Results from IDSF - International Open Standard 27 października 2002
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

IDSF
Rosja - Moscow 26 października 2002

International Open Standard 27 października 2002

Finał

1  Domenico Soale & Gioia Cerasoli Włochy
2  Federico Di Toro & Genny Favero Włochy
3  Marat Gimaev & Alina Basyuk Rosja
4  Maksim Kotlov & Elena Uspenskaya Rosja
5  Denis Kutepov & Marina Vasilieva Rosja
6  Sergey Mikheev & Anastasia Sidoran Rosja
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Mikhail Lenski & Alexandra Postelniak Rosja
8  Max Melekhine & Natalia Mitiakina Rosja
9  Sergei Konovaltsev & Olga Konovaltseva Rosja
10  Pavel Bartosevich & Marina Karpunina Rosja
10  Nikolai Darin & Iulia Tutushina Rosja
12  Dmitri Krupnov & Evgenia Elfimova Rosja

Ćwierćfinał

13  Alexander Muretov & Olga Serpikova Rosja
14  Ivan Zderciuc & Olga Ciubari Mołdawia
15  Andrei Riapasov & Svetlana Perlova Rosja
16  Philip Redmond & Svetlana Ivanova Irlandia
16  Alexander Tchesnokov & Salome Lomsadze Gruzja
18  Dmitry Zharkov & Svetlana Zamolotskikh Rosja
19  Alexandr Sergeev & Natalia Zhaglevskaya Rosja
20  Roman Migunov & Elena Galagan Estonia
21  Denis Molkov & Vera Chernomorskaia Rosja
21  Domen Valic & Tjasa Vulic Słowenia
23  Martin Dvorak & Zuzana Silhanova Czechy
24  Evgeni Grigorov & Renata Lusin (aka Busheeva) Rosja

Runda 2 (górne 48)

25  Przemyslaw Juszkiewicz & Paulina Glazik Polska
26  Anton Efremov & Oxana Landyreva Rosja
26  Edgars Gasjuns & Jelena Samuilova Łotwa
26  Evgeni Savatin & Ekaterina Arzhannikova Rosja
26  Julius Seniauskas & Iveta Pauryte Faraci Litwa
30  Eldar Dzhafarov & Aleksandra Kakurina Rosja
30  Andrei Filippov & Inna Svechnikova Rosja
32  Vasili Sazonov & Tatyana Livatova Rosja
32  Andrei Trofimov & Yulia Plakhotina Rosja
34  Nikolai Dzhamberbaev & Tatiana Donskova Rosja
35  Yuri Chestnykh & Irina Emashova Rosja
36  Tadas Ivasauskas & Erika Marengolcaite Litwa
36  Aleksandr Ostrovsky & Anastasia Gamalynova Rosja
38  Sergei Krivov & Yulia Saikina Rosja
39  Vladimir Karpov & Tatiana Gorodilina Rosja
39  Mikhail Sokolov & Ekaterina Korenkova Rosja
40  Mikhail Breev & Alina Valchuk Rosja
40  Alexander Vanchugin & Oxana Skripnik Rosja
43  Alexandr Sokolov & Iulia Plakhotina
44  Anton Lebedev & Maria Kozlova Rosja
44  Anton Semionov & Anastasiya Dolinina Rosja
44  Stepan Skok & Maria Vaytsehovich Rosja
47  Pavel Buchnev & Yulia Belyak Rosja
47  Sergei Savchenko & Ekaterina Strokina Rosja

Runda 1 (górne 95)

49  Alexei Danilin & Anna Savinkina Rosja
50  Dmitriy Mogusev & Daria Orlova Rosja
51  Dmitri Shubskiy & Yaroslava Shubskaya (aka Pupalovskaya) Rosja
51  Artem Zhilev & Anastasia Shalimova Rosja
53  Oleg Kharlamov & Svetlana Chaikova Rosja
53  Anton Petrov & Anna Nalivaiko Rosja
53  Rustam Shayahmetov & Olga Kulikova Rosja
53  Timofey Uvarov & Ekaterina Alekseeva Rosja
57  Mikhail Orlov & Olga Blinova Rosja
58  Evgeni Moshenin & Elena Kuvikova Rosja
58  Pavel Yurochkin & Maria Potapova Rosja
60  Alexei Kravets & Liudmila Drugova Rosja
60  Stepan Pogorelskij & Olga Pogorelskaya (aka Tiulpa) Rosja
62  Pavel Nepomniaschi & Ludmila Belskaia Rosja
62  Alexandr Zateischikov & Elena Belova Rosja
62  Aleksandr Zhiratkov & Yuliya Volkova Rosja
65  Sergei Gladkikh & Tatiana Gladkikh Rosja
66  Albert Galeev & Anastasia Sgibneva Rosja
66  Sergey Parakhin & Elena Vlasova
66  Dmitri Sergunin & Natalia Anikina Rosja
66  Ivan Tarkhanov & Evguenia Pashkina Rosja
70  Denis Mukhin & Ekaterina Orlova Rosja
71  Pavel Edinov & Tatiana Kudriavtseva Rosja
71  Vladimir Makunin & Anna Kamina Rosja
73  Alexandr Fedorov & Ekaterina Bogoush Rosja
74  Denis Donskoy & Natalia Smirnova Rosja
74  Dmitriy Milekhin & Irina Muratova Rosja
74  Andrey Mozheyko & Iulia Melnik Rosja
77  Vitali Golovin & Elena Vagunova Rosja
78  Dmitry Dikarev & Jana Zelinskaya Rosja
78  Alexei Lozhkin & Oxana Bulyga Rosja
80  Maxim Buzunov & Veronika Liashko Rosja
80  Aleksandr Goncharov & Oksana Nevinnova Rosja
80  Dmitri Krasnianski & Maria Nikitina Rosja
83  Evgeni Borovikov & Yulia Bokova Rosja
83  Sergei Kosarina & Ekaterina Pastukhova Rosja
83  Andrey Mikhailovsky & Anastasia Belostotskaia Rosja
83  Maxim Pilschikov & Regina Bikmullina Rosja
87  Aleksander Demkin & Maria Pomerantseva Rosja
87  Konstantin Kolesnik & Svetlana Khafizova Rosja
87  Dmitri Kosargin & Anna Khrapova Rosja
90  Roman Alekseev & Marina Milovanova Rosja
91  Dmitri Spirin & Elena Spirin (aka Kholina) Rosja
92  Anton Silantev & Marina Shpagina Rosja
93  Daniil Kutiev & Milena Lekveishvili Rosja
93  Andrei Shalygin & Irina Shalygina Rosja
95  Roman Kochetov & Olga Kostriukova Rosja
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}