Results from International Championships 2012 - Professional Rising Star Latin 9 października 2012
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

International Championships 2012
Anglia - Brentwood/London 9 października 2012

Professional Rising Star Latin 9 października 2012

Finał

1  Gunnar Gunnarsson & Marika Doshoris Anglia
2  Vitaly Sevastianov & Anna Sevastianova (aka Stepunina) Irlandia
3  Aleksandr Altukhov & Natalia Barantseva USA
4  Alex Wei Wang & Roxie Jin Chen Chiny
5  Alejandro Hernandez & Kerri Ann Donaldson Anglia
6  Wen Li & Huan Huang Chiny
Ogłoszenie
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  [33] Zi Long Wang & Li Yang Hong Kong
8  [32] Anton Skaskiv & Polina Skaskiv (aka Kobzeva) Ukraina
9  [28] Xiao Liu & Wei Wei Chiny
9  [28] Andrey Strinadko & Tatiana Banko USA
11  [27] Shinsuke Kanemitsu & Natsuko Yoshida Japonia
12  [21] Tsuneki Masutani & Megumi Saito Japonia
13  [20] Shi Lei & Zhang Yu Bai Chiny
14  [15] Rafael Pierce & Betty Attia Kanada

Ćwierćfinał

15  [14] Nicolas Garcia & Adriana Torrabadella Hiszpania
15  [14] Fabio Modica & Tinna Hoffmann Włochy
17  [13] Oleg Dachkevitch & Tatiana Suslova (aka Gorokhova) Rosja
17  [13] Sergey Dashkevich & Darina Semenova (aka Basenok) Rosja
17  [13] Richard Still & Morgan Hemphill Anglia
17  [13] Bruno Tomas & Joanna Santos Portugalia
21  [11] Arsen Agamalian & Oksana Vasileva Rosja
21  [11] Daisuke Masuda & Mami Tsukada Japonia
21  [11] Michele Prioletti & Julia Polai Austria
21  [11] Vladislav Talybin & Evgenia Poskrebysheva Niemcy
25  [8] Domenik Herrmann & Anna Walz Niemcy
26  [7] Dmytro Rosenko & Natalia Granko Ukraina
27  [6] Masahiro Yonemochi & Akiko Baba Japonia
28  [5] Jake Davies & Olena Kalinina Anglia
28  [5] Ryan Lewis & Tessa Marie Murphy USA
28  [5] Djordje Tanasijevic & Emma-Lee Tanasijevic Anglia
31  [2] Andrey Mikhailovsky & Irina Muratova Rosja

Runda 2 (górne 61)

32  [14] Taichi Koga & Yuma Kikuchi Japonia
32  [14] Motomitsu Shimizu & Miyuki Maruichi Japonia
34  [13] Jan Paulovich & Svetlana Roosiparg USA
34  [13] Konstantin Perminov & Olga Kobleva Rosja
36  [12] Jin Wen Jie & Zhang An Qi Chiny
36  [12] Aleksandr Kazatinskiy & Elena Sosedko Ukraina
36  [12] Ilya Maletin & Julia Zavadska Kanada
36  [12] Marvin Nigg & Claudia Obmascher Austria
36  [12] Yuki Nishii & Azusa Haruna Japonia
36  [12] Alessio Tattoli & Valentina Samarelli Włochy
42  [11] Sergey Kostetsky & Malgorzata Janczewska Polska
42  [11] Masashi Shibanishi & Maria Kishimoto Japonia
42  [11] Dmitri Syzrantsev & Alena Syzrantseva (aka Strelkova) Rosja
42  [11] Zhang Xiaorui & Ren Yi Chiny
46  [10] David Barnes & Loren James Anglia
46  [10] Giuseppe Esposito & Roberta Lodato Włochy
46  [10] Wei Shiou Tseng & Mio Kusakabe Japonia
49  [9] Andrei Bondarev & Olga Lisniak Ukraina
50  [8] Alexander Elizarov & Natalia Ivanova Ukraina
50  [8] Marcin Kisztelinski & Kamila Dabrowska Polska
50  [8] Norbert Mika & Anna Ramiaczek Polska
50  [8] Takashi Takagi & Kiyomi Takashima Japonia
54  [7] Wolfgang Raab & Roswitha Wieland Austria
55  [6] Denis Baleev & Julia Rakhimova Rosja
55  [6] Peter Erlbeck & Claudia Kreuzer Austria
55  [6] Ivan Kostov & Anna Chodyna Bułgaria
55  [6] Vyacheslav Mostsevoy & Agnieszka Pomorska Polska
59  [5] Ryno van den Berg & Beatrix Royda RPA
60  [4] Keiichi Arai & Naoko Harada Japonia
60  [4] Olli Syrjälä & Elina Katainen Finlandia

Runda 1 (górne 79)

62  [21] Florent Trarieux & Diana Buraka Francja
63  [20] Masashi Konishi & Yoko Akiyama Japonia
63  [20] Dong-wook Lee & Jeong Hee Song Korea (Płd)
63  [20] Jinwoo Myung & Yuseon Jung Korea (Płd)
63  [20] Koumei Ono & Emiri Ono Japonia
67  [19] Chen Hao & Wu Yang Chiny
67  [19] Vyacheslav Legkovenko & Lyudmyla Gashytska Ukraina
69  [18] Greg Gillespie & Lubomira Petkova Anglia
70  [17] Jonathan Luckcuck & Jannine Davies Anglia
70  [17] Shinichiro Sameguchi & Rikako Abe Japonia
72  [16] Danny Bell & Mimi Kevan Anglia
72  [16] Ainaras Buozys & Danyelle Clarke Anglia
72  [16] Igor Strukov & Amanda Jacob Anglia
75  [14] Aleksander Kvam & Izabela Szydelko Anglia
75  [14] Wojciech Aleksander Noskowiak & Nadia Kelvin Anglia
77  [13] Lukasz Wisniewski & Agnieszka Filipczak Polska
78  [11] Andre Cloete & Beata Cloete RPA
78  [11] Roland Mader & Franziska Triebe-Mader Austria
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}