Results from Holland Masters 2009 - IDSF International Open Latin 10 października 2009
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Holland Masters 2009
Holandia - Papendal 10 października 2009

IDSF International Open Latin 10 października 2009

Finał

1  Vitali Panteleev & Daria Glukhova Rosja
2  Saverio Loria & Zeudi Zanetti Włochy
3  Sergey Tatarenko & Viktoria Tatarenko (aka Lyschinska) Niemcy
4  Raimondo Todaro & Francesca Tocca Włochy
5  Salvatore Bellavita & Mariantonietta Marotta Włochy
6  Maxym Litiyushkin & Kateryna Yovyk Ukraina
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Filipp Brykov & Olga Tarassova Rosja
8  Yosi Laskin & Evgenia Libman Izrael
9  Sergey Plyuta & Debbie Seefeldt Niemcy
9  Anton Skuratov & Alona Uehlin Niemcy
11  Ilie Bardahan & Ekaterina Kalugina Niemcy
12  Niels Didden & Gwyneth Van Rijn Holandia

Ćwierćfinał

13  Andreas Cibis & Victoria Kleinfelder Niemcy
13  Kirill Ganopolskyy & Kim Pätzug Niemcy
13  Remi Jansen & Debbie Krewinkel Holandia
16  Martijn Leunissen & Nathalie Bos Holandia
17  Jaroslav Suchy & Irina Maizlish Czechy
18  Andriy Plotkin & Jorlanda Geier Niemcy
18  Liran Trosman & Alina Bronov Izrael
20  Fabian Taeschner & Karina Rudi Niemcy
21  Richard Riemer & Oxana Chevtchouk Holandia
21  Alexander Trushin & Kristina Kretz Niemcy
23  Michael Horstmann & Denise Heller Belgia
24  Alfred Palmgren-Barrestig & Jeanette Carlsson Szwecja

Runda 2 (górne 37)

25  Rinaldo Carrilho & Isabel Guyt Holandia
25  Michael Stierle & Zsofia Garbe Niemcy
27  Maurice Ronda & Jolien Dabekausen Holandia
28  Kasper Korup & Line Schmidt Dania
29  Angelo Schabon & Julia Mescherriakova Belgia
30  Lars Erik Pastor & Malika Dzumaeva Niemcy
31  Kurt Van Briel & Vanessa Vangeel Belgia
32  Thys Gerritsen & Priscilla De Vries Holandia
32  Emir Salihovic & Loes Stevens Holandia
34  Rob Haveneers & Leen Schoenmakers Belgia
35  Artur Balandin & Alina Ferrante Niemcy
36  Kevin Kolaczek & Clementine Rasset Francja
36  Stephan Soek & Simone Haans Holandia

Runda 1 (górne 53)

38  Tim Puts & Tzveta Hristova Holandia
39  Nick Kocken & Laura Jottay Holandia
40  Nick Mollen & Audreij Van Dalen Holandia
41  Maarten Brankaert & Samantha Wooninck Holandia
42  Michael Kirsebauer & Katharina Sattelmeier Niemcy
43  Vincent Schut & Dana De Gier Holandia
44  Glenn Van Ginkel & Linda Plaude Holandia
44  Jorgo Hameetman & Tamara Van Sluis Holandia
44  Andras Koops & Iris Elburg Holandia
47  Luciel Stapel & Mireille Piëst Holandia
48  Frank Abitz & Melanie Ferreira Niemcy
48  Cornel Muller & Anna Schilcher Niemcy
48  Thomas Renkel & Saskia Beck Niemcy
48  Peter Schaur & Cindy Paulussen Holandia
48  Mark Anthony Van Amstel & Patricia Kleppe Holandia
48  Xander Van Kempen & Priscilla Van Kempen Holandia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}