Results from Hessen Tanzt 2004 - Amateur C Standard 9 maja 2004
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Hessen Tanzt 2004
Niemcy - Frankfurt 8 maja 2004

Amateur C Standard 9 maja 2004

Finał

1  Armin Gerstbauer & Katharina Hochwind Austria
2  Anton Pschenjow & Nadine Hoffmann Niemcy
3  Christian Hölzle & Janina Hirzel Niemcy
4  Andreas Lippok & Karin Josephs Niemcy
5  Björn Hendrik Datz & Miriam Bambl Niemcy
Ogłoszenie
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

6  Werner Antensteiner & Christine Antensteiner Austria
6  Arwed Hostmann & Anett Ladegast Niemcy
6  Andreas Polz & Ilse Braunsperger Austria
9  Christian Hartmann & Christin Hierer Niemcy
10  Martin Berger & Elisabeth Lumetsberger Austria
11  Patrique Dömeland & Judith Reisert Niemcy
12  Peter Chen & Ursula Robl Austria

Ćwierćfinał

13  Tobias Glahn & Annegret Haubeil Niemcy
13  Thorsten Zielke & Katharina Trippler Niemcy
15  Rudolf Thilenius & Anne Kainzlsperger Niemcy
16  Thomas Neudhart & Ulrike Neudhart Austria
16  Karsten Wendt & Sylvia Weise Niemcy
18  Marcel Brüske & Sonja Floh Niemcy
19  Christopher Eder & Anika Schlosser Niemcy
19  Albert Salzinger & Claudia Ringer Niemcy
21  Martin Windisch & Alexandra Windisch Austria
22  Jaroslav Korolew & Polina Berezovskaya Niemcy
22  Christian Stahlschmidt & Katja Stahlschmidt Niemcy
24  Rene Dall & Mona Grabowski Niemcy

Runda 2 (górne 50)

25  Peter Schaur & Christina Mair Austria
26  Michael Forster & Stefanie Forster Niemcy
26  Marco Rockel & Tanja Reker Niemcy
26  Sven Spengemann & Ramona Spengemann Niemcy
26  Stefan Ulrich & Martina Steffen Niemcy
30  Uwe Fermum & Ulla Schmidt-fetzer Niemcy
30  Jan Pincsek & Edith Carder (aka Pincsek) Austria
30  Florian Scheffler & Melanie Streiter Niemcy
33  Andreas Hellendahl & Susanne Krimp Niemcy
33  Ronny Hormann & Angelika Haase Niemcy
35  Peter Keckeis & Stephanie Zeume Niemcy
36  Jan-carsten Burkuhl & Sabine Linke Niemcy
36  Tobias Euler & Swetlana Reich Niemcy
36  Jens Haselbauer & Stefanie Eichhorn Niemcy
36  Tobias Rütting & Christina Kessler Niemcy
40  Oliver Forstner & Christina Kratzer Austria
41  Andreas Rohlmann & Eva Kovrig Niemcy
42  Jan Keller & Stefanie Soyk Niemcy
42  Heiko Merz & Sabine Schemm Niemcy
44  Paul Heinze & Sara Scatasta Niemcy
44  Alexander Piekos & Anja Gross Niemcy
46  Christian Gründl & Christine Vossen Niemcy
46  Matthias Hunger & Stefanie Eidmann Niemcy
46  Marcel Schulze & Nadine Meier Niemcy
46  Nico Straßenburg & Ines Weiß Niemcy
46  Michael Vesper & Stefanie Fett Niemcy

Runda 1 (górne 77)

51  Patrick Bonner & Rebecca Risch Niemcy
51  Jens Dziambor & Miriam Drzisga Niemcy
51  Andreas Ey & Daniela Ey Niemcy
51  Armin Hirt & Denise Hirt Niemcy
51  Roger Porath & Susanne Machauer Niemcy
56  Daniel Euler & Patricia Bönisch Niemcy
56  Tobias Loeck & Janina Harms (aka Bach) Niemcy
56  Alexander Puchmayr & Julia Greunz Niemcy
56  Christoph Ross & Denise Kessebohm Niemcy
60  Stefan Kluver & Andrea Kluver Niemcy
60  Jens Vogelgesang & Franziska Vogelgesang (aka Queck) Niemcy
60  Rainer Weller & Jana Mitregovà Niemcy
60  Thomas Zembok & Birgit Zembok Niemcy
64  Heiko Knorr & Nicole Bürding Niemcy
64  Matthias Lindner & Sabine Lindner Niemcy
64  Notger Noll & Erika Ernst Niemcy
64  Andy Terpitz & Sandy Terpitz Niemcy
68  Daniel Hoffmann & Anne Schlenzig Niemcy
68  Oliver Schrangs & Simone Elflein Niemcy
68  Ralf Triebel & Gabi Triebel (aka Knorr) Niemcy
71  Dirk Erdmann & Alexandra Bartels Niemcy
72  Christian Lorenz & Katrin Krüll Niemcy
73  Roman Bux & Karin Lehner Niemcy
73  Christian Holle & Tanja Ramisch Niemcy
75  Peter Zumbruch & Martina Schneider Niemcy
76  Olaf Becker & Anne Stampfus Niemcy
77  Stephan Fülfe & Birgit Fülfe Niemcy
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}