Results from International Diamond Cup 2008 - Youth Standard 23 marca 2008
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

International Diamond Cup 2008
Rosja - Moscow 22 marca 2008

Youth Standard 23 marca 2008

Finał

1  Anton Azanov & Ekaterina Isakovich Rosja
2  Evgeniy Mushtukov & Yuliya Rodina Rosja
3  Evgeniy Kuznetsov & Ekaterina Polevtsova Rosja
4  Fedor Isaev & Anna Zudilina Rosja
5  Boris Shmidt & Olga Vasilieva Rosja
6  Aleksey Polovnikov & Anna Argun Rosja
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Andrey Belyaev & Kristina Krukhmaleva Rosja
8  Evgeniy Barskiy & Ksenia Isakova Rosja
8  Andrey Dubinkin & Kira Kuprienko Rosja
10  Vitaliy Ryzhukhin & Veronika Titova Rosja
11  Arzuman Gadzhiev & Ekaterina Sedova Rosja
12  Aleksei Eliseev & Elizaveta Mokeeva Rosja

Ćwierćfinał

13  Maksimilian Polosatov & Yuliya Burenicheva Rosja
14  Yuriy Afonin & Ekaterina Maksimova Rosja
15  Andrey Khvorostov & Alisa Butova Rosja
16  Aleksandr Ignatov & Svetlana Vinogradova Rosja
17  Svyatoslav Yachmenev & Olga Gandembul Rosja
18  Ilya Dementev & Kseniya Lapkina Rosja
19  Pavel Zhigarev & Ekaterina Sivri Rosja
20  Aleksandr Safiullin & Elena Komkova Rosja
21  Igor Ammosov & Nadezhda Artamonova Rosja
22  Vladislav Sopikov & Kseniya Abrosimova Rosja
23  Igor Cheban & Aleksandra Filimonova Rosja
24  Ilya Kolebakin & Lyubov Gabbasova Rosja

Runda 2 (górne 48)

25  Viktor Kobelev & Kseniya Aleksandrova Rosja
26  Maksim Mikhalev & Polina Kuzovleva Rosja
26  Ilya Sakharov & Sofiya Schipskaya Rosja
28  Pavel Vays & Darya Voroshilova Rosja
29  Denis Vazhenin & Zhanna Simonova Rosja
30  Evgeniy Rozin & Anna Oblakova Rosja
30  Ivan Safronov & Margarita Vilkova Rosja
32  Andrei Rakitin & Olga Bochkareva Rosja
33  Dmitriy Melnikov & Alexandra Demina Rosja
34  Nikita Khudyakov & Anna Fedotova Rosja
35  Grigoriy Biryukov & Elena Bashmakova Rosja
35  Evgeniy Polyakov & Anastasiya Vedeneeva Rosja
37  Igor Arsenev & Olga Khafizova Rosja
37  Viktor Kokhov & Yana Satalkina Rosja
39  Nikita Gromov & Lolita Zhelenkova Rosja
39  Ivan Kononenko & Anastasiya Sainkina Rosja
41  Anton Datsyuk & Lyussiya Zebreva Rosja
41  Vadim Shtykov & Anastasiya Grokholskaya Rosja
41  Sergey Zorin & Ekaterina Naumova Rosja
44  Artem Shipilov & Elena Kondrateva Rosja
45  Evgeniy Klochkov & Kseniya Osadina Rosja
46  Semen Osipov & Alina Vinogradova Rosja
47  Denis Shardin & Anastasiya Gerasimova Rosja
48  Evgeniy Bobkov & Annamariya Dreglya Rosja

Runda 1 (górne 77)

49  Alexey Poliakov & Elena Litvinyuk Rosja
50  Andrey Chumachenko & Anastasiya Izvekova Rosja
50  Aleksandr Fomin & Anna Bochkareva Rosja
52  Konstantin Gornostaev & Ekaterina Afanaseva Rosja
53  Dmitriy Kuznetsov & Diana Rogushina Rosja
53  Dmitriy Smetankin & Yana Samofalova Rosja
55  Pavel Semenov & Anna Maksimova Rosja
56  Evgeny Mironov & Anastasiya Maksimova Rosja
57  Anton Sokolov & Anastasiya Kryukova Rosja
57  Stanislav Startsev & Alena Bartukhina Rosja
59  Maksim Spirin & Antonina Darcheva Rosja
60  Viktor Smetankin & Elena Stupina Rosja
61  Ivan Markin & Darya Bezmenova Rosja
62  Igor Troyanovich & Valeriya Batt Rosja
63  Maksim Blinov & Mariya Astafeva Rosja
63  Sergey Krasnov & Elizaveta Khomyakova Rosja
63  Maksim Smirnov & Darya Efimtseva Rosja
66  Dmitriy Litvinenko & Alena Leonova Rosja
66  Maksim Zhavoronkin & Darya Panfilova Rosja
68  Daniil Egorenko & Yulia Baykeeva Rosja
69  Igor Dudenkov & Natalya Rupina Rosja
69  Konstantin Semenov & Anastasiya Gotovchik Rosja
71  Pavel Tsarev & Polina Tsareva Rosja
72  Anton Smirnov & Kseniya Peshkova Rosja
73  Konstantin Goryachev & Ekaterina Novikova Rosja
73  Sergey Markin & Valeria Solovyeva Rosja
75  Rodion Titov & Ekaterina Tolmacheva Rosja
76  Yaroslav Vysokikh & Ekaterina Spiridonova Rosja
77  Anton A Volkov & Zoya Grigoreva Rosja
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}