Results from IDSC "Gadu Mija 2002/2003" - Youth Latin 29 grudnia 2002
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

IDSC "Gadu Mija 2002/2003"
Łotwa - Riga 27 grudnia 2002

Youth Latin 29 grudnia 2002

Finał

1  Dmitrij Arestov & Viktoria Horeva Łotwa
2  Elmar Ianushkevich & Dina Shekhovtsova Rosja
3  Evgeni Privalov & Tina Bazokina Estonia
4  Sandris Cirulis & Kristine Jaunzeme Łotwa
5  Aleksejs Suslovs & Viola Abramova Łotwa
6  Justinas Duknauskas & Jurgit Liangaudaite Litwa
Ogłoszenie
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Igors Kravcenko & Anna Baholdina Łotwa
8  Aleksandr Prigorovski & Karin Rooba Estonia
9  Edgars Gasjuns & Jelena Samuilova Łotwa
9  Luca Grasso & Antonia Goffredo Włochy
11  Dmitriy Nikolaev & Anastasia Antelava Białoruś
12  Ilia Russo & Yulia Russo Białoruś

Ćwierćfinał

13  Edward Zarudnev & Elena Livadina Rosja
14  Kamil Urbaniak & Katarzyna Kapral Polska
15  Dmitrijs Kurcevskis & Elena Kvartalova Łotwa
16  Andris Apsvalks & Daiga Gaubija Łotwa
17  Rihards Dusa & Baiba Grinvalde Łotwa
17  Ivan Filipenko & Olga Tribushevskaja Białoruś
19  Andrejs Rogovenko & Irina Lubarskaja Łotwa
19  Vadims Virvluskis & Natalia Cirklua Łotwa
21  Vitali Kozmin & Diana Kurilovits Estonia
21  Illarion Sapkin & Jelena Moltsanova Estonia
23  Ernests Greizis & Aija Gierkena Łotwa
24  Pavel Kuzmin & Elsi Leist Estonia

Runda 1 (górne 45)

25  Aleksei Yudin & Daria Vassilevitch Białoruś
26  Viacheslav Chizhik & Kristina Dedok Białoruś
27  Konstantins Suslovs & Jekaterina Guseva Łotwa
28  Guntars Svanks & Anna Buzikova Łotwa
29  Romans Peregrimovs & Alise Lipska Łotwa
29  Ilia Vinokurovs & Ilze Andrushkina Łotwa
31  Dmitriy Sotnikov & Olga Reut Białoruś
32  Aleksandr Tsesnokov & Alissa Vassilkova Estonia
33  Oskars Bunkis & Gita Skromane Łotwa
33  Viktor Fateev & Irina Makoed Białoruś
33  Arturs Kaulins & Eva Surgofe Łotwa
33  Nikita Tsernov & Aleksandra Kozlova Łotwa
37  Aleksandr Katunin & Ekaterina Khokhlova Rosja
38  Jaanus Käärmann & Helen Uibo Estonia
38  Rolands Trencis & Sanita Tunce Łotwa
40  Denis Timofejevs & Eliza Upena Łotwa
41  Vitalijs Vainovs & Julija Ljatijeva Łotwa
42  Egils Balodis & Liene Kince Łotwa
42  Oskars Buls & Anna Lasko Łotwa
42  Jurijs Lusikovs & Julija Serebrjannikova Łotwa
42  Maris Pozdnaks & Ieva Damlica Łotwa
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}