Results from International Championships 2009 - Junior Standard 14 października 2009
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

International Championships 2009
Anglia - Brentwood/London 13 października 2009

Junior Standard 14 października 2009

Finał

1  Dmitriy Kapusta & Ekaterina Karaschuk Rosja
2  Errol Williamson & Christine Hojmark Thomsen Dania
3  Matteo Trincia & Giulia Di Nardo Włochy
4  Yuan Shao Yang & Long Shu Yi Chiny
5  Roberto Carano & Valentina Ricco Włochy
6  Winson Tam & Anna Nina Kus Kanada
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  [40] Mai Jia Cheng & Yin Xue Qin Chiny
8  [36] Long Qi Yu & Audrey Anne Siegel Chiny
9  [34] Andriy Nikitchenko & Zlata Prykhodko-bosova Ukraina
10  [27] Kristaps Melko & Inara Eline Balina Łotwa
11  [24] Leonid Akulenko & Ekaterina Bykova Rosja
12  [22] Roman Zinovev & Elena Popova Rosja
13  [12] Vladimir Kasilov & Yaroslava Tkach Ukraina

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Ćwierćfinał

14  [16] Viacheslav Karasev & Anastasiya Zakharchuk Rosja
14  [16] Adrian Kopczynski & Natalia Glebocka Polska
14  [16] Ioan Bogdan Talpiga & Ana Mirela Talpiga Rumunia
17  [15] Michail Dezhurov & Alina Epeykina Rosja
17  [15] Qiu Yuming & Xu Wan Chiny
19  [14] Armand Fazullin & Marit Mets Estonia
19  [14] Alex Pritchard & Chloe Hewitt Anglia
21  [12] Michael Foskett & Carla Garratt Anglia
21  [12] Gaga Todua & Mariya Vasenda Ukraina
23  [10] Roman Redzyuk & Valeria Malenko Ukraina
24  [9] Pavlo Khondar & Dayana Khedzhadzi Ukraina
24  [9] Vladimir Pavlov & Elizaveta Gudkevich Litwa
26  [8] Mario De Rose & Simona Cavaliere Włochy
27  [7] Yevgeniy Taranyuk & Anastasiya Zvereva Ukraina
28  [4] Oleksandr Frantsen & Olga Shchuchynska Ukraina
28  [4] Luke Miller & Hanna Cresswell Anglia
30  Alex Plant & Faye Edge Anglia

Runda 2 (górne 60)

31  [17] Miles Chapman & Lorna Arnold Anglia
31  [17] Kristian Galanti & Giulia Spalla Włochy
33  [16] Yan Bang Bang & Wie Shi Yao Chiny
33  [16] Dmitro Paley & Oksana Tsykalyuk Ukraina
35  [15] Codrin Boldea & Diana Corina Albeanu Rumunia
35  [15] Hans Christian Kogsboll & Michala Schultz Dania
37  [14] Kirill Nemov & Karina Zadoyan Rosja
37  [14] Yanan Qiao & Yuting Wang Chiny
39  [13] Aleksandr Chukharev & Kseniya Beleush Rosja
39  [13] Kun Xuan Gu & Qiong Wu Chiny
41  [12] Nicolai Samuelsen & Mie Lincke Funch Dania
42  [11] Thorkell Jonsson & Hrefna Halldorsdottir Islandia
42  [11] Mads Klyhn Andersen & Evangeline Norgaard Dania
44  [10] Andrea Carubelli & Martina Di Dedda Włochy
44  [10] Wu Liu Fu & Tang Hong Chiny
44  [10] Dusan Grula & Alexandra Ksiazekova Słowacja
44  [10] Sam Hunter & Charlotte Plant Anglia
44  [10] Tommy Sheen & Esme Campbell Anglia
44  [10] Eduard Tsukota & Dariya Palyey Ukraina
50  [9] Roope Antila & Emilia Murto Finlandia
50  [9] Aleksandr Sedykh & Polina Khamova Rosja
52  [8] Elliott Whittaker & Emily Carder Anglia
53  [7] Andrey Cheshkov & Natalia O''Connor Rosja
53  [7] Federico Guiberti & Roberta Barbetta Włochy
53  [7] Martino Alberto Hojlo & Charlotte Winding Larsen Dania
56  [6] Hin Ting Lam & Chan Chui Mei Hong Kong
56  [6] Valentin Loftsson & Tinna Gunnarsdottir Islandia
58  [4] Sergiy Chernykov & Valeriya Volodko Ukraina
58  [4] Shane Leen & Donna Cullen Irlandia
60  [3] Daniel Jacobs & Nadine Kriel RPA

Runda 1 (górne 79)

61  [21] Silas Kunkel & Merlene Gerstmann Niemcy
61  [21] Andri Petursson & Helga Sigrun Hermannsdottir Islandia
61  [21] Curtis Pritchard & Kimberley Jones Anglia
61  [21] Li Ming Yang & Cai Ya Wen Chiny
65  [20] Dan Malov & Elena Lewis Anglia
66  [19] Valerijs Borovojs & Inna Orlova Irlandia
66  [19] Jacob Campbell & Hayley Young Anglia
66  [19] Aleksandr Melnychenko & Olesya Berest Ukraina
69  [18] Mykola Lasarev & Oleksandra Kharchenko Ukraina
70  [17] Edvinas Belousovas & Anastasija Piazenko Litwa
70  [17] Bradley Evans & Alice Martin Anglia
72  [16] Robin Andreasson & Shannon Taylor Szwecja
73  [14] Alasdair Dykes & Nancy Fearfield Anglia
73  [14] Vytautas Seputis & Samanta Lukosaityte Litwa
75  [13] Hugo Gustafsson & Paulina Andersson Szwecja
76  [12] Carl Hannon & Ciara O'brien Irlandia
77  [10] Lewis Bailey & Ellen Barnes Anglia
77  [10] Kristofer Hauksson & Herborg Ludviksdottir Islandia
79  [7] Stephen O'neill & Tanya Keogh Irlandia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}