Results from International Championships 2012 - Under 21 Latin 9 października 2012
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

International Championships 2012
Anglia - Brentwood/London 9 października 2012

Under 21 Latin 9 października 2012

Finał

1  Ilya Sizov & Yulia Koshkina Rosja
2  Wu Liu Fu & Yu Jun Du Chiny
3  Ruslan Khisamutdinov & Elena Rabinovich Rosja
4  Dmitriy Semeshkin & Karina Zadoyan Rosja
5  Petar Daskalov & Christine Hojmark Thomsen Dania
6  Artem Kruchin & Oksana Vetis Rosja
Ogłoszenie
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  [38] Aleksandr Zevelev & Kseniya Zaputryaeva Rosja
8  [35] Alex Pritchard & Chloe Hewitt Anglia
9  [31] Jonas Kazlauskas & Jasmine Chan Litwa
10  [29] Pawel Tekiela & Aleksandra Konstantinova Polska
11  [24] Yan Sorokin & Veronika Karimova Rosja
12  [19] Dan Malov & Vera Alkevich Anglia
13  [17] Michael Foskett & Korina Travis Anglia

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Ćwierćfinał

14  [13] Bogdan Oligov & Dariya Sereda Ukraina
14  [13] Roman Oligov & Valeriya Babay Ukraina
14  [13] Anton Sergeev & Elizaveta Monikaynen Rosja
14  [13] Kan Sun & Zhu Siying Chiny
18  [12] Maksim Bodnar & Elyzaveta Vnuchkova Ukraina
18  [12] Michal Danilczuk & Natalia Glebocka Polska
18  [12] Marc Jimenez Blanch & Valeryia Urymahava Hiszpania
18  [12] Jun Luo & Zicheng Wu Chiny
18  [12] Gong Chao Qun & Zhuo Lian Wei Chiny
23  [11] Marius Toperczer Muresan & Katrine Nissen Dania
24  [10] Chan Hing Wai & Tin Lai Ki Hong Kong
25  [9] Yan Bang Bang & Zhu Jing Chiny
25  [9] Jader De Pazzi & Jessica De Bona Włochy
25  [9] Dominik Rudnicki & Adrianna Lojszczyk Polska
28  [8] Roman Grytsyna & Darya Kravchuk Ukraina
29  [7] Zhou Liu & Yi Mei Yin Chiny
30  [6] Francesco Garofalo & Marika Laraspata Włochy
31  [5] Sigurdur Atlason & Sara Jakobsdottir Islandia
31  [5] Meng Jia Cui & Jiang Yu Lin Chiny
33  [2] Alessio Galocchio & Marta Botta Włochy
33  [2] Sun Xiang & Chen Jia Chiny

Runda 3 (górne 60)

35  [15] Evgeniy Raev & Gabriella Sabler USA
36  [14] Ivan Khudoley & Alysa Selezneva Ukraina
36  [14] Adrian Kopczynski & Ewelina Mikolajewska Polska
36  [14] Alessio Manni & Giulia Antonelli Włochy
36  [14] Cristian Priori & Eleonora Riccardi Włochy
40  [13] Edvins Astahovs & Nika Bero Łotwa
40  [13] Roman Gerbey & Vera Bondareva Ukraina
40  [13] Nikolay Reutov & Charlotte Plant Anglia
43  [12] Chen Yi Chao & Liu Xin Chen Japonia
43  [12] Mathias Kirkegaard & Line Riding Dania
43  [12] Tagyr Mansurov & Svetlana Lesnaya Ukraina
46  [11] Ying Jian Chen & Jie Ni Chen Chiny
46  [11] Kwok Chun Sing & Zhu Jia Yang Chiny
48  [10] Jack Johnson & Joanne De Jager Australia
48  [10] Evgenyy Orlov & Marina Erina Ukraina
48  [10] Zhang Ting & Miao Ya Ting Chiny
48  [10] Aleksandr Zhimalov & Darya Kartyshova Rosja
52  [9] Anton Inglikov & Ella Troshina Rosja
52  [9] Pavlo Khondar & Dayana Khedzhadzi Ukraina
52  [9] Dmytro Yevterev & Daryna Makovetska Ukraina
55  [8] Curtis Pritchard & Annabelle Lawrence Anglia
56  [7] Gabriele Crocicchia & Desiree Agostini Włochy
56  [7] Blazej Lewandowski & Marta Kapanowska Polska
56  [7] Luke Miller & Hanna Cresswell-Melstrom Anglia
59  [6] Emanuele Caruso & Carlotta Fucci Włochy
60  [5] Daniele Emiliani & Natasha Jackson Anglia

