Results from Hradec Kralove Open 2000 - IDSF International Open Standard 3 grudnia 2000
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Hradec Kralove Open 2000
Czechy - Hradec Kralove 2 grudnia 2000

IDSF International Open Standard 3 grudnia 2000

Finał

1  Francesco Paris & Erika Buzzoni Włochy
2  Nicola Zuccarello & Stefania De Boni Włochy
3  Pavel Dvorak & Jitka Walischova Czechy
4  Luca Bussoletti & Cinzia Birarelli Włochy
5  Tomasz Konury & Izabela Weiss Polska
6  Anton Lebedev & Maria Kozlova Rosja
7  Ruslan Golovashchenko & Olena Golovashchenko Ukraina
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

8  Andrej Hromadka & Silvia Kadnarova Słowacja
9  Christian Krenthaller & Agnes Twaroch Austria
10  Marcin Szuwarski & Katarzyna Kawalec Polska
11  Robert Faoro & Elena Faoro Włochy
12  Christian Smith & Katja Lindholm Szwecja

Ćwierćfinał

13  Krzysztof Psciuk & Dorota Makar Polska
14  Ondrey Ledabyl & Eva Strelcova Czechy
15  Julius Seniauskas & Neringa Joneliunaite Litwa
15  Vladislav Vinogradov & Anastasia Muravyova Rosja
17  Jozef Koubek & Jana Krtickova Czechy
17  Lukasz Zamojski & Ula Mendyka Polska
19  Juris Uzegovs & Marina Aleksejeva Łotwa
20  Adomas Muralis & Ieva Zajanckauskaite Litwa
21  Veiko Ratas & Helena Liiv Estonia
22  Jan Halir & Marketa Sramkova Czechy
23  Filip Gregoriades & Lenka Voborilova (aka Gregoriadesova) Czechy
24  Michael Gmoser & Kerstin Danzer Austria

Runda 2 (górne 48)

25  Iavor Valchev & Iglika Popova Bułgaria
26  Filip Rut & Veronika Rut (aka Navratilova) Czechy
27  Maciej Cieszynski & Agnieszka Malinowska Polska
28  Slawomir Sochacki & Marzena Stachura Polska
29  Igors Briedis & Ilze Ratfeldere Łotwa
29  Milan Mikyska & Lenka Holubova Czechy
29  Pawel Switalski & Kamila Drezno Polska
29  Pawel Szajda & Karina Hofmann Polska
33  Jindrich Cincura & Zuzana Bouskova Czechy
34  Miroslav Brozovsky & Veronika Veliskova Czechy
35  Krzysztof Krzemianowski & Paulina Majerowska Polska
36  Radoslav Zofcin & Petra Stefankova Słowacja
37  Remigijus Suslavicius & Astra Vilinauskaite Litwa
38  Vladimir Antonov & Svetlana Stepanova Rosja
39  Tomas Bren & Daniela Hylebrantova Czechy
39  Robert Smitek & Magdalena Smitkova Czechy
41  Lukas Mazanek & Alice Pokorna Czechy
42  Florian Eisenmagen & Elisabeth Schatten Austria
42  Jaroslav Frantisek & Ilona Mühlbacherova Czechy
42  Vojtech Zabransky & Martina Ryskova Czechy
45  Karol Brüll & Lucia Kocanova Słowacja
46  Artur Dabrowski & Eliza Sabik Polska
47  Philipp Kaufmann & Sandra Kaufmann (aka Sowa) Austria
47  Jakub Pavlik & Veronika Barcalova Czechy

Runda 1 (górne 70)

49  Ivailo Gerakov & Marion Saleta Austria
49  Martin Houska & Lucie Chvatalova Czechy
51  Jens Schubert & Gabi Schubert Niemcy
52  Vit Hornicek & Kristyna Pohlova Czechy
52  Martin Mendl & Katerina Fucikova Czechy
54  Michal Lupac & Slavka Kubistova Czechy
54  Peter Modrovsky & Barbara Jancinova Słowacja
56  Milan Pilous & Petra Pilousova (aka Mladicova) Czechy
57  Petr Kunc & Lucie Krtickova Czechy
58  Marc Sole & Gemma Porta Hiszpania
59  Filip Krivda & Andrea Mihalikova Słowacja
60  Marc Cardo & Maribel Casanova Hiszpania
61  Miroslav Svoboda & Helena Haskova Czechy
62  Alexander Litvinov & Natalia Alexandrova Czechy
62  Sebastian Rzepnicki & Urszula Boguslawska Polska
64  Felix Andreaus & Silvia Haller Austria
64  Michal Erban & Ivana Hudcova Czechy
64  Stanislav Uxa & Lenka Ritterova Czechy
67  Ondrej Busek & Petra Blizikova Czechy
68  Juanjo Hinojosa & Marta Hinojosa Hiszpania
68  Andreas Schogger & Alice Schogger Austria
70  Libor Novak & Silvie Barnetova Czechy
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}