Results from International Championships 2012 - Junior Ballroom 10 października 2012
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

International Championships 2012
Anglia - Brentwood/London 9 października 2012

Junior Ballroom 10 października 2012

Finał

1  Aleksandr Vykhovanets & Polina Novoselova Ukraina
2  Nikita Druzhinin & Diana Miroshnichenko Ukraina
3  Wang Da Yu & Ying Lee Kwok Chiny
4  Alex Plant & Faye Edge Anglia
5  Werner Robert Laaneots & Laura-Liisa Lohmus Estonia
6  Xin Wang & Lu Lin Chiny
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  [35] Martin Jantson & Kerstin Kessa Estonia
8  [34] Evgenyy Andryanov & Ksenyya Brovkyna Rosja
9  [33] Vladyslav Melnychenko & Anna Pismennaya Ukraina
10  [32] Yuan Yiqi & Wan Yanni Chiny
11  [26] Mikhail Pasechnik & Maryya Kolysnychenko Ukraina
12  [25] Vladylsav Korablov & Yuliya Sukhotska Ukraina
13  [21] Igor Reznik & Kristina Godunova Ukraina
14  [12] Viktor Natrasenyuk & Daniella Preap Ukraina
15  [11] Emanuele Massacci & Giulia Incaini Włochy

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Ćwierćfinał

16  [17] Chengyu Ge & Lin Guo Chiny
17  [16] Yiwen Yao & Kaiqi Li Chiny
18  [13] Denis Lebed & Iryna Shved Ukraina
18  [13] Man Ching Yeung & Tsz Yan Macau
20  [12] Ma Dajun & Ding Yumeng Chiny
20  [12] Petur Gunnarsson & Rakel Matthiasdottir Islandia
22  [10] Lloyd Perry & Rebecca Scott Anglia
22  [10] Yan Stepanenko & Polina Ryabovil Ukraina
24  [9] Erik Herbert Lohmus & Elisabeth Nursi Estonia
25  [7] Ilya Balyuk & Veronika Pak Rosja
25  [7] Eric Izakson & Michele Magera Izrael
27  [6] Sota Fujii & Mai Ishigaki Japonia
28  [5] Andrey Boldyrev & Anastasiya Fedoseeva Rosja
28  [5] Vitaly Dergachev & Molly Taylor Irlandia
28  [5] Sam Lougheed & Megan Chattwood Anglia
31  [2] Ato Watanabe & Ami Sato Japonia
31  [2] Bogdan Zabolotniy & Yuliya Tykhonova Ukraina

Runda 2 (górne 62)

33  [16] Mathew Duffin & Jade McCabe Anglia
33  [16] Vitaliy Grigorovich & Diana Burkovska Ukraina
33  [16] Oliver Hand & Elizabeth Beaman Anglia
36  [15] Ilya Dronov & Albina Demina Rosja
36  [15] Robert Saluste & Christina-Sandra Sõõrumaa Estonia
38  [14] Oleksi Fedorov & Elizaveta Kruk Ukraina
39  [13] Wenjia Liu & Yijia Zhou Chiny
40  [12] Danila Kolomiets & Maria Ushenko Ukraina
40  [12] Zhao Cun Xiong & Li Tian Shu Chiny
42  [11] Ivan Ivlev & Mariya Kotelnikova Rosja
42  [11] Hoskuldur Jonsson & Margret Johannsdottir Islandia
44  [10] Danping Jin & Yang Xue Chiny
44  [10] Hanqing Song & Weiyue Hu Chiny
44  [10] Bowen Xian & Jingyu Lei Chiny
47  [8] Samuel Cloke & Alicia Philips-bullock Anglia
47  [8] Sander Friis Laukas & Philippa Blichfeldt Thoresen Norwegia
49  [7] Brendan Shek & Bettina Hatfield Anglia
49  [7] Liansheng Zhou & Yu Ning Chiny
51  [6] Gryhoriy Dudyak & Roksolana Mostyuk Ukraina
51  [6] Aleksandr Vasetskiy & Marisha-Mai Clarke Anglia
53  [4] Yuhang Feng & Weijia Gao Chiny
53  [4] Thtian Feng & Beisi Xu Chiny
53  [4] Vasiliy Shiryaev & Valeriya Kobyakova Rosja
56  [3] Steven Dean & Amy Hossin Anglia
56  [3] Wei Li & Ting Zhou Chiny
56  [3] Xin Li & Aini Zhao Chiny
56  [3] Chaoze Lin & Mengqian Zhang Chiny
60  [2] Wei Liu & Miaomiao Yao Chiny
61  [1] Josh Noon & Sara Western Anglia
62  Rhys Hedges & Rosie Swoboda Anglia

Runda 1 (górne 74)

63  [20] Ross Bryant & Caitlin Verner Anglia
63  [20] Oliver Green & Ellie Beacock Anglia
65  [19] Yuhong Shi & Jiali Xiao Chiny
66  [18] Laurence Morrison & India Phillips-Bullock Anglia
67  [17] Jordan Maguire & Laura Robinson Anglia
67  [17] Marsel Sayfutdinov & Yana Veselova Rosja
69  [15] Binrui Shi & Jingyi Ma Chiny
70  [14] Lloyd Grifiths & Megan Storer Anglia
71  [12] Oliver Beardmore & Lydia Hedges Anglia
72  [8] Daniel Elliott & Hannah Darling Anglia
72  [8] Qin Zhong & Chunyu Mao Chiny
74  [7] Christopher Richardson-Hall & Amy Richardson-Hall Anglia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}