Results from IDSF World Youth Standard Championships - IDSF World Youth Standard 12 maja 2001
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

IDSF World Youth Standard Championships
Austria - Bärnbach 12 maja 2001

IDSF World Youth Standard 12 maja 2001

Finał

1  Marius Kriukelis & Kristina Valiunaite Litwa
2  Andrea Zaramella & Letizia Ingrosso Włochy
3  Vaidotas Lacitis & Aurelija Griciute Litwa
4  Evgeni Stepanov & Maria Goncharuk Rosja
5  Matic Pavlinic & Lena Pavlinic Słowenia
6  Valeri Zakharov & Natalia Mitiakina Rosja
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Ettore Azzarone & Giorgia Sala Włochy
7  Dmytro Wloch & Olga Urumova Ukraina
9  Pavel Bic & Silvie Konderlova Czechy
10  Janis Kukainis & Valentina Oseledko Łotwa
11  Björn Bitsch & Stine Dalsgaard Dania
12  Rüdiger Homm & Julia Belch Niemcy
13  Christopher Short & Joanne Clifton Anglia

Ćwierćfinał

14  Stasys Brilis & Juliana Sheviakova Estonia
14  Marc Christensen & Therese Holck (aka Pedersen) Dania
16  Marcus Kautzner & Ariane Ploetz Niemcy
17  Danel Hirbaum & Karin Rooba Estonia
17  Petr Zabystrzan & Jitka Konderlova Czechy
19  Mark Elsbury & Kerri Ann Donaldson Anglia
19  Yahor Maltsau & Katsiaryna Tsimafeyeva Białoruś
21  Jernej Brenholc & Daniela Pekic Słowenia
22  Maciej Cieszynski & Agnieszka Malinowska Polska
23  Konstantin Slaven & Iryna Mikhonik Ukraina
24  Gustaf Lundin & Agnieszka Kazmierczak Szwecja
24  Regis Mastroianni & Aurelie Muller Francja

Runda 2 (górne 48)

26  Isak Halldorsson & Helga Helgadottir Islandia
27  Roberts Nemiro & Dace Matisa Łotwa
28  Calin Panaite & Margarita Mantaluta Mołdawia
28  Ivan Zderciuc & Olga Ciubari Mołdawia
30  Michael Kulig & Simone Mayr Austria
31  Przemyslaw Modrzynski & Natalia Piecewicz Polska
31  Eirik Nydal Adolfsen & Monika Nydal Adolfsen Norwegia
31  Roman Zedan & Marian Zedan Rumunia
34  Vadim Usovitch & Olga Petyuli Białoruś
35  Jakub Spissky & Andrea Halkova Słowacja
36  Patric Brunberg & Sara Wibreus Szwecja
36  Mark Perkovich & Sharna Burgess Australia
38  Toni Rasimus & Laura Haapaniemi Finlandia
39  Zoltán Belucz & Nikolett Csikota Węgry
39  Erik Páli & Viktoria Pali Węgry
41  Johannes Koitz & Katrin Bretterklieber Austria
42  Stefan Green & Helen Candy Nowa Zelandia
42  Yaniv Kakun & Ayala Frenkel Izrael
42  Tomas Surovec & Michaela Markova Słowacja
45  Matus Averbuch & Ekaterina Fadeeva Kanada
46  Terence Cheng & Margaryta Tchouikevitch Kanada
46  Christopher Finstadt & Kathrine Naden Norwegia
46  Justin Moulton & Zalie Merrett Australia

Runda 1 (górne 62)

49  Marko Herceg & Ana Herceg Chorwacja
50  Diogo Beirante & Marisa Ferreira Portugalia
51  Emil Kontinen & Serita Nyman Finlandia
52  Andrei Duca & Roxana Duca Rumunia
53  Anton Mayantsev & Irina Gorolevici (aka Gareyeva) Kazachstan
54  Dakir Akhmetov & Olga Bazyak Kazachstan
54  Martin Franja & Ivana Kus Chorwacja
56  Thomas Iraeta & Jade Geropp Francja
57  Andre Cloete & Beata Cloete RPA
58  Kieran Smith & Lindsey Osborne Anglia
59  Martin Mihailov Gochev & Ivelina Kaseva Bułgaria
60  Paul Van De Riet & Sanneke Van De Riet Holandia
61  Jimmy Chao & Chen Yi Hou Tajwan
61  Remondo Goedkoop & Serena Goedkoop Holandia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}