Results from Hradec Kralove Open 2000 - Junior I Latin 2 grudnia 2000
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Hradec Kralove Open 2000
Czechy - Hradec Kralove 2 grudnia 2000

Junior I Latin 2 grudnia 2000

Finał

1  Kyryl Kartyshev & Mariya Zaichenko Ukraina
2  Vladyslav Dolyezhalov & Yelyzaveta Nazarenko Ukraina
3  Valentin Vasin & Natalia Granko Ukraina
4  Pawel Godek & Martyna Janik Polska
5  Jiri Havlicek & Vanda Detinska Czechy
6  Edvinas Kregzdys & Beata Skaisgiryte Litwa
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Andrey Kravtchenko & Ekaterina Fedosova Rosja
8  Filip Maly & Veronika Mala Czechy
8  Filip Swetik & Tereza Starichna Czechy
10  Aurimas Sirka & Simona Mitkute Litwa
11  Ianis Mkrttchian & Elena Svinartchouk Czechy
12  Nikita Lyssenkov & Olga Samarova Rosja

Ćwierćfinał

13  Linas Cikarskas & Indre Pakutkaite Czechy
13  Saulius Raudoniks & Agne Raginyte Litwa
13  Aleksander Wnuk & Ewelina Jodko Polska
16  Denis Nazarov & Sofiya Kharine Rosja
16  Andrius Uksas & Elena Uksaite Litwa
18  Peter Mikulec & Patricia Prnova Słowacja
19  Jozef Herak & Veronika Ferancova Słowacja
20  Vitalijus Tarantovas & Jekaterina Magomed Litwa
21  Miroslav Hyza & Denisa Walterova Czechy
22  Janusz Ptaszek & Monika Fornal Polska
23  Igor Ogiychuk & Inna Nagrebelna Ukraina
24  Lukas Kovarik & Ivana Chlupova Czechy
25  Michal Grill & Marketa Tauchmanova Czechy

Runda 2 (górne 37)

26  Aleksandr Lososovskij & Alina Gaidamavichiute Czechy
27  Ondrej Kysela & Kristyna Kettnerova Czechy
28  Tomas Antalek & Natalia Glosikova Słowacja
28  Tomas Hroch & Veronika Benyskova Czechy
28  Nikita Volkov & Maria Velichkina Czechy
31  Wojciech Kaczmarczyk & Magda Kaczmarczyk Polska
32  Simeon Timov & Dimitra Nikiforova Bułgaria
33  Aleksey Byelousov & Irina Pavlishyna Ukraina
34  Pavel Kala & Petra Gromesova Czechy
35  Gleb Goncharov & Svetlana Doushneva Rosja
36  Jiri Vondra & Daniela Pospisilova Czechy
37  Lukac Pecinka & Zuzana Vuova Czechy

Runda 1 (górne 50)

38  Michal Kloz & Lucie Huckova Czechy
38  Pawel Pietkiewicz & Marta Baj Polska
38  Jakub Sulc & Aneta Ticha Czechy
41  Jiri Feber & Jana Powiesnikova Czechy
42  Pawel Knozowski & Marta Antoniewicz Polska
42  Jaroslav Nosek & Barbora Provaznikova Czechy
44  Steffen Vinholt & Laerke Jensen Dania
45  Martin Iversen & Julie Vendal Czechy
46  Andersen Casper & Sara Stenbaek Czechy
47  Munk Sigge & Berner Hansen Czechy
48  David Schavel & Petra Palesova Czechy
49  Vojtech Papík & Veronika Prouzová Czechy
50  Pavel Koukol & Lenka Zemkova Czechy
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}