Results from IDSC "Gadu Mija 2002/2003" - IDSF International Open Latin 29 grudnia 2002
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

IDSC "Gadu Mija 2002/2003"
Łotwa - Riga 27 grudnia 2002

IDSF International Open Latin 29 grudnia 2002

Finał

1  Maurizio Vescovo & Melinda Torokgyorgy Węgry
2  Mikhail Kolomiets & Natalia Maklakova Rosja
3  Mikko Kaasalainen & Hanna Haarala Finlandia
4  Ojars Bacis & Santa Lodina Łotwa
5  Vitalijs Polikarpovs & Agita Baranovska Łotwa
6  Marijus Germanavicius & Anastasija Kraitor Litwa
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Kirill Shevelev & Alina Grigorieva Rosja
8  Saulius Skambinas & Sandra Lipinskaite Litwa
9  Martynas Kura & Karina Kaselaite Litwa
10  Ivan Zderciuc & Olga Ciubari Mołdawia
11  Pavel Bartosevich & Marina Karpunina Rosja
12  Sergejs Frolovs & Zane Svejcere Łotwa

Ćwierćfinał

13  Anton Koukareko & Elena Koukareko (aka Feoktistava) Białoruś
14  Alexandr Fedorov & Ekaterina Bogoush Rosja
15  Dmitrij Arestov & Viktoria Horeva Łotwa
15  Aleksandrs Gulko & Katrina Ziberte Łotwa
17  Dmitri Shipilov & Daria Ivanova Rosja
18  Elmar Ianushkevich & Dina Shekhovtsova Rosja
19  Lauris Mikenas & Liene Skrabina Łotwa
19  Toni Tuominen & Soile Nasanen Finlandia
21  Gints Dancitis & Ieva Kemlere Łotwa
22  Igors Kravcenko & Anna Baholdina Łotwa
22  Roberts Nemiro & Dace Matisa Łotwa
24  Sandris Cirulis & Kristine Jaunzeme Łotwa

Runda 2 (górne 36)

25  Evgeni Privalov & Tina Bazokina Estonia
26  Ville Roos & Reija Riitta Lehtinen Finlandia
27  Eldar Dzhafarov & Aleksandra Kakurina Rosja
28  Agris Bertulsons & Olga Karnauhova Łotwa
28  Luca Grasso & Antonia Goffredo Włochy
30  Justinas Duknauskas & Jurgit Liangaudaite Litwa
31  Guntars Svanks & Anna Buzikova Łotwa
32  Kamil Urbaniak & Katarzyna Kapral Polska
33  Ilia Russo & Yulia Russo Białoruś
34  Dimitri Barili & Jana Kurilovitsh Estonia
35  Tomi Liitiainen & Tiina Liisa Ristolainen Finlandia
36  Konstantin Arkhipkine & Anna Zelenova Rosja

Runda 1 (górne 50)

37  Alexandr Zateischikov & Elena Belova Rosja
38  Dmitriy Nikolaev & Anastasia Antelava Białoruś
39  Josef Sesse & Ekaterina Kostromskaya Rosja
40  Dmitrijs Kurcevskis & Elena Kvartalova Łotwa
41  Edward Zarudnev & Elena Livadina Rosja
42  Vitali Kozmin & Diana Kurilovits Estonia
43  Lauris Viksne & Zane Viksna Łotwa
44  Viktors Haritonovs & Olga Haritonova Łotwa
45  Karel Väli & Lagle Saga Estonia
46  Matti Puro & Sanna Hirvaskari Finlandia
47  Jari Huhtaniemi & Piia Rantanen Finlandia
48  Jari Aaltonen & Leena Aaltonen Finlandia
48  Aleksandrs Aloshins & Inguna Blumbaha Łotwa
48  Marat Bakh & Irina Pinigina Białoruś
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}