Results from Italian Championships 2008 - Senior III B1 Standard 2 lipca 2008
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Italian Championships 2008
Włochy - Rimini 27 czerwca 2008

Senior III B1 Standard 2 lipca 2008

Finał

1  Maurizio Biasci & Monica Della Flora Włochy
2  Luigi Fontanelli & Loriana Bensi Włochy
3  Eligio Confalonieri & Daniela Restelli Włochy
4  Massimo Galli & Fiorella Fossati Włochy
5  Mauro Sani & Maria Milazzo Włochy
6  Sergio Motroni & Quintilia Tomei Włochy
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Ennio Belpietro & Virginia Boselli Włochy
8  Adello Marinelli & Oriana Giacometti Włochy
9  Paolo Orsini & Carla Di Maria Włochy
10  Roberto Aielli & Maria Bertacco Włochy
11  Sebastiano Formica & Maria Amenta Włochy
12  Francesco Leone & Bianca De Meo Włochy

Ćwierćfinał

13  Ubaldo Giampietri & Anna Maria Veltri Włochy
14  Luciano Campetta & Giuseppa Pineto Włochy
15  Vincenzo Scalera & Bambina Bucci Włochy
16  Giorgio Alosa & Maria Natrella Włochy
16  Angelo Brusca & Adriana Tosi Włochy
16  Piero Pieraccini & Vilma Pasqui Włochy
19  Roberto Bonassi & Giuliana Linardi Włochy
20  Ermanno Ravaioli & Rosanna Chiambretti Włochy
21  Luciano Delfino & Luisanna Giachino Włochy
22  Giordano Maran & Graziella Fanton Włochy
23  Antonio Sibillo & Teresa Cimmino Włochy
24  Giovanni Schena & Laura Donzello Włochy

Runda 2 (górne 48)

25  Almo Aldovardi & Daniela Travi Włochy
25  Claudio Calabresi & Daniela Tarquini Włochy
25  Umberto De Carolis & Anna Maria Catillo Włochy
25  Gianni Gaioni & Caterina Perlini Włochy
29  Luigi Belsanti & Teresa Rizzo Włochy
29  Giulio Casonato & Gabriella Carrara Włochy
31  Vincenzo Esposito & Anna Langella Włochy
31  Arcangelo Oro & Diana Serpico Włochy
33  Oriano Capuzzo & Bruna Manfrin Włochy
34  Albino Dolce & Marisa Masciari Włochy
34  Dino Miotto & Maria Rosa Dalla Libera Włochy
34  Giuseppe Polverari & Placida Muraca Włochy
34  Alfredo Vigiano & Maria De Mattia Włochy
38  Domenico Cozzatella & Lidia Piccoli Włochy
38  Stefano Gori & Concetta Presti Włochy
40  Pietro Buanne & Maddalena Tripaldella Włochy
41  Antonio Menegatti & Marina Remondino Włochy
42  Celso Tolazzi & Irma Prezioso Włochy
43  Antonio Denitto & Rosa Galano Włochy
44  Massimo Fanti & Adriana Di Blasio Włochy
45  Michele Ingenito & Nunziatina Damaschino Włochy
45  Camillo Zucchero & Evelina Cuttitta Włochy
47  Rosario Marchese & Angela Baratta Włochy
48  Salvatore Miriello & Rosa Jemma Włochy

Runda 1 (górne 63)

49  Salvatore Fusco & Maria Passarin Włochy
50  Alberto Luciani & Serenella Batino Włochy
50  Gaetano Tolomeo & Silvana Merante Włochy
52  Antonio Agostini & Anna Vasselli Włochy
53  Giovanni Bergamini & Marcella Paladini Włochy
53  Renato Porceddu & Giovanna Barracu Włochy
55  Vincenzo Adduci & Angelina Cropalati Włochy
55  Antonio Albanese & Angela Damiani Włochy
57  Gennaro Gioiello & Luisa Borneo Włochy
58  Luca Biamonti & Patrizia Spadaro Włochy
58  Giancarlo Busconi & Maria Paraboschi Włochy
60  Paolo Bonifacio & Lucia De Rosa Włochy
61  Giorgio Magnabosco & Marisa Albarello Włochy
61  Sergio Di Prima & Francesca Summa Włochy
63  Salvatore Donzi & Rosaria Campione Włochy
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}