Results from Hessen Tanzt 2003 - DTV Amateur Standard Ranking 10 maja 2003
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Hessen Tanzt 2003
Niemcy - Frankfurt 10 maja 2003

DTV Amateur Standard Ranking 10 maja 2003

Finał

1  Urs Geisenhainer & Annette Sudol Niemcy
2  Marc Scheithauer & Kerstin Stettner Niemcy
3  Stanislaw Massold & Christine Deck Niemcy
4  Rüdiger Homm & Julia Belch Niemcy
5  Christoph Kies & Blanca Ribas-turon Niemcy
6  Oliver Rehder & Jasmin Rehder Niemcy
Ogłoszenie
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Andrei Mosejcuk & Susanne Miscenko Niemcy
8  Pavel Kurgan & Caroline Zytniak Niemcy
9  Gabor Hoffmann & Tatiana Belayeva Niemcy
10  Christoph Gross & Nadia Somfleth Niemcy
11  Stefan Klebsch & Juliane Klebsch Niemcy
11  Simon Reuter & Julia Niemann Niemcy
13  Dominique Rene Fara & Sonja Hahn Niemcy
13  Adrian Klisan & Johanna Klisan (aka Hahn) Niemcy
13  Maksim Tschernin & Sonja Schwarz Niemcy

Ćwierćfinał

16  Oliver Rau & Susanne Holaus Niemcy
17  Michael Kluge & Marlene Quenzel Niemcy
18  Oliver Thalheim & Tina Spiesbach Niemcy
19  Nico Burkel & Andrea Pihl Niemcy
19  Olaf Koschnitzki & Susan Grigowski Niemcy
19  Sebastian Wagenbach & Bianca Stängle Niemcy
19  Steffen Zoglauer & Sandra Koperski Niemcy
23  Ronak Spamer & Tasmin Spamer Niemcy
24  Christian Lange & Anna Korbutt Niemcy
25  Alexander Schack & Susi Susa Niemcy
26  Felix Schäfer & Melanie Ahl Niemcy
27  Gintautas Bulotas & Annette Ziller Niemcy
28  Dimitri Lobov & Tanja Mohr Niemcy

Runda 3 (górne 49)

29  Jan Marcel Rahder & Ariane Ploetz Niemcy
29  Thorsten Strauss & Sabine Jacob Niemcy
29  Stanislav Toroubarov & Rebecca Schick Niemcy
32  Alexander Diernberger & Nathalie Briem Niemcy
32  Christian Engelhardt & Inka Wagner Niemcy
32  Martin Reiss & Corinna Sadowski Niemcy
35  Peter Liebsch & Dorthe Liebsch (aka Najafzadeh ) Niemcy
35  Patrick Misgaiski & Wladislawa Umanskaya Niemcy
35  Richard Weigel & Doreen Weigel Niemcy
38  Andreas Hötzel & Cindy Weist Niemcy
39  Lars Jonasson & Kamilla Urbanski Niemcy
40  Klaus Genterczewsky & Nicole Furtner Niemcy
40  Hans-Juergen Gross & Martina Gross (aka Gbur) Niemcy
40  Sebastian Jagiella & Ellen Kirst Niemcy
40  Frank Jorgens & Alexandra Brixa (aka Jorgens) Niemcy
44  Stephan Bannier & Ines Fischer Niemcy
45  Alexander Gadenne & Nelli Frank Niemcy
46  Marc Bieler & Eva Kempf Niemcy
46  Alexander Einfinger & Juliane Strehmann Niemcy
46  Klaus Franzkowiak & Claudia Nandzik Niemcy
49  Patrick van der Meer & Sabrina van der Meer (aka Beck) Niemcy

Runda 2 (górne 97)

49  Andreas Andersen & Sabine Heuser Niemcy
49  Martin Scammel & Katja Vörtler Niemcy
49  Thorsten Unger & Vera Küster Niemcy
53  Markus Krebes & Jenny Thiel Niemcy
54  Andreas Baumgart & Heike Frommherz Niemcy
55  Dennis Garrapa & Marisa Hubl Niemcy
55  Kay Schneutzer & Jette Schimmel Niemcy
57  Alexander Schalk & Meike Drews Niemcy
58  Tim Bonkowski & Alexandra Bonkowski Niemcy
58  Christian Sommer & Isabella Sommer Niemcy
60  Wanja Halmschlag & Diana Möde Niemcy
60  Marc Hotfilder & Heike Macke Niemcy
60  Martin Kohler & Daniela Pieringer Niemcy
60  Wolfgang Lauer & Michaela Rothlaender Niemcy
60  Anton Nazarov & Katherine Engelking Niemcy
65  Marcel Ruygvoorn & Christine Ruygvoorn Holandia
66  Sascha Otto & Nadejda Drujinina Niemcy
66  Carsten Petsch & Alexandra Petsch (aka Bublies) Niemcy
68  Florian Kunkel & Anastasia Ushakova Niemcy
70  Armin Balk & Bettina Kaiser Niemcy
70  Gerrit Burghardt & Anke Müller Niemcy
70  Fabian Lohauss & Anke Gillner Niemcy
70  Sergiu Luca & Ramona Dinu-biringer Niemcy
74  Christian Hirzinger & Christine Knackfuss Niemcy
74  Thomas Mierisch & Nicole Sprenger Niemcy
74  Bruno Wissenz & Tina Molter Niemcy
77  Michael Beckmann & Bettina Corneli Niemcy
77  Andreas Bittorf & Sabine Haas Niemcy
77  Patrick Defayay & Sara Wagner Niemcy
77  Oliver Deutschmann & Verena Kubitschek Niemcy
77  Till Gerlach & Eva Röhn Niemcy
83  Sascha Kuhlmann & Stefanie Jonas Niemcy
84  Stephan Brückner & Stefanie Maycock Niemcy
84  Arne Kraft & Karen Kraft Niemcy
84  Roland Mayr & Annette Hühn Niemcy
87  Jürgen Claus & Birgit Claus Niemcy
87  Erik Neumayr & Claudia Balzer (aka Lennert ) Niemcy
87  Michael Nimz & Michaela Nimz (aka Sauer) Niemcy
87  Christian Schroder & Sabrina Hartwig Niemcy
87  Roland Tines & Sabine Scheller Niemcy
92  Robert Panther & Birgit Panther Niemcy
92  Martin Reich & Nadja Reich Niemcy
94  Oliver Borchard & Regine Ratke (aka Borchard ) Niemcy
94  Jan Willem Heitkamp & Natalia Reichert Niemcy
96  Björn Castner & Claudia Maierl Niemcy
96  Andreas Rosendahl & Claudia Kaminski Niemcy
96  Bernd Steines & Silvia Friedenberger Niemcy
96  Wolfgang Tauscher & Susanne Scheuböck Niemcy

Runda 1 (górne 107)

100  Carsten Heidler & Maria Heidler Niemcy
100  Jörg Hofmeister & Susanne Kauer Niemcy
100  Andreas Kraushaar & Gitta Kraushaar Niemcy
100  Armin Kress & Karin Dick Niemcy
100  Thomas Leinhäupl & Ingrid Greck Niemcy
100  Daniel Morgant & Tamara Schult Niemcy
100  Stephan Otte & Carolin Schollmayer Niemcy
100  Thomas Schäfer & Sybille Scheufler Niemcy
100  Thomas Wirzberger & Angelika Korb Niemcy
109  Rudolf Hoch & Claudia Stock Niemcy
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}