Results from Hradec Kralove Open 2000 - IDSF International Open Latin 2 grudnia 2000
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Hradec Kralove Open 2000
Czechy - Hradec Kralove 2 grudnia 2000

IDSF International Open Latin 2 grudnia 2000

Finał

1  Zdenek Rezler & Pavla Pazdirkova Czechy
2  Vaidotas Skimelis & Jurga Pupelyte Litwa
3  Werner Figar & Karin Figar Austria
4  Saulius Skambinas & Olga Kosmina Estonia
5  Evgeniy Nazarov & Irina Bezguzova Ukraina
6  Lukas Cep & Simona Svrckova Czechy
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Cedric Meyer & Angelique Meyer Francja
7  Marcin Szuwarski & Katarzyna Kawalec Polska
9  Patryk Mierzwa & Dominika Kublik Polska
10  Miroslav Hartman & Andrea Deskova Czechy
11  Nedas Grigaliunas & Sandra Kniazeviciute Litwa
12  Ivailo Tonchev & Natalia Velikaya Rosja

Ćwierćfinał

13  Kirill Nikitin & Olga Bardysheva Rosja
14  Grzegorz Winiarski & Katarzyna Wieczorek Polska
15  Stanislav Galinov Kaltschev & Mihaela Hari Ganeshavel Bułgaria
16  Tomasz Fras & Magdalena Jaskulska Polska
16  Janis Rava & Jolanta Popova Łotwa
16  Tomas Sieder & Magdalena Teslikova Czechy
16  Remigijus Suslavicius & Astra Vilinauskaite Litwa
20  Slawomir Sochacki & Marzena Stachura Polska
21  Juanjo Hinojosa & Marta Hinojosa Hiszpania
22  Marcin Hakiel & Magda Soszynska Polska
22  Milan Mikyska & Lenka Holubova Czechy
24  Marek Swetik & Renata Dohnanska Czechy

Runda 2 (górne 48)

25  Francesco Paris & Erika Buzzoni Włochy
26  Trendafil Sarmov & Daniela Gavrilova Bułgaria
27  Petr Kovac & Sarka Stepankova Słowacja
28  Michal Parma & Petra Vladovona Czechy
29  Luca Bussoletti & Cinzia Birarelli Włochy
30  Robert Tesar & Vendula Burkonova Czechy
31  Vladislav Vinogradov & Anastasia Muravyova Rosja
32  Jindrich Cincura & Zuzana Bouskova Czechy
32  Michal Szuba & Aleksandra Wysocka Polska
34  Jakub Pankowski & Aneta Czarnecka Polska
34  Christian Smith & Katja Lindholm Szwecja
36  Jiri Vagner & Sarka Hladikova Czechy
37  Ladislav Franek & Zuzana Pazourkova Czechy
38  Ilian Chakarov & Biliana Chakarova Bułgaria
38  Andreas Gelemanovic & Andrea Gelemanovic Austria
40  Tomas Moravek & Andrea Honkova Czechy
41  Marc Cardo & Maribel Casanova Hiszpania
41  Miroslav Martinovic & Vanda Polakova Słowacja
43  Shterion Kamburov & Ralitza Manolova Bułgaria
44  Jivo Iankov & Kremena Koleva Bułgaria
44  Michal Revaj & Jana Resova Czechy
44  Josef Synek & Eva Krejcirova Czechy
47  Kamil Holub & Marcela Kafkova Czechy
47  Konstantin Zimine & Ksenia Sanko Czechy

Runda 1 (górne 61)

49  Radim Sluzy & Hana Novakova Czechy
50  Vladimir Antonov & Svetlana Stepanova Rosja
51  Tomas Foltan & Alla Kushnirchuk Czechy
52  Marc Sole & Gemma Porta Hiszpania
53  Ivo Bures & Simona Cervenkova Czechy
53  Sebastian Rzepnicki & Urszula Boguslawska Polska
55  Nikolay Manolov & Pavlina Valcheva Bułgaria
56  Kaloyan Garov & Silvia Stefanova Bułgaria
57  Radoslav Kozarev & Elena Stoianova Bułgaria
58  Stefan Arany & Klaudia Kaliova Słowacja
59  Martin Macoun & Viktoria Senesova Czechy
60  Pavel Pavlov & Svetozara Aleksieva Bułgaria
61  Evlogi Murad & Vasilena Dulgerova Czechy
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}