Results from Hessen Tanzt 2004 - Amateur B Latin 9 maja 2004
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Hessen Tanzt 2004
Niemcy - Frankfurt 8 maja 2004

Amateur B Latin 9 maja 2004

Finał

1  Michael Schmalzbauer & Christiana Leuthner Niemcy
2  Stefan Pilch & Sabine Späth Niemcy
3  Sebastian Kröger & Janna Freitag Niemcy
4  Armin Schimpf & Kristina Unrau Niemcy
5  Felix Demme & Julia Geis Niemcy
6  Tilo Hellmann & Denise Büttner Niemcy
Ogłoszenie
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Sonny Bedenik & Tanja Sempner Niemcy
8  Tobias Krüger & Nicole Pöhler Niemcy
8  Christian Przygoda & Katrin Przygoda Niemcy
10  Dominik Schaefer & Eva Pospiech Niemcy
11  Friedrich Jager & Emily-claire Leipold Niemcy
12  Matthäus Lissek & Martha Lissek Niemcy
13  Maximilian Scheuermann & Marina Müller Niemcy
14  Peter Chen & Ursula Robl Austria
15  Paul Pohoralek & Anna Chalak Niemcy
16  Paolo Iannello & Alwina Bode Niemcy

Ćwierćfinał

17  Tobias Blödner & Susan Kurth Niemcy
17  Rene Stölting & Sandra Richter Niemcy
19  Tobias Heermeier & Stephanie Werner Niemcy
19  Florian Schupp & Renate Mehl Niemcy
21  Andreas Fett & Ina Steiner Niemcy
22  Björn Drews & Marina Rüll Niemcy
23  Tao Jiang & Jessica Hutzl Niemcy
23  Andreas Wolff & Caroline Rolle Niemcy
25  Joachim Hansen & Anne Wunderle Niemcy

Runda 3 (górne 49)

26  Andreas Hirschmann & Sabine Götz Niemcy
27  Bernd Volkhausen & Daniela Kückelmann Niemcy
28  Christian Bielz & Selina Gonzales Niemcy
28  Markus Junker & Julia Lange Niemcy
30  Christopher Buchmann & Wiebke Schlabohm Niemcy
31  Farid Darwish & Anna Blechschmidt Niemcy
31  Jan Keller & Stefanie Soyk Niemcy
31  Andreas Vorbrink & Melanie Kreß Niemcy
34  Andrej Epp & Tatjana Bergmann Niemcy
34  Florian Kutschera & Jasmin Gärtner Niemcy
36  Peter Brunzel & Janina Wrede Niemcy
36  Timo Göbel & Jennifer Fischer Niemcy
38  Martin Gancarczyk & Valentina Ohrmann Niemcy
38  Alexander Schwaderer & Anja Greis Niemcy
40  Lukas Knoll & Sabine Seibl Niemcy
41  Florian Müller & Linda Eggerichs Niemcy
42  Martin Daniel & Susanne Jung Niemcy
42  Matthias Gippert & Desirèe Rothenbücher Niemcy
42  Felix Riether & Meike Dittmann Niemcy
45  Markus-klopotek Von Glovcewski & Jana Gefken Niemcy
45  Benjamin Kaltenbrunn & Martina Koch Niemcy
47  Alexander Gast & Sabrina Kolb Niemcy
47  Mark Jecu & Stephanie Reinke Niemcy
47  Thorsten Latz & Julia Zimmermann Niemcy

Runda 2 (górne 96)

50  Patrick Bonner & Rebecca Risch Niemcy
51  Marc Kumpmann & Kirsten Neumann Niemcy
51  Manuel Müller & Anne Luise Geimer Niemcy
51  Lars Purschke & Svetlana Brener Niemcy
54  Burkhard Hans & Sandra Schucker Niemcy
54  Nils Jagdfeld & Nathalie Wolf Niemcy
54  Lars Kaiser & Diana Dillmann Niemcy
54  Oliver Schleifenbaum & Anne Müssig Niemcy
58  Peter Keckeis & Stephanie Zeume Niemcy
58  Christian Penzel & Anja Rudat Niemcy
58  Fabian Stöbener & Nicole Stöbener (aka Grehl) Niemcy
61  Christian Krämer & Martina Allmann Niemcy
61  Willi Lampe & Sonja Olschewski Niemcy
61  Robert Rothkegel & Kathrin Groß Niemcy
64  Nils Friedrichs & Isabelle Willach Niemcy
64  Aleksander Mackiewicz & Sonja Rank Niemcy
64  Nico Sauer & Melanie Mickan Niemcy
64  Martin Schlichting & Leona Steinack Niemcy
64  Paul Trinidad & Ivanowa Nelli Niemcy
69  Martin Bewersdorf & Daniela Bathke Niemcy
69  Daniel Hoffmann & Anne Schlenzig Niemcy
69  Tim Timmen & Mareike Müller Niemcy
72  Guenther Veit & Kristina Heim Niemcy
73  Daniel Hesse & Melanie Göbel Niemcy
73  Fabian Keller & Nicole Gugger Szwajcaria
75  Hansjürgen Ehebauer & Katja Ehebauer Niemcy
76  Jaroslav Korolew & Polina Berezovskaya Niemcy
76  Harald Kothe & Iris Edlich Niemcy
76  Alexander Kwijas & Uta Wolff Niemcy
76  Dominic Transier & Saskia Marker Niemcy
80  Paul Heinze & Sara Scatasta Niemcy
80  Peter Kasobke & Katja Weiße Niemcy
80  Markus Zeller & Regina Frey Niemcy
83  Karsten Trost & Nina Zimmermann Niemcy
84  Christopher Eck & Vanessa Schneider Niemcy
84  Oliver Weiß & Maria Guckenberger Niemcy
86  Sebastian Berndt & Annett Mobius Niemcy
86  Sven Feller & Verena Schmauz Niemcy
86  Thomas Zembok & Birgit Zembok Niemcy
89  Dennis Kahrs & Janin Miethe Niemcy
89  Martin Kirsch & Claudia Hanke Niemcy
89  Carsten Weber & Jessica Mersch Niemcy
92  Achim Biedermann & Sabrina Vogel Niemcy
92  Marcel Hilbig & Ellen Hilbig Niemcy
92  Lothar Peschel & Jeanette Purr Niemcy
95  Johannes Döring & Marlen Bildhäuser Niemcy
95  Gert Kauntz & Veronica Lahl Niemcy

Runda 1 (górne 99)

97  Holger Brosig & Anja Kammerzell Niemcy
97  Sven Schnepf & Bettina Kühn Niemcy
97  Bernd Schorner & Claudia Schröllkamp Niemcy
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}