Mandic & Simone Klett Niemcy
26  Gerhard Schröder & Martina Lamping Niemcy
28  Alexander Pawlik & Evgenia Pawlik Niemcy
29  Michael Protogerakis & Antonia Grimm Niemcy
30  Martin Adam & Kareen Schröder Niemcy
30  Frederik Rosler & Janine Rusher Niemcy
30  Christian Zuber & Eva Ernst Niemcy
33  Christian Blut & Linda Fischer Niemcy
34  Sebastian Rüter & Alice Seitz Niemcy
35  Thomas Schneider & Nadine Oeser Niemcy
36  Enrico Böhm & Iris Mauersberger Niemcy
36  Claus Micka & Solveig Geisinger Niemcy
38  Florian Beier & Mareike Kuhrmann Niemcy
38  Ingo Habla & Urte Rupprath (aka Lindner) Niemcy
40  Michael Esser & Sonja Sander Niemcy
40  Wolf Schade & Ruth Bartholl Niemcy
42  Julian Heubeck & Brigitte Heubeck (aka Herzog) Niemcy
42  Erik Heyden & Julia Luckow Niemcy
44  Oliver Todzy & Christiane Menzel Niemcy
45  Martin Bentler & Sandra Fuchs Niemcy
46  Rainer Choinatzki & Jessica Küster Niemcy
46  Kai Fischer & Martina Bruhns Niemcy
46  Thomas Jacobs & Marion Grab Niemcy
46  Alexander Wolf & Kathleen Tetzel Niemcy

Runda 1 (górne 66)

50  Tobias Roitzsch & Heike Müller Niemcy
51  Marco Stengell & Elena Ronn Niemcy
52  Oliver Bewernick & Alice Bewernick Niemcy
54  Gilgian Eisner & Nicole Gisler Szwajcaria
54  Vadim Gorbatchev & Julia Berestova Niemcy
54  Ralph Swinka & Katharina Sauthoff Niemcy
57  Mike Hartmann & Tina Jäpel Niemcy
57  Martin Kröger & Kerstin Wilde Niemcy
59  Eike Bergner & Andrea Bergner Niemcy
59  Markus Meier & Larissa Natalie Bieritz Niemcy
59  Kai Schönherr & Silke Ludwig Niemcy
62  Robert Wolff & Doris Helldoppler Austria
63  Christian Küllig & Katja Schneider Niemcy
64  Oliver Krause & Astrid Krause Niemcy
64  Hendrik Schleicher & Melanie Geyer Niemcy
66  Oliver Schaich & Monika Rothenfusser Niemcy
67  Sebastian Christoph & Daniela Gand Niemcy
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}