Results from Imperial October 2001 - Amateur Latin 7 października 2001
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Imperial October 2001
Anglia - Frimley Green 7 października 2001

Amateur Latin 7 października 2001

Finał

1  Dmitri Timokhin & Anna Bezikova Rosja
2  Riccardo Cocchi & Joanne Wilkinson Włochy
3  Peter Stokkebroe & Kristina Juel Dania
4  Sergey Sourkov & Agnieszka Melnicka Polska
5  Michal Malitowski & Iwona Golczak Polska
6  Darren Bennett & Lilia Kopylova Anglia
Ogłoszenie
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Maurizio Vescovo & Melinda Torokgyorgy Węgry
8  Andrei Borovski & Svetlana Panteleeva Rosja
9  Denis Kasper & Ksenia Kasper Rosja
10  Sören Hougaard & Mette Georgio Dania
11  Mauro Rossi & Karina Rubio (aka Rossi) Hiszpania
12  Dmitri Demidov & Olesya Borisova Rosja

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Ćwierćfinał

13  Alexei Silde & Anna Firstova Rosja
14  Olexandr Prysyazhnyuk & Angelina Lokteva Ukraina
15  Kevin Clifton & Lisa Darby Anglia
16  Maksim Chmerkovskiy & Brigita Elksne USA
17  Jurij Batagelj & Jagoda Batagelj (aka Strukelj) Słowenia
17  Benedetto Capraro & Marta Faiola Włochy
19  Rene Brix & Sofie Kruuse Dania
20  Denis Starostine & Elena Gabdrakhmanova Rosja
21  Dmitry Chaplin & Ilona Mayzenberg USA
21  Dmitri Matveev & Anna Ginko Rosja
21  Robin Sewell & Elisabeth Haralsdottir Islandia
24  Simone Di Pasquale & Natalia Titova Włochy

Runda 3 (górne 48)

25  Lucio Cocchi & Federica Malaguti Włochy
26  Alexei Mazurin & Natalia Pronina Rosja
27  Gregor Rebula & Petra A Wagner Słowenia
27  Ilya Svintsov & Liubov Bondareva Rosja
29  Pau Aran Gimeno & Blanca Ribas-turon Hiszpania
30  Neil Jones & Lorna van Dijk (aka Da Silva) Holandia
30  Alec Mazo & Edyta Sliwinska USA
30  Vladislav Silde & Anastasia Bochkova Rosja
33  Dmitri Datsko & Maria Tzaptashvili Rosja
33  Evgeni Voronin & Elena Grechko Rosja
35  Danilo Baldoni & Sabrina Meretti Włochy
35  Evgeniy Nazarov & Irina Bezguzova Ukraina
35  Clive Uter & Lindsey Muckle Anglia
38  Evgeni Nepomoeluev & Ekaterina Kozyreva Rosja
38  Domen Valic & Tjasa Vulic Słowenia
40  Vladislav Borodinov & Irina Garous Rosja
40  Darren Lacken & Nadine Martin
40  Kenneth Polischuk & Anna Tovbin USA
43  Björn Holthe & Anna Soupron Norwegia
43  Adam Kent & Patricia Laine Australia
45  Sergiy Georgiev & Zoya Sivak Ukraina
45  Alan Krasilnikov & Anya Katsevman USA
45  Ilario Parise & Lydia Brangbour Francja
45  Pavel Yurochkin & Maria Potapova Rosja

Runda 2 (górne 85)

49  Andrei Efremov & Alexandra Efremova Rosja
50  Tony Pututau & Shala Parrish USA
50  Grant Simpson & Hayley Hammond RPA
52  Björn Bitsch & Stine Dalsgaard Dania
53  Göran Nordström & Ann Lähdet Szwecja
53  Jesper Lund Sörensen & Majken Honore Dania
55  Zoltan Bulucs & Marina Shalneva Ukraina
55  Marijus Germanavicius & Anastasija Kraitor Litwa
55  Tomas Sieder & Magdalena Teslikova Czechy
58  Eirik Nydal Adolfsen & Monika Nydal Adolfsen Norwegia
59  Alexei Alexanov & Marina Alexanova (aka Smaguina) Niemcy
59  Satin Gungah & Mansi Amin Anglia
61  Gunnar Gunnarsson & Sigrun Magnusdottir Islandia
62  Micki Chow & Asta Sigvaldadottir Dania
62  Giuseppe De Chiaro & Teresa De Chiaro Włochy
62  Ryan Hammond & Arianna Garcia RPA
65  Daniele Lodi & Deborah Ceccio Włochy
65  Stepan Pogorelskij & Olga Pogorelskaya (aka Tiulpa) Rosja
65  Oystein Saethre & Jeanette Luhr Olsen Norwegia
68  Danilo Forte & Adriana Di Nardi Irlandia
69  Richard Andersson & Cecilia Ehrling Szwecja
69  Cristian Bertini & Lucia Bertini Włochy
71  Thomas Stopani & Loren James Anglia
72  Slavik Adjidersky & Lilya Furman Izrael
72  Nikolai Dzhamberbaev & Anna Shelkovnikova Rosja
72  Giampaolo Patane & Giulia Gorgoglione Włochy
75  Steffen Frederiksen & Michelle Jörgensen Dania
75  Michael Olesen & Katherine Bonde Dania
77  Tomi Luttanen & Plialiina Formina Finlandia
77  Torben Kaer Nielsen & Trine Dall Dania
79  Peter Nymann & Anne Kjeldsen Dania
80  Sergey Artemov & Olesya Bespelikhina Rosja
80  Claudio Carta & Alessandra Mondula Włochy
80  Marco Verrelli & Sara Pignarberi Włochy
83  Mykola Berdnik & Polina Korostyliova Ukraina
84  Takafumi Osaka & Yukiko Sasaki Japonia
85  Vladislav Talybin & Kateryna Stolyarenko Ukraina

Runda 1 (górne 100)

86  Roberto Di Malta & Sonia Stanziani Włochy
86  Pasi Suomi & Niina Ahlgren Finlandia
88  Igor Sokolov & Olena Khablenko Ukraina
89  Toni Yksjärvi & Katariina Kallinen Finlandia
90  Ken Moller Hansen & Tinna Hoffmann Dania
91  Daniel Ylimäki & Elina Kyrölä Finlandia
92  Troels Bager & Silke Stjerneklar Dania
93  Michael Gubser & Maria de Mar Szwajcaria
94  Andrew Cuerden & Rebecca Lee Anglia
95  Roberto Massa & Stefanie Cane Włochy
96  Luke Hayhurst & Evelyn Watt Walia
97  Simone Secci & Silvia Frison Włochy
98  Antonio Forroia & Silvia Meloni Włochy
98  Alex Timomin & Alina Gadan Izrael
100  Pedro Mendes & Caterina Fonseca Portugalia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}