Results from Holland Masters 2000 - IDSF International Open Latin 6 października 2000
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Holland Masters 2000
Holandia - Arnhem 6 października 2000

IDSF International Open Latin 6 października 2000

Finał

1  Darren Bennett & Lilia Kopylova Anglia
2  Juraj Faber & Jeanette Faberova Słowacja
3  Sven Ninnemann & Fabienne Liechti Szwajcaria
4  Jesper Birkehoj & Anna Anastasiya Kravchenko Niemcy
5  Andrei Mosejcuk & Eva Pohl Niemcy
6  Tuomo Pynttäri & Katriina Puro Finlandia
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Bas Van Der Zanden & Leila Akcelik Holandia
8  Heiko Straile & Daniela Beckmann Niemcy
9  Jaimy Cremers & Victoria Martin Holandia
10  Alan Krasilnikov & Anya Katsevman USA
11  Timo Kulczak & Motshegetsi Mabuse Niemcy
12  Karsten Grob & Jasmin Schaudinn Niemcy

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Ćwierćfinał

13  Marco Jansen & Marielle Kampert Holandia
14  Lucio Cocchi & Federica Malaguti Włochy
14  Jeroen Struylaart & Lorna van Dijk (aka Da Silva) Holandia
16  Patrick Trojer & Johanna Handl Austria
17  Rolf-Andreas Laubert & Natalia Boutsenina Niemcy
18  Jiri Kosydar & Kamila Dostalova Czechy
19  Cedric Meyer & Angelique Meyer Francja
20  Damien Ciranna & Chenelle Dewar Holandia
21  Jani Rasimus & Milla Virtanen Finlandia
22  Stefan Erdmann & Martina Ludwig Niemcy
23  Erik Kock & Nataliya Kravets Holandia
24  Peter Geulinckx & Isabelle Geulinckx Belgia

Runda 1 (górne 48)

25  Emy Cassar & Stephanie Chircop (aka Cassar) Malta
26  Beljean & Heuse Belgia
26  Menno Hogeveen & Mary-jane Beijer Holandia
28  Meik Sauer & Bianca Johrden Niemcy
29  Chris Bernaards & Diane De L'eau Holandia
30  Daniel Hümberli & Pia Diriwächter Szwajcaria
31  Michael Klinkhammer & Sofia Bogdanova Niemcy
32  Karl Heinz Glander & Britta Flockenhaus Niemcy
32  Andre Reinhardt & Franziska Becker Niemcy
34  Kurt Van Briel & Mareike Enders Belgia
35  Boris Christoph & Jeannette Seydich Niemcy
36  Mischa Schneeberger & Nanette Rimli Szwajcaria
36  Thomas Szego & Corinne Roost Szwajcaria
38  Sebastien Secci & Fabienne Cognieaux Belgia
38  Erik Soeterboek & Kim Koumans Holandia
40  Keith Karl Grima & Adonella Gauchi Malta
40  Erik Zuur & Tamara Oorschot Holandia
42  Tiziano Cardella & Ornella Fontanella Belgia
43  Norman Polc & Rubina Piredda Niemcy
44  Torben Bölk & Annemarie Thaurer Niemcy
44  Yurin Gauchi & Larraine Cassar Malta
46  Andre Kukuk & Eva Geburzi Niemcy
47  Joost Broekhans & Carolien Van Der Korput Holandia
47  Mario Schiena & Sandra Hartl Niemcy
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}