Results from IDSC "Gadu Mija 2002/2003" - Junior Open Standard 29 grudnia 2002
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

IDSC "Gadu Mija 2002/2003"
Łotwa - Riga 27 grudnia 2002

Junior Open Standard 29 grudnia 2002

Finał

1  Marko Mehine & Maria Fessai Estonia
2  Valentin Lusin & Olga Nesterova Niemcy
3  Bogdan Taranyuk & Karina Bakenova Kazachstan
4  Alanas Gunko & Aleksandra Gorianova Litwa
5  Aivars Gailums & Laura Kosite Łotwa
6  Artsiom Kazyra & Katsiaryna Mychkova Białoruś
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Dumitru Doga & Natalia Sandru Mołdawia
8  Anton Popichenko & Alexandra Bogdanova Rosja
9  Jegors Sislo & Anastasija Gorbacenko Łotwa
10  Olegas Martiniuk & Ala Karpenko Litwa
11  Dmitry Evseev & Anastasia Merzliakova Rosja
12  Stanislav Zubik & Irina Guschina Rosja

Ćwierćfinał

13  Denis Balan & Irina Dolinta Mołdawia
13  Igor Kudrjavcev & Paula Kokare Łotwa
15  Anatolijs Bengards & Nina Bezzubova Łotwa
16  Toms Birkavs & Lidija Hlinova Łotwa
16  Daniils Kutuzovs & Anastasija Jerjomina Łotwa
18  Dmitry Sviridov & Ekaterina Chistaya Białoruś
19  Markus Hirvonen & Mariia Hirvonen Finlandia
19  Olegs Kuznecovs & Natalija Grigorjeva Łotwa
21  Saulius Raudoniks & Agne Raginyte Litwa
22  Jaak Vainomaa & Irina Dresvjannikova Estonia
23  Valerijus Osadchenko & Olga Osadchenko Litwa
24  Aivaras Katinas & Evelina Surkeviciute Litwa

Runda 2 (górne 48)

25  Egor Filipenko & Svetlana Verbitskaya Białoruś
26  Dmitriy Pugachev & Vera Karpukhina Rosja
27  Sander Ots & Inna Prigorovskaja Estonia
27  Dmitriy Suftin & Alexandra Averkieva Rosja
29  Vytis Duknauskas & Milda Briedyte Litwa
29  Bartosz Michalak & Justyna Cylejowska Polska
29  Timur Namazbayev & Nadezhda Menshikova Rosja
32  Rihards Mailitis & Zane Karnevska Łotwa
32  Ilya Zakharov & Suzanna Morbin Białoruś
34  Roland Rannala & Keit Speigel Estonia
35  Pavels Borunovs & Madara Liepniece Łotwa
36  Jörgen Kapp & Aleksandra Zeregelja Estonia
37  Juris Bogdanovs & Lina Krastina Łotwa
37  Ruslans Cizevskis & Milana Morozova Łotwa
37  Anton Kananen & Mona Redsven Finlandia
37  Hardi Rikand & Laura Kask Estonia
37  Linas Sikarskas & Ruta Ramanauskaite Litwa
37  Ceslavs Vojevoda & Inna Gavruseva Łotwa
43  Ilja Bahovskij & Radmila Dobrynina Kazachstan
44  Eriks Eglitis & Marija Antipova Łotwa
45  Matthew Geronimi & Masha Khazanova Australia
46  Aleksejs Ivanovs & Jekaterina Gavrilova Łotwa
46  Karlis Liepins & Maija Glazite Łotwa
48  Juri Krasnov & Kaisa Edemberg Estonia

Runda 1 (górne 67)

49  Andrejs Firjans & Svetlana Kolago Łotwa
50  Valters Briksis & Zane Tisina Łotwa
50  Maris Puce & Evija Skinca Łotwa
52  Jukka Tahti & Riikka Gron Finlandia
53  Aleksejs Livcaks & Iveta Medunova Łotwa
53  Gennadiy Tsynkevich & Katsiaryna Shynhirei Białoruś
55  Nikita Kuznecovs & Santa Dmitrijeva Łotwa
55  Mihails Zverevs & Jelena Aljakina Łotwa
57  Filips Melesko & Jekaterina Perederejeva Łotwa
58  Kaspars Logins & Irina Lecebrina Łotwa
59  Andrejs Mihailovs & Jelena Jacmenova Łotwa
59  Petru Moscaliuc & Olga Goncearuc Mołdawia
61  Maris Laizans & Samanta Jelfimova Łotwa
62  Martins Krisans & Liene Liepa Łotwa
63  Marius Svela & Cecielie Barsnes Norwegia
64  Gatis Larins & Julija Smirnova Łotwa
64  Johannes Vanhatalo & Tiina Koskenvalta Finlandia
66  Alexander Ognev & Vera Shevchenko Rosja
67  Andris Stipnieks & Aleksandra Lagosa Łotwa
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}