Results from Hessen Tanzt 2010 - Senior I S Standard 8 maja 2010
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Hessen Tanzt 2010
Niemcy - Frankfurt 8 maja 2010

Senior I S Standard 8 maja 2010

Finał

1  Jörg Hillenbrand & Ute Hillenbrand Niemcy
2  Thorsten Strauss & Sabine Jacob Niemcy
3  Bernd Ketturkat & Sandra Ketturkat Niemcy
4  Marco Wittkowski & Petra Fischer Niemcy
5  Gert Faustmann & Alexandra Kley Niemcy
6  Jürgen Beck & Claudia Kleineheismann Niemcy
Ogłoszenie
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Fabian Lohauss & Simone Braunschweig Niemcy
8  Klaus Padberg & Dunja Jansen Niemcy
9  Michael Gross & Angelika Gross Niemcy
10  Florian Meyer & Anja Meyer (aka Katzmarski) Niemcy
11  Patrick van der Meer & Sabrina van der Meer (aka Beck) Niemcy
12  Marc Bieler & Sandra Mösch Niemcy
12  Hendrik Claassen & Claudia Schmidt (aka Schäfer) Niemcy
12  Wolfgang Tauscher & Susanne Scheuböck Niemcy

Ćwierćfinał

15  Thomas Leinhäupl & Ingrid Greck Niemcy
16  Ralf Lämmermaier & Stella Lammermaier (aka Pionczewski) Niemcy
16  Frank Maninski & Sandra Undine Muhr (aka Till) Niemcy
18  Stefan Kolip & Inge Kolip Niemcy
19  Torsten Dallmann & Meike Dallmann Niemcy
20  Kim Bartels & Silke Bartels Niemcy
21  Michael Nimz & Michaela Nimz (aka Sauer) Niemcy
22  Michael Beckmann & Bettina Corneli Niemcy
23  Kai Schönherr & Silke Ludwig Niemcy
24  Damian Kukowka & Bettina Weimann Niemcy
24  Knut Wichmann & Antje Wichmann Niemcy
26  Holger Eissing & Birgit Tomesch Niemcy
26  Michael Steingen & Andrea Steingen (aka Schulz) Niemcy

Runda 3 (górne 52)

28  Michael Sipek & Susanne Sipek Niemcy
29  Konstantin Maletz & Corina Maletz (aka Schott) Niemcy
30  Andreas Kraushaar & Anja Hesele Niemcy
30  Rolf Pernat & Iris Pernat Niemcy
32  Stefan Bersal & Nicole Dietz Niemcy
33  Karl Didzun & Susanne Grbec Niemcy
33  Michael Hesse & Gabriele Müller Niemcy
33  Norbert Jäger & Beate-christine Jäger (aka Eberhardt) Niemcy
33  Sven Spengemann & Ramona Spengemann Niemcy
33  Holger Wenzel & Monika Schmitt Niemcy
38  Andreas Malik & Christine Malik Niemcy
38  Serge Quazzotti & Peggy Quazzotti Fogel Niemcy
38  Alois Schwarzenbeck & Monika Schwarzenbeck Niemcy
41  Edward Van Essen & Ilse Mielke Niemcy
42  Nils Goral & Anja Goral Niemcy
42  Uwe Hans & Christine Hans (aka Jörg) Niemcy
44  Jürgen Claus & Birgit Claus Niemcy
45  Stefan Ramacher & Yvonne Ramacher Niemcy
45  Daniel Rautenbach & Andrea Rautenbach (aka Staack) Niemcy
47  Holger Koschinski & Ruth Schulz Niemcy
47  Holger Staub & Birgit Staub Niemcy
49  Michael Alm & Kerstin Alm Niemcy
50  Thomas Busta & Manuela Busta Niemcy
50  Martin Kirsch & Claudia Hanke Niemcy
50  Rainer Martius & Manuela Martius Niemcy

Runda 2 (górne 70)

53  Axel Mischewski & Susan Hortmann Niemcy
53  Gerhard Pfünder & Jasmin Esther Flor-Lampert Niemcy
55  Dieter Kuchenbecker & Annette Kuchenbecker Niemcy
55  Mathias Neufeldt & Stephanie Neufeldt Niemcy
57  Oliver Dräger & Andrea Simon-dräger Niemcy
57  Torsten Henck & Britta Krellenberg Niemcy
57  Uwe Schreiber & Ursula Schreiber Niemcy
60  Oliver Landler & Sabine Landler Niemcy
60  Mario Müller & Michaela Frahm Niemcy
62  Achim Hobl & Kerstin Hahn Niemcy
62  Dietmar Jungmann & Susanne Jungmann Niemcy
64  Achim Stegemann & Heike Stegemann Niemcy
65  Ralf Pfitzner & Eva Pfitzner Niemcy
65  Torge Rieper & Gisela Rieper Niemcy
65  Thomas Schulz & Annette Bauer Niemcy
65  Marius Torka & Barbara Torka Niemcy
69  Thomas Anhofer & Cordula Gehring Niemcy
69  Klaus Meng & Gabriele Kunau Niemcy

Runda 1 (górne 89)

71  Gerhard Lamprecht & Christine Lamprecht Niemcy
71  Guido Pohlmann & Ulrike Meyer Niemcy
71  Andre Waibel & Birgit Waibel Niemcy
74  Heinrich Berger & Alexandra Berger Niemcy
74  Martin Beumer & Annette Beumer Niemcy
76  Jörg Böhm & Heike Böhm Niemcy
76  Rudiger Herrmann & Barbara Herrmann Niemcy
76  Manfred Nell & Alexandra Würzbauer Niemcy
76  Thomas Nowinski & Sabine Nowinski Niemcy
76  Peter Vogt & Alexandra Vogt Niemcy
81  Ulrich Conrad & Sibylle Conrad (aka Hepp ) Niemcy
82  Markus Hopmeier & Manuela Prater Niemcy
82  Helge Neuner & Tanja Neuner (aka Gödecke) Niemcy
82  Armin Winter & Angela Winter Niemcy
85  Peter Esser & Vera Esser Niemcy
85  Michael Noichl & Barbara Noichl Niemcy
87  Ekkehart Class & Gudrun Engert Austria
87  Bernward Kett & Christine Kett Niemcy
87  Stefan Schwarzkopf & Carmen Carl Niemcy
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}