Results from Hessen Tanzt 2004 - Amateur C Latin 9 maja 2004
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Hessen Tanzt 2004
Niemcy - Frankfurt 8 maja 2004

Amateur C Latin 9 maja 2004

Finał

1  Manuel Hercygier & Kathi Willberg Niemcy
2  Christian Büning & Kristin Klitza Niemcy
3  Daniele Varallo & Simone Worm Niemcy
4  Maxim Vassilev & Tatjana Eichler Niemcy
5  Sebastian Görtz & Alena Babina Niemcy
6  Bence Csaranko & Katharina Siebert Niemcy
7  Ivo Vrankic & Angela Wenger Szwajcaria
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

8  Alexander Danek & Franziska Freyer Niemcy
9  Uwe Becke & Elizaweta Lermann Niemcy
10  Stefan Schadowski & Sabrina Vette Niemcy
11  Frank Drenda & Vicky Brückner Niemcy
12  Urlich Karkmann & Natalija Lotz Niemcy
13  Kai Safferling & Angela Rittersbacher Niemcy
14  Karsten Wolter & Janine Weber Niemcy
15  Markus Wödlinger & Sara Stummer Austria

Ćwierćfinał

16  Marco Steffan & Andrea Damm Niemcy
16  Holger Thiede & Tanja Mederer Niemcy
18  Tiziano Molinari & Olga Gudaew Niemcy
19  Dominik Kriegner & Tina Zahlberger Austria
20  Andreas Saemann & Anja Häusler Niemcy
21  Abraham Kern & Barbara Biedermann Niemcy
22  Michael Kuhfahl & Juliane Krahn Niemcy
22  Mathias Schnichels & Jessica Wiedlich Niemcy
22  Ilker Türkmen & Chiara Präg Niemcy
25  Ralf Lambertz & Doreen Passehl Niemcy
25  Marco Venohr & Svanja Kleemann Niemcy
27  Jan Knoll & Susann Schaller Niemcy
28  Johannes Traudt & Nicole Georg Niemcy
29  Andreas Furtenbacher & Doris Chlumetzky Austria

Runda 2 (górne 55)

30  Sebastian Hochmuth & Nina Reiff Niemcy
30  Sebastian Petersen & Carolin Peikert Niemcy
32  Michael Deelwater & Maike Lichtenfels Niemcy
32  Christopher Geyer & Lara Lacheta Niemcy
32  Rouven Grassel & Sabrina Donix Niemcy
32  Michael Heinold & Silke Hoheisel Niemcy
36  Alexander Vogelsberger & Maryam En-nosse Niemcy
36  Christian Wabro & Nadja Korlatzki Niemcy
38  Daniel Lindt & Nicole Richter Niemcy
38  Matthias Müller & Franziska Humann Niemcy
40  Björn Berg & Miriam Gayer Niemcy
41  Uwe Fermum & Ulla Schmidt-fetzer Niemcy
41  Swen Wittig & Julia Egmond Niemcy
43  Artem Balitzkiy & Swetlana Balitzka
43  Conrad Engelmayer & Pia Dürmoser Austria
43  Christian Jessen & Linda Degenhardt Niemcy
46  Noel Borchardt & Loredana Cosenza Niemcy
46  Martin Förtig & Anne Rümenapp Niemcy
46  Andreas Kellermann & Ramona Mossl Niemcy
49  Simon Dinse & Beate Gneuß Niemcy
50  Tobias Schmitz & Petra Steinhardt Niemcy
51  Markus Kohler & Katja Leimann Niemcy
52  Sebastian Von Spiegel & Katja Döring Niemcy
53  Jean-Claude Schneider & Karin Kipfer Szwajcaria
54  Claudio Di Lorenzo & Anne Kisser Niemcy
54  Alexander Piekos & Anja Gross Niemcy

Runda 1 (górne 103)

56  Christian Acker & Christiane Michlbauer Niemcy
56  Rudolf Aust & Doris Aust Niemcy
56  Jens Hohlwein & Nicole Blume Niemcy
56  Matthias Voth & Silja Bernecker Niemcy
60  Sebastian Götz & Sina Möhl Niemcy
61  Sven Conrad & Rebecca Peter Niemcy
61  Martin Delbeck & Christiane Fleischer Niemcy
61  Florian Faller & Verena Rupp Niemcy
61  Ramon Roxner & Eveline Eitel Niemcy
65  Moritz Arlt & Catherina Grein (aka Arlt) Niemcy
65  Marco Bauer & Anke Navisotschnig Niemcy
65  Cliff Schmidt & Katja Wertzlaff Niemcy
68  Jürgen Bänsch & Beatrix Studierach Austria
68  Gebhard Von Gadenstedt & Laura Dutiné Niemcy
70  Adrien Emrich & Kirsten Meyer Niemcy
70  Mark Krug & Anne Glanz Niemcy
70  Michael Vesper & Stefanie Fett Niemcy
70  Karsten Wendt & Sylvia Weise Niemcy
74  Manuel Borner & Sandra Schilling Niemcy
74  Markus Gramlich & Patricia Bals Niemcy
74  Kai Griesbacher & Margit Lammel Niemcy
74  Sascha Henke & Milena Pfeiffer Niemcy
74  Sascha Janzen & Griseldis Grahmann Niemcy
79  Christian Kessler & Karoline Kraska Niemcy
79  Rocco Schlegel & Verena Quell Niemcy
81  Jens Dziambor & Miriam Drzisga Niemcy
81  Manuel Lenz & Sandra Noll Niemcy
81  Davide Sparti & Johanna Döring Niemcy
81  Rainer Weller & Jana Mitregovà Niemcy
85  Jens Vogelgesang & Franziska Vogelgesang (aka Queck) Niemcy
85  Bernhard Weber & Ania Capizzo Niemcy
87  Philipp Spitzer & Tina Hähnel Niemcy
88  Jörg Gutmann & Isabel Matthes Niemcy
88  Egon Pircher & Lydia Pircher Austria
90  Peter Göbel & Olivia Stanko Austria
90  Mario Gruchow & Carina Grzyb Niemcy
90  Markus Schrader & Andrea Klingenberg Niemcy
93  Torsten Franz & Diana Grundmann Niemcy
93  Alexander Hartung & Antonia Hartung Niemcy
95  Torsten Bierz & Rebecca Karsunke Niemcy
95  Ralf Ellermann & Beate Ellermann (aka Zeitzen) Niemcy
95  Christian Holle & Tanja Ramisch Niemcy
95  Martin Stammwitz & Melanie Taubold Niemcy
95  Andy Terpitz & Sandy Terpitz Niemcy
100  Sascha Eppel & Katharina Schütz Niemcy
100  Klaus Jahn & Maxi Kuchmann Niemcy
100  Carsten Martikke & Judith Czock (aka Martikke) Niemcy
100  Albert Salzinger & Claudia Ringer Niemcy
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}