Results from Hessen Tanzt 2004 - Youth B Latin 8 maja 2004
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Hessen Tanzt 2004
Niemcy - Frankfurt 8 maja 2004

Youth B Latin 8 maja 2004

Finał

1  Rick Hammermüller & Isabell Derichs Niemcy
2  Christian Langert & Jenny Singh-Muller (aka Jähne ) Niemcy
3  Kim Willecke & Sarah Sophie Ritz Niemcy
4  Daniel Wesner & Aljona Rubanenko Niemcy
5  Dimitrij Voroboyov & Maike Neumann Niemcy
6  Dimitri Neuendank & Anastasia Martynaova Niemcy
7  Christian Smits & Marta Kuzmenko Niemcy
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

8  Sebastian Friedrich & Elisabetta Petruzelli Niemcy
9  Philipp Lechner & Victoria Kleinfelder Niemcy

Ćwierćfinał

10  Johann Deter & Lilia Grenz Niemcy
10  Marius Eckert & Angelina Samaras Niemcy
12  Stephan Fleischer & Anne Weber Niemcy
13  Ronny Damm & Sindy Zaunick Niemcy
13  Benjamin Ohse & Mona Gauß Niemcy
15  Rudolf Schepp & Anita Schepp Niemcy
16  Julian Nguyen Hong & Kathrin Renner Niemcy
17  Julian Möller & Julia Temtsine Niemcy
18  Maximilian Von Bredow & Deborah Soldner Niemcy
18  Benjamin Heuer & Julia Mazurek Niemcy
18  Andreas Kitsche & Marieann Jacob Niemcy
21  Dimitrij Margowzew & Anna Ilchenko Niemcy
22  Michael Maas & Julia Michaelis Niemcy
23  Sebastian Fleischer & Anne Krüger Niemcy
24  Christopher Buhr & Katharina Kiehl Niemcy
24  Florian Kretschmer & Christina Ewald Niemcy
24  Martin Rikovsky & Yvonne Schröder Niemcy
24  Torsten Scheithauer & Marina Forster Niemcy
24  Alexander Tietz & Cornelia Stöske Niemcy

Runda 2 (górne 50)

29  Davide Pace & Alisa Rößling Niemcy
30  Paul Kasakow & Stephanie Pleiss Niemcy
31  Jo Niclas Wittig & Diana Materi Niemcy
32  Michael Hörner & Jennifer Vieheilig Niemcy
32  Marcel Kunitzsch & Elisa Seifert Niemcy
32  Kai Stasik & Verena Pape Niemcy
35  Walter Hirning & Beate Zitzmann Niemcy
35  Timo Renner & Isabell Fillips Niemcy
35  Fabian Schmitt & Nicole Franz Niemcy
38  Marc Lecreq & Jessica Weber Niemcy
38  Ingo Nöhring & Therese Schaller Niemcy
40  Patrick Bräuer & Tina Zielke Niemcy
40  Frank Hermann & Corinna Scheid Niemcy
40  Simon Schumacher & Susen Strangfeld Niemcy
43  Manuel Franz & Karina Mertens Niemcy
43  Jan Frederik Wockenfuss & Lea Yngve Wockenfuss Niemcy
45  Eric Arndt & Eileen Arndt Niemcy
45  Tobias Eissmann & Katja Schröpfer Niemcy
45  Christoph Rosenkranz & Marlen Alexander Niemcy
45  Florian Von Spiegel & Maria Hengst Niemcy
45  Domenik Wanner & Rosmarie Eder Niemcy
45  Matthias Wehrfeld & Stephanie Frank Niemcy

Runda 1 (górne 62)

51  Tom Rössler & Christin Hofmann Niemcy
52  Christoph Divko & Carina Müller Niemcy
52  Johannes Kreutzer & Nadja Belke Niemcy
52  Johannes Lissner & Imke Irmscher Niemcy
55  Lukas Haselmann & Anne Trummer Niemcy
56  Marco Blickensdorf & Gloria Trösse Niemcy
56  Markus Daab & Saskia Kroiss Niemcy
56  Christoph Hahn & Nadine Hahn Niemcy
56  Alexander Kirchner & Katrin Droste Niemcy
56  Klaus Rohatzsch & Jennifer Haus Niemcy
56  Thomas Tauscher & Christiane Fritsch Niemcy
62  Uwe Reuschel & Sandra Hirschfeld Niemcy
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}