Results from International Championships 2012 - Under 14 Latin 9 października 2012
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

International Championships 2012
Anglia - Brentwood/London 9 października 2012

Under 14 Latin 9 października 2012

Finał

1  Ma Dajun & Ding Yumeng Chiny
2  Xin Li & Aini Zhao Chiny
3  Andrey Vysloukh & Taisiya Chalbasova Rosja
4  Vitaly Dergachev & Molly Taylor Irlandia
5  Grigoriy Ivanov & Valentina Zafran Rosja
6  Sota Fujii & Mai Ishigaki Japonia
Ogłoszenie
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  [38] Vladislav Stepurko & Dayana Vasyutiak Ukraina
8  [37] Yuhong Shi & Jiali Xiao Chiny
9  [31] Thtian Feng & Beisi Xu Chiny
10  [29] Qin Zhong & Chunyu Mao Chiny
11  [24] Pan Dianxi & Chen Tianlei Chiny
12  [21] Binrui Shi & Jingyi Ma Chiny
13  [19] Evgenyy Patrushev & Elizaveta Chudakova Ukraina
14  [16] Wenjia Liu & Yijia Zhou Chiny

Ćwierćfinał

15  [15] Chaoze Lin & Mengqian Zhang Chiny
15  [15] Wei Liu & Miaomiao Yao Chiny
15  [15] Mikhail Nikolaev & Kristina Zubchenko Rosja
15  [15] Vito Ottomano & Gabriella Mininni Włochy
19  [13] Marik Scherbak & Anastasiia Demianenko Ukraina
20  [12] Ato Watanabe & Ami Sato Japonia
21  [11] Tymur Bezuhlyi & Darina Bugaeva Ukraina
22  [10] Yiwen Yao & Kaiqi Li Chiny
23  [9] Yusif Amsatr & Anastasiya Lisitsina Ukraina
23  [9] Daniil Zadorozhnyy & Yana Firsova Rosja
25  [8] Yuhang Feng & Weijia Gao Chiny
26  [7] Samuel Cloke & Alicia Philips-bullock Anglia
26  [7] Denis Savitskiy & Elena Tregub Ukraina
28  [4] Andrey Artemenko & Elizaveta Bulochknikova Ukraina
28  [4] Laurence Morrison & India Phillips-Bullock Anglia
30  [3] Daniil Trutnev & Eseniya Grigoreva Rosja

Runda 1 (górne 47)

31  [18] Danping Jin & Yang Xue Chiny
31  [18] Danylo Kostyuk & Darya Mazhova Ukraina
31  [18] Bogdan Romanyuk & Anastasiia Lapatina Ukraina
34  [17] Mathew Duffin & Jade McCabe Anglia
35  [16] Oliver Green & Ellie Beacock Anglia
35  [16] Erik Herbert Lohmus & Elisabeth Nursi Estonia
37  [14] Tyler Goldman & Remi Fink USA
37  [14] Robert Saluste & Christina-Sandra Sõõrumaa Estonia
39  [12] Oliver Beardmore & Lydia Hedges Anglia
39  [12] Daniel Elliott & Hannah Darling Anglia
39  [12] Alexander Arnstad Stoa & Celine Dehli Cleve Norwegia
42  [8] Sander Friis Laukas & Philippa Blichfeldt Thoresen Norwegia
42  [8] Christopher Richardson-Hall & Amy Richardson-Hall Anglia
44  [7] Oliver Chattwood & Sophie Robinson Anglia
45  [6] Rhys Hedges & Rosie Swoboda Anglia
46  Chengyu Ge & Lin Guo Chiny
46  Bowen Xian & Jingyu Lei Chiny
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}