Results from International Championships 2012 - Under 21 Ballroom 10 października 2012
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

International Championships 2012
Anglia - Brentwood/London 9 października 2012

Under 21 Ballroom 10 października 2012

Finał

1  Edmund Ault & A Reum Han Anglia
2  Wojciech Jeschke & Malgorzata Kowalska Polska
3  Cheng Yi Ming & Liu Jiao Chiny
4  Luca Balestra & Krizia Balestra Włochy
5  Andrej Volkov & Anastasiya Kravchenko Rosja
6  Angelo Gaetano & Clarissa Morelli Włochy
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  [30] Yuchen Du & Fan Gao Chiny
7  [30] Gerds Ivuskans & Beate-katrina Zeltina Łotwa
9  [29] Michal Le & Izabela Skierska Polska
9  [29] Alex Pritchard & Chloe Hewitt Anglia
11  [21] Linghao Kang & Anran Xing Chiny
12  [19] Ruslan Kalyuzhnyy & Valeryya Kalyschuk Ukraina
12  [19] Pawel Kostrzewa & Martyna Lewandowska Polska
14  [15] Luke Miller & Hanna Cresswell-Melstrom Anglia
15  [11] Vladislav Lutskyi & Anna Shevchenko Ukraina

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Ćwierćfinał

16  [15] Piotr Paszewski & Weronika Mierzwa Polska
16  [15] Guo Ying & Huang Dong Chiny
18  [13] Jianan Peng & Jia Ci Zhong Chiny
18  [13] Liu Shoukun & Wei Mengmeng Chiny
20  [11] Maciej Kadlubowski & Maja Kopacz Polska
20  [11] Jiajie Liu & Xiaoting Guo Chiny
20  [11] Evgeniy Pavlos & Mariya Krivko Ukraina
23  [10] Artemiy Katashinskiy & Marina Katashinskaya Rosja
24  [9] Michael Foskett & Korina Travis Anglia
25  [8] Xin Lei Wang & Zhang Xing Lu Chiny
26  [7] Kewin Espenszyt & Aleksandra Siwek Polska
26  [7] Zhen Yu Yang & Wang Ruo Nan Anglia
26  [7] Jun Zheng & Ruolan Wang Chiny
29  [6] Dmytro Yevterev & Daryna Makovetska Ukraina
30  [5] Mathias Kirkegaard & Line Riding Dania
31  [4] Yuan Wei Wei & Yan Xiang Chiny

Runda 2 (górne 62)

32  [15] Wojciech Ples & Julia Czeczek Polska
32  [15] Florin Vlad & Natalia O''Connor Rumunia
34  [14] Mikolaj Balcerzak & Dominika Nowak Polska
34  [14] Petter Engan & Kine Mardal Norwegia
34  [14] Thorkell Jonsson & Denise Margret Yaghi Islandia
34  [14] Jonas Kazlauskas & Jasmine Chan Litwa
34  [14] Nicholas Kharlamov & Rochelle Kharlamov USA
34  [14] Jordan Quintana & Laura Fox Anglia
34  [14] Marius Toperczer Muresan & Katrine Nissen Dania
41  [13] Roope Antila & Petra Mero Finlandia
41  [13] Nicholas Kelly & Cheyenne Russell Anglia
41  [13] Aleksandr Zevelev & Kseniya Zaputryaeva Rosja
44  [12] Antonio Albrizio & Rita Albrizio Włochy
44  [12] Valerijs Borovojs & Inna Orlova Irlandia
44  [12] Weizhe Li & Jiahui He Chiny
44  [12] Marcin Wiatrowicz & Izabela Adamiec Polska
48  [11] Geraint Heaney & Stephanie Noon Anglia
48  [11] Elliott Whittaker & Charlotte Carruthers Anglia
50  [10] Vitaliy Kalyuzhnyy & Darya Reshetilova Ukraina
51  [9] Aleksey Beda & Polina Krasnoschek Ukraina
51  [9] Wenzhe Yang & Kayan Hau Chiny
53  [8] Yang Yuechun & Lu Wanying Chiny
53  [8] Yingfeng Zeng & Mengni Su Chiny
55  [7] Sigurdur Atlason & Sara Jakobsdottir Islandia
55  [7] Freythor Ossunrarson & Hrefna Halldorsdottir Islandia
57  [6] Du Yu Xuan & Cao Lin Chiny
57  [6] Dmitro Zhuk & Katya Parfenyuk Ukraina
59  [3] Maksim Bodnar & Elyzaveta Vnuchkova Ukraina
59  [3] Christopher Burrell & Emma Burrell Anglia
61  [2] Pavlo Khondar & Dayana Khedzhadzi Ukraina
61  [2] Curtis Pritchard & Annabelle Lawrence Anglia

Runda 1 (górne 87)

63  [19] Adam Bynert & Emily Bynert Anglia
63  [19] Matthew Dean & Sophie Webb Anglia
65  [18] Stefano Gentile & Sara Caldarelli Włochy
65  [18] Thomas Howell Jones & Melanie Grace Anglia
65  [18] Harry Keep & Aimee Falvey Anglia
65  [18] Aleksandr Lillo & Margarita Khamzaeva Rosja
65  [18] Oleksiy Nuzhdov & Margaryta Garmash Ukraina
70  [17] Gianluca Bonavolta & Olena Kovalenko Włochy
70  [17] Hao Gu & Wang Ya Xuan Chiny
70  [17] Kyrylo Tsurikov & Anna Atanasova Ukraina
73  [15] Adam Godfrey & Olivia Oates Anglia
73  [15] Oleksiy Rotar & Kateryna Shylo Ukraina
75  [14] Peter Christiansen & Helena Bakholm Dania
76  [13] Darren Morrissey & Christina Morrissey Australia
76  [13] Nikolay Reutov & Charlotte Plant Anglia
76  [13] Yevgeniy Taranyuk & Darina Kulish Ukraina
76  [13] Ivan Zozulya & Anastasiya Syabro Ukraina
80  [12] Jack Johnson & Joanne De Jager Australia
80  [12] Marcus Lee & Hayley Young Anglia
82  [11] Wiliam Duffen & Melissa Kirkpatrick Anglia
82  [11] Bergthor Kjartansson & Anita Hlin Gutnadottir Islandia
82  [11] Christian Skibsrud & Sussen Hoen-Vestrheim Norwegia
85  [10] David Lawes & Karen Gaffney Irlandia
86  [6] Magnus Edvald Halldorsson & Anna Soley Sveinsdottir Islandia
87  Lok Tin Ki & Salina Pak Macau
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}