Results from International Championships 2012 - Professional Rising Star Ballroom 10 października 2012
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

International Championships 2012
Anglia - Brentwood/London 9 października 2012

Professional Rising Star Ballroom 10 października 2012

Finał

1  Steffen Zoglauer & Sandra Koperski Niemcy
2  Qing Shui & Yan Yan Ma Chiny
3  Richard Still & Morgan Hemphill Anglia
4  Glyn Lin & Wen Hua Ji (aka Tracy Li) Tajwan
5  Shintaro Asamura & Emi Toyama Japonia
6  Gianni Caliandro & Arianna Esposito USA
Ogłoszenie
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  [33] Emanuele Pappacena & Francesca Lazzari USA
8  [32] Jim Chen & Anita Chen Tajwan
9  [27] Yoshihiro Miwa & Tomoko Miwa Japonia
10  [26] Mikhail Nikolaev & Kseniya Kireeva Rosja
11  [24] Anton Perevodchyk & Dariya Perevodchyk (aka Dovgalova) Ukraina
12  [22] Stanislav Zelianin & Irina Cherepanova Rosja
13  [21] Pawel Switalski & Paulina Janicka Włochy
14  [16] Michal Towliszew & Tiffany Fung USA
15  [15] Takahito Suetomi & Naoko Fujimoto Japonia

Ćwierćfinał

16  [15] Takahiro Niikura & Yukiko Nakata Japonia
16  [15] Ruslan Wilder & Katusha Wilder (aka Vostrikova) USA
18  [14] Akio Tamura & Ritsu Wakao Japonia
19  [13] Sami Helenius & Jutta Helenius (aka Markkanen) Finlandia
20  [12] Simone De Santis & Valentina Nardella Francja
21  [11] Daisuke Miura & Miwako Miura Japonia
22  [10] Herman Lak & Michelle Lak (aka Gleimann) Holandia
23  [9] Nobuya Higuchi & Sayaka Shibata Japonia
23  [9] Daisuke Yamamoto & Keiko Ando Japonia
25  [7] Kiichiro Kinoshita & Naomi Kinoshita Japonia
25  [7] Yuta Nakagawa & Kumiko Nakagawa Japonia
27  [6] Hide Nakajima & Miki Nakajima (aka Kinoshita) Japonia
28  [5] Nicola Pascon & Anna Tondello Włochy
29  [3] Roberto Garcia & Sara Martin Hiszpania
30  [2] Takahiro Akitani & Miho Tahara Japonia
31  Roman Myrkin & Natalia Byednyagina Ukraina

Runda 2 (górne 57)

32  [16] Ki-on Choi & Mi-ra Ahn Korea (Płd)
32  [16] Martin Parnov Reichardt & Maija Salminen Dania
32  [16] Simeon Stoynov & Kora Stoynova (aka Uczekaj) Bułgaria
32  [16] Matt Wu & Sharon Hsiao Tajwan
36  [15] Masafumi Kitamaki & Naoko Tamura Japonia
36  [15] Yuichiro Sueyasu & Yuka Sueyasu Japonia
36  [15] Masato Tanaka & Kurumi Kato Japonia
39  [14] Takaya Kawasaki & Akiko Ono Japonia
40  [13] Norinobu Morishita & Eimi Nishioka Japonia
40  [13] Pawel Wlodzimierz & Justyna Koltuniuk Polska
42  [12] Marcin Kisztelinski & Kamila Dabrowska Polska
42  [12] Accursio Romeo & Alessandra Speranza Anglia
42  [12] Manabu Sugai & Yuriko Showa Japonia
45  [11] Yegor Novikov & Yana Blinova USA
45  [11] Munetsugo Tomita & Yoko Sato (aka Hamaguchi) Japonia
47  [10] Mac Fung Ko & Vesta Lai Ko Hong Kong
47  [10] Aleksander Kuznetsov & Yulia Evseeva Rosja
47  [10] Aki Nakaaki & Jun Nakaaki Japonia
50  [9] Paul Bakker & Cynthia Kolijn Holandia
50  [9] Greg Gillespie & Lubomira Petkova Anglia
50  [9] Marcel Miczalowski & Anna Borsuk Polska
50  [9] Yasufumi Tsubouchi & Miwa Tsubouchi USA
54  [6] Olli Syrjälä & Elina Katainen Finlandia
55  [5] Paul Biddle & Sheree Holly Australia
56  [3] Takumi Okamura & Natsuki Mizuno Japonia
57  Jun Motoike & Noriko Muto Japonia

Runda 1 (górne 63)

58  [14] Ilia Voropaev & Ekaterina Chusovitina Rosja
59  [13] Jonathan Luckcuck & Jannine Davies Anglia
60  [10] Yung-Li Wen & Ying-Ling Chen Tajwan
61  [9] Stephen Summers & Sarah Summers Anglia
62  [6] Andre Cloete & Beata Cloete RPA
62  [6] Masashi Konishi & Yoko Akiyama Japonia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}