Runda 2 (górne 100)

61  [17] Marco Bonavolta & Anna D'angelo Włochy
61  [17] Oleksiy Rotar & Kateryna Shylo Ukraina
61  [17] Puttipong Saharifa & Sutatip Bunvilai Tajlandia
61  [17] Chaochen Yan & Liu Yutong Chiny
61  [17] Dmitro Zhuk & Katya Parfenyuk Ukraina
66  [16] Ignat Calasnic & Olivia Gjelfort Dania
66  [16] Sergey Chernenko & Viktoriya Scherbatova Ukraina
66  [16] Lok Tin Ki & Salina Pak Macau
66  [16] Phillip Kudryavtsev & Ashley Goldman USA
66  [16] Darren Morrissey & Christina Morrissey Australia
66  [16] Freythor Ossunrarson & Hrefna Halldorsdottir Islandia
66  [16] Pirayut Saharifa & Suweenut Noinoul Tajlandia
66  [16] Yuki Suzuki & Ayaka Harada Japonia
66  [16] Valentyn Torkot & Alyna Zhaylo Ukraina
66  [16] Kyrylo Tsurikov & Anna Atanasova Ukraina
66  [16] Vladyslav Ursatiy & Milena Usanova Ukraina
66  [16] Yuan Wei Wei & Yan Xiang Chiny
66  [16] Xiong Yuxuan & Zhang Pan Chiny
79  [15] Yi Wang Pei & Cheng Qian Chiny
79  [15] Maciej Walczak & Anna Piaseczna Polska
81  [14] Roberto Ranfa & Arianna Buttigli Włochy
82  [13] Luca Di Pumpo & Laura Sasso Włochy
82  [13] Yuchen Du & Fan Gao Chiny
82  [13] Edward Golbert & Maryanna Krasko USA
82  [13] Harijs Locs & Kimberley Jones Anglia
82  [13] Jun Zheng & Ruolan Wang Chiny
87  [12] Gianluca Bonavolta & Olena Kovalenko Włochy
87  [12] Geraint Heaney & Stephanie Noon Anglia
87  [12] Harry Keep & Aimee Falvey Anglia
87  [12] Kirill Nemov & Lada Moshnikova Rosja
91  [11] Aleksey Beda & Polina Krasnoschek Ukraina
91  [11] Valerijs Borovojs & Inna Orlova Irlandia
91  [11] Matthew Dean & Sophie Webb Anglia
91  [11] Hao Gu & Wang Ya Xuan Chiny
91  [11] Denys Leonidov & Valeriya Bushuk Ukraina
96  [10] Simone Colella & Courtney Payne Anglia
96  [10] Marcus Lee & Hayley Young Anglia
98  [9] Huo Yu Jia & Ma Yu Ting Chiny
99  [8] Weizhe Li & Jiahui He Chiny
100  [5] Marco Capuano & Valery Cascio Włochy

Runda 1 (górne 119)

101  [22] Wei Xiong Chen & Chao Jie Xiong Chiny
101  [22] Adam Godfrey & Olivia Oates Anglia
101  [22] Gregory Mcdonough & Kathryn Jones Anglia
101  [22] Aleksandr Melnichenko & Katerina Zaytseva Ukraina
105  [21] Thorkell Jonsson & Denise Margret Yaghi Islandia
105  [21] Vitaliy Kalyuzhnyy & Darya Reshetilova Ukraina
105  [21] Nicholas Kelly & Cheyenne Russell Anglia
105  [21] Aleksandr Lillo & Margarita Khamzaeva Rosja
105  [21] Yevgeniy Taranyuk & Darina Kulish Ukraina
110  [20] Roope Antila & Petra Mero Finlandia
110  [20] Christian Skibsrud & Sussen Hoen-Vestrheim Norwegia
110  [20] Bogdan Alexandru Voicu & Ana Maria Dima Rumunia
113  [19] Wiliam Duffen & Melissa Kirkpatrick Anglia
113  [19] Evgeniy Pavlos & Mariya Krivko Ukraina
115  [18] Magnus Edvald Halldorsson & Anna Soley Sveinsdottir Islandia
115  [18] Zheng Qing Huang & Li Xiaoshuang Chiny
115  [18] Ivan Zozulya & Anastasiya Syabro Ukraina
118  [17] Christopher Burrell & Emma Burrell Anglia
118  [17] Bergthor Kjartansson & Anita Hlin Gutnadottir Islandia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}