Results from IsterCup 2003 - IDSF International Open Latin 20 czerwca 2003
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

IsterCup 2003
Słowacja - Bratislava 20 czerwca 2003

IDSF International Open Latin 20 czerwca 2003

Finał

1  Kevin Clifton & Anna Melnikova-Duknauske Anglia
2  Jurij Batagelj & Jagoda Batagelj (aka Strukelj) Słowenia
3  Guy Rosen & Viktoriya Fadina Luksemburg
4  Jakub Davidek & Michaela Gatekova Czechy
5  Marek Dedik & Kristina Horvatova Słowacja
6  Stefan Green & Zeudi Zanetti Nowa Zelandia
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  [19] Marcin Hakiel & Magda Soszynska Polska
8  [14] Kamil Urbaniak & Katarzyna Kapral Polska
9  [13] Jevgenijs Arapochkin & Lucia Kubasova Słowacja
10  [12] Adam Galazka & Anna Ramiaczek Polska
10  [12] Martin Wünsch & Andrea Zelinkova Słowacja
12  [10] Piotr Szelest & Diana Klos Polska

Ćwierćfinał

13  [29] Vladimir Velev & Gabriella Bodócs Austria
14  [23] Andre Boss & Rossella Sedicina Szwajcaria
15  [21] György Köcse & Martina Váradi Węgry
16  [20] Petr Cadek & Michaela Krupickova Czechy
16  [20] Pawel Wolanski & Katarzyna Swirska Polska
18  [18] Andras Faluvegi & Orsolya Toth Węgry
18  [18] Norbert Mika & Paulina Leszczynska Polska
20  [17] Tomas Surovec & Denisa Halicka Słowacja
21  [14] Dmytro Kucher & Kateryna Katerynchyk Ukraina
22  [13] Robert Meszaros & Barbora Topolska Słowacja
23  [8] Krzysztof Bozek & Lenka Matouskova Czechy
23  [8] Stefan Heinrich & Manuela Brychzy Niemcy

Runda 2 (górne 36)

25  [32] Miroslav Kucera & Paula Kubejova Słowacja
26  [31] Nikola Radak & Milena Zogovic Serbia
27  [30] Tomasz Rachwalski & Anna Protas Polska
28  [29] Stefan Cermak & Kristina Kamenicka Słowacja
29  [28] Yevgen Stepanov & Olga Moroz Ukraina
30  [27] Vadim Gazda & Jasmina Arko Słowenia
31  [26] Wojciech Wolinowski & Aleksandra Kulczycka Polska
32  [15] Petr Knesl & Vladimira Matouskova Czechy
32  [15] Attila Torok & Christiana Leuthner Austria
34  [13] Miha Vodicar & Anna De Domizio Słowenia
35  [9] Peter Kanavor & Eliska Krnacova Słowacja
35  [9] Noel Kiss & Tímea Tasi Węgry

Runda 1 (górne 52)

37  [26] Lukas Hojdan & Jana Gojova Czechy
37  [26] Danut-gabriel Tepuru & Anca Nisipeanu Rumunia
39  [21] József Kardos & Erika Kardos Węgry
39  [21] Jaroslav Suchy & Eva Krejcirova Czechy
41  [20] Andrea Guizzardi & Giada Magagnoli Włochy
41  [20] Waldemar Kabala & Lidia Muller Polska
43  [12] Mario Kovacs & Jana Terekova Słowacja
44  [10] Luka Serdinsek & Teja Ferk Słowenia
44  [10] Petr Simon & Zuzana Prokopova Czechy
46  [9] Maros Chmelik & Kristina Supinova Słowacja
46  [9] Ivan Kristel & Martina Jakubcova Słowacja
46  [9] Stefan Rauscher & Tamara Richartz Austria
49  [4] Martin Andrasi & Lenka Sixtova Czechy
50  [1] Martin Petrik & Michaela Halova Czechy
51  Gabriel Rasi & Michaela Komorova Słowacja
51  David Schavel & Xenia Dvorinova Słowacja
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}