Results from Hessen Tanzt 2003 - Amateur C Latin 10 maja 2003
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Hessen Tanzt 2003
Niemcy - Frankfurt 10 maja 2003

Amateur C Latin 10 maja 2003

Finał

1  Benedikt Jäth & Ortrun Maurer Niemcy
2  Yi-jye Chen & Nora Abel Niemcy
3  René Ruttkowski & Jennifer Krietenbrink Niemcy
4  Sven Klopotch Von Glovcewski & Stefanie Schneider Niemcy
5  Marc Rosenbrock & Melanie Pfeifer Niemcy
6  Martin Daniel & Susanne Jung Niemcy
7  Tobias Heermeier & Stephanie Werner Niemcy
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

8  Andreas Stach & Nina Stach Niemcy
9  Sebastian Kröger & Janina Wrede Niemcy
9  Eric Loeffler & Julia Wucharz Niemcy
11  Sebastian Ahr & Dalia Tripolino Niemcy
12  Lars Kaiser & Diana Dillmann Niemcy
12  Christian Sennewald & Antonia Schubert Niemcy
14  Gleb Belov & Kati Haenchen Niemcy
15  Alexander Janz & Nicole Tschaikin Niemcy

Ćwierćfinał

16  Thomas Möller & Nicole Locken Niemcy
17  Hartmut Klötzer & Tanja Steckling (aka Klötzer) Niemcy
18  Christoph Kuen & Christina Schwaiger Austria
19  Joachim Hansen & Anne Wunderle Niemcy
19  Jan Keller & Stefanie Soyk Niemcy
19  Markus Racko & Julia Schneider Austria
22  Tom Stahr & Ines Brands Niemcy
22  Markus Ulrich & Christina Staschok Niemcy
24  Marc Ernst & Dominika Haller Niemcy
24  Matthäus Lissek & Martha Lissek Niemcy
24  Bernd Mücke & Verena Amor-amor Niemcy
24  Benjamin Simmer & Katharina Wendt Niemcy

Runda 2 (górne 52)

28  Frank Adler & Adina Roos Niemcy
28  Thomas Schneider & Nadine Oeser Niemcy
28  Jo Niclas Wittig & Jennifer Friebe Niemcy
31  Marco Steffan & Andrea Damm Niemcy
32  Sebastian Foot & Liza Suerken Niemcy
32  Rene Grünbacher & Andrea Bastiani Austria
34  Christian Baumgärtner & Nicole Kemler Niemcy
34  Felix Riether & Meike Dittmann Niemcy
34  Matthias Schilling & Lara Schäfer Niemcy
37  Cliff Schmidt & Katja Wertzlaff Niemcy
37  Christoph Wallner & Ann Christin Fecker Niemcy
37  Christian Wehrenfennig & Juliane Hesse Niemcy
40  Frank Abitz & Sabrina Kijas Niemcy
40  Martin Delbeck & Christiane Fleischer Niemcy
42  Peter Keckeis & Stephanie Zeume Niemcy
43  Martin Bewersdorf & Daniela Bathke Niemcy
43  Alexander Kwijas & Uta Wolff Niemcy
43  Thorsten Maurer & Nina Raabe Niemcy
46  Christophe Duprez & Selina Stahlschmidt Niemcy
46  Steven Kramp & Nadine Drawert Niemcy
48  Paul Heinze & Sara Scatasta Niemcy
48  Stefan Martin & Wenke Hunger Niemcy
48  Daniel Schneider & Jennifer Glas Niemcy
51  Sebastian Berndt & Annett Mobius Niemcy
52  Nils Jagdfeld & Nathalie Wolf Niemcy

Runda 1 (górne 104)

53  Jürgen Bänsch & Beatrix Studierach Austria
53  Nils Binder & Susannah Havermann Niemcy
53  Sven Feller & Verena Schmauz Niemcy
53  Jens Grotheer & Sabrina Meyer Niemcy
53  Jens Klinger & Tanja Schmidt Niemcy
53  Sven Schnepf & Bettina Kühn Niemcy
53  Michael Seuchter & Anja Prochaska Niemcy
53  Swen Wittig & Julia Egmond Niemcy
61  Ralf Heinrichs & Sandra Undine Muhr (aka Till) Niemcy
61  Lennard Heinsohn & Nicole Büsing Niemcy
63  Süha Buglu & Kornelia Kamil-khiry Niemcy
63  Harald Kothe & Iris Edlich Niemcy
63  Daniel Kruschinski & Linda Lehmkühler Niemcy
63  Maximilian Scheuermann & Marina Müller Niemcy
67  Patrick Bacherle & Sabine Lebert Niemcy
67  Oliver Defren & Gaby Defren Niemcy
67  Edgar Grundmann & Regina Grundmann Niemcy
67  Steffen Kaup & Sonja Pfohl Niemcy
67  Fabian Stöbener & Nicole Stöbener (aka Grehl) Niemcy
72  Robert Hoefnagel & Silke Hoefnagel Holandia
73  Moritz Arlt & Luisa Scheerer Niemcy
73  Mike Haupeltshofer & Mareike Haupeltshofer Niemcy
73  Oliver Weiß & Christina Merkel Niemcy
73  Florian Wiedenmann & Tina Süssmann Niemcy
77  Heiko Bronner & Marianne Feix Niemcy
77  Andreas Gerdes & Dorethea Sukopp Niemcy
77  Bastian Gottfried & Daniela Gottfried Niemcy
77  Michael Heinold & Evi Ulrich Niemcy
77  Neil Koschier & Dominika Patak Niemcy
77  Egon Pircher & Lydia Pircher Austria
77  Jean-Claude Schneider & Karin Kipfer Szwajcaria
77  Bernd Schorner & Claudia Schröllkamp Niemcy
77  Thomas Zembok & Birgit Zembok Niemcy
86  Rocco Schlegel & Verena Quell Niemcy
87  Johannes Döring & Bianca Kindler Niemcy
87  Lothar Peschel & Jeanette Purr Niemcy
87  Florian Schwekendiek & Carolin Schöner Niemcy
90  Achim Biedermann & Sabrina Vogel Niemcy
90  Jörg Meissner & Antje Hansen Niemcy
92  Thorsten Kwade & Martina Anker Niemcy
92  Carsten Martikke & Judith Czock (aka Martikke) Niemcy
92  Benjamin Purdy & Monika Sauer Niemcy
92  Stefan Schuberth & Antje Göhler Niemcy
92  Jochen Schulz & Sandra Wahlig Niemcy
97  André Kühnel & Juliana Wiechert Niemcy
98  Matthias Döhler & Stefanie Böhnke Niemcy
99  Peter Göbel & Olivia Stanko Austria
99  Martin Stammwitz & Anja Pluntke Niemcy
101  Torsten Franz & Diana Grundmann Niemcy
101  Hanspeter Ludewig & Claudia Tetzel Niemcy
103  Thomas Held & Rubina Kazi Niemcy
103  Ralf Wombacher & Anke Wombacher Niemcy
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}