Results from Imperial 2011 - Amateur Latin 9 października 2011
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Imperial 2011
Anglia - Frimley Green 9 października 2011

Amateur Latin 9 października 2011

Finał

1  Neil Jones & Ekaterina Jones (aka Sokolova) Anglia
2  Kirill Belorukov & Elvira Skrylnikova Rosja
3  Arkady Bakenov & Rosa Filippello Australia
4  Ruslan Aydaev & Valeriya Kozharinova USA
5  Salvatore Sinardi & Anastasia Kuzieva Ukraina
6  Oleksandr Kravchuk & Olesya Getsko Ukraina
7  Anton Nesterko & Dariya Maryuschenko Ukraina
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

8  [22] Manuel Frighetto & Karin Rooba Estonia
9  [16] Vladimir Litvinov & Yuliya Nikitenko Rosja
10  [13] Lorenzo Valerio La Pietra & Antonella Illuzzi Włochy
11  [12] Artem Okharimenko & Maryna Steshenko Ukraina
12  [9] Igor Yaremenko & Yana Yaroslavskaya Ukraina

To check what crystals are used by the masters visit us on-line.

Ćwierćfinał

13  [17] Pasha Pashkov & Daniella Karagach USA
14  [16] Kostantyn Samarskyy & Mariya Dyment Ukraina
15  [15] Evgeny Orlov & Inga Kapkanschikova Włochy
15  [15] Yi Long Xu & Lin Yue Shi Chiny
17  [14] Gleb Chernyavsky & Ekateryna Perevoznyk Ukraina
19  [13] Anton Azanov & Aleksandra Akimova Rosja
19  [13] Sergiy Chyslov & Darya Chyslova (aka Kadenkova) Ukraina
21  [12] Danny Stowell & Kate Moore Anglia
22  [11] Tal Livshitz & Vlada Semenova USA
23  [10] Francesco Bertini & Sabrina Manzi Włochy
24  [7] Igor Kuzmenko & Tetyana Kuzmenko Ukraina
25  [6] Stefano Moriondo & Kateryna Krut Włochy

Runda 3 (górne 48)

26  [18] Michael Hemera & Lauren Mcfarlane-Hemera Anglia
26  [18] Jia Jun Ma & Qian Xu Chiny
26  [18] Dmytro Pankov & Olesya Pankova Ukraina
29  [17] Tang Yao & Huang Xin Chiny
30  [16] Andrew Escolme & Amy Louise Baker Anglia
30  [16] Oleksandr Gaidash & Anastasiya Malyshkina Ukraina
32  [14] Luca Urso & Alessandra Tripoli Włochy
33  [13] Vadim Ivanov & Ekaterina Tsybrova Anglia
33  [13] Egor Likhachov & Marya Zaychenko Ukraina
33  [13] Evgeniy Raev & Vladlena Baranova Rosja
33  [13] Pavel Troshychev & Olga Zalivalova Rosja
33  [13] Andriy Voloshko & Kateryna Kyrylenko Ukraina
38  [11] Zi Long Deng & Chen Chen Chiny
39  [10] Jeremy Basile & Megan Wragg Australia
39  [10] Aleksandr Kozhukhar & Anna Lisovaya Ukraina
39  [10] Li Yu Kun & Xi Yu Luo Chiny
39  [10] Craig Monley & Sriani Argaet Australia
43  [9] Evgen Kornievskyy & Yelyzaveta Savchenko Ukraina
44  [8] Ji Wang & Pan Jianhui Chiny
45  [7] Wu Liu Fu & Yu Jun Du Chiny
47  [6] Ilya Sizov & Tetyana Borovik Rosja
48  [5] Marco Moreira & Veronika Svyrydova Portugalia
49  Massimo Arcolin & Lyubov Mushtuk Włochy
49  Alejandro Hernandez & Kerri Ann Donaldson Anglia

Runda 2 (górne 68)

51  [24] Yang Yu Hang & Zhang Man Shao Chiny
52  [23] Wang Yu Guang & Chen Nan Chiny
52  [23] Li Guoqing & Qian Zhao Chiny
52  [23] Artem Kruchin & Oksana Vetis Rosja
52  [23] Anton Kunchenko & Krystyna Shevchenko Ukraina
52  [23] Vitor Lemos Fernandes & Victoria Feneley Anglia
52  [23] Liang Liu & Ya Nan Pan Chiny
52  [23] Chan Hing Wei & Lai Ki Tin Hong Kong
59  [22] Lu Deyu & Jiao Ran Chiny
59  [22] Xiang Sun & Bon Jie Song Chiny
61  [19] Bo Li & Liyang Gao Wa Chiny
62  [18] Dario Scuderi & Valentina Fiorini Włochy
63  [17] Stanislav Tsyganok & Fatima Pasechnaya Ukraina
64  [16] Francesco Cattafe & Chantal Tartaglione Włochy
65  [15] Daniele Fulvi & Danielle Toal Anglia
66  [14] Nikolay Govorov & Evgeniya Tolstaya Rosja
66  [14] Kai Widdrington & Natasha Jeved Anglia
68  [10] Sergey Chernenko & Viktoriya Scherbatova Ukraina
69  [6] Dmytro Palchonkov & Anastasiya Galkevich Ukraina
70  [5] Xiong Yuxuan & Zhang Pan Chiny

Runda 1 (górne 105)

71  [24] Alexander Chernositov & Regina Maziarz USA
71  [24] Alessio Galocchio & Marta Botta Włochy
71  [24] Ruud Moers & Ekaterina Inozemtseva Holandia
71  [24] Dmytro Paladiy & Kateryna Kysleyko Ukraina
71  [24] Oleksiy Valenko & Olga Takhtamisheva Ukraina
76  [23] Krzysztof Grzelak & Leah Rolfe Anglia
76  [23] Wang Si Le & Li Shuyi Chiny
76  [23] Martijn Leunissen & Nathalie Bos Holandia
79  [22] Simone Colella & Courtney Payne Anglia
79  [22] Dmitriy Kravets & Elena Kravets Rosja
79  [22] Volodymyr Rozhko & Darya Koristyna Ukraina
79  [22] Djordje Tanasijevic & Emma-Lee Tanasijevic Anglia
79  [22] Denys Volkov & Yana Ilyina Ukraina
84  [21] Fabio Obino & Elena Melis Włochy
85  [20] Simone Paulis & Azzurra Camedda Włochy
86  [18] Steven Greenwood & Jessica Dorman Australia
86  [18] Dmitri Nakostenko & Polina Chernishova Rosja
88  [16] Oleksandr Kamnev & Svitlana Ustyugova Ukraina
88  [16] Han Shen & Mengting Zhang Chiny
90  [15] Giuseppe Fazio & Aureliana Spina Włochy
91  [13] Wang Tao & Si Yu Chiny
93  [11] Sam Hunter & Charlotte Plant Anglia
93  [11] Artem Klimenov & Giulia Nuzio Luksemburg
93  [11] Zhang Bo Long & Yingjie Yu Chiny
96  [9] Robby Tanser & Anita Tandy Indonezja
97  [8] Sandro Mazzuferi & Flora Giordani Włochy
97  [8] Damiano Paradisi & Arianna Martini Włochy
97  [8] Matti Tauru & Elizaveta Pavlukhina Finlandia
100  [7] Mykola Khrabust & Olga Riznychenko Ukraina
100  [7] Gabriele Oliva & Silvia Scintu Włochy
102  [6] Fabio Statzu & Anna Scintu Włochy
103  [4] Han Ly & Crystal Li Kanada
104  [3] Pawel Obrocki & Jo Han Ho Anglia
105  [2] Adam Edwards & Zoe Shand Walia
106  [1] Kun Xuan Gu & Chen Hong Sun Chiny
106  [1] Przemyslaw Jarosiewicz & Kristina Pfeffer Anglia
109  Adelmo Mandia & Leila Stewart Anglia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}