Results from Italian Championships 2008 - Youth B2 Latin 28 czerwca 2008
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Italian Championships 2008
Włochy - Rimini 27 czerwca 2008

Youth B2 Latin 28 czerwca 2008

Finał

1  Giuseppe Russo & Serena Costantino Włochy
2  Vincenzo Cucuzza & Flavia Selvaggio Włochy
3  Vincenzo Taormina & Maria Bonanno Włochy
4  Vairo Aiuti & Giulia Longetti Włochy
5  Luca Baldoni & Elisa Sirchio Włochy
6  Riccardo Androsciani & Francesca Giovenali Włochy
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Marco Salvadori & Rachele Romboli Włochy
8  Roberto Spanu & Ilaria Pinna Włochy
9  Alessandro Nicotra & Alessia Carsenzuola Włochy
10  Francesco Impallari & Sonia Sacco Włochy
11  Antonio Gianfelice & Maria La Riccia Włochy
12  Giovanni Allocca & Jessica Iovine Włochy

Ćwierćfinał

13  Antonio Porcaro & Federica De Ninno Włochy
14  Gabriele Fasolo & Gabriella Brillante Włochy
15  David Trinari & Arianna Nobilini Włochy
16  Alessandro Farano & Simona Piazzolla Włochy
17  Daniele Cavoli & Federica Geraci Włochy
17  Alex Savoretti & Alice Savoretti Włochy
19  Thomas Tognon & Anna Arienti Włochy
20  Luca Bottos & Elisa Rossi Mel Włochy
21  Matteo Ercolanoni & Simona Varone Włochy
22  Domenico Rizzo & Caterina Trimarchi Włochy
23  Andrea Bencich & Federica Totano Włochy
24  Giordano Indraccolo & Serena Ferilli Włochy

Runda 2 (górne 48)

25  Valerio Alberati & Martina Manni Włochy
25  Johnny Prestigiacomo & Francesca Rusciano Włochy
27  Antonio Di Sarno & Carmen Sorrentino Włochy
27  Matteo Zocchi & Ajde La Dogana Włochy
29  Nicola Biondini & Gloria Martinangeli Włochy
29  Giovanni Maria Delogu & Marcella Bonelli Włochy
29  Tommaso De Palo & Francesca Campanale Włochy
32  Stefano Silvestro & Greta Grecu Włochy
33  Michelangelo Berretta & Lorella Moretti Włochy
33  Giacomo Dell'amico & Elisa Belle Włochy
35  Gabriele Compagno & Mara Colabrese Włochy
35  Fabio Perronace & Sara Grenci Włochy
37  Marco Calvello & Martina Teresa Zotta Włochy
38  Antonio Rinaldi & Roberta Tarquinio Włochy
39  Giulio Ferigo & Maria Taddio Włochy
40  Davide Cacciarru & Vanessa Dessi Włochy
40  Gabriele Larotonda & Paola Gioia Włochy
40  Simone Magnaricotte & Sara Peppucci Włochy
43  Alessandro Alberetti & Sonia Segoloni Włochy
43  Valerio Passamonti & Valentina Perrone Włochy
45  Damiano Cicero & Caccia Frasca Włochy
45  Giacomo Macri & Debora Castro Włochy
45  Francesco Serio & Vanessa Buffone Włochy
48  Giuseppe Greco & Valentina Maresca Włochy

Runda 1 (górne 70)

49  Salvo Leanza & Maria Chiara Caputo Włochy
49  Anthony Palmerini & Sofia Grassi Włochy
49  Fabio Pellicori & Simona Belmonte Włochy
52  Maverick Benetti & Serena Stagni Włochy
53  Francesco Moriconi & Gaia Bastreghi Włochy
53  Stefano Primiceri & Francesca Tridici Włochy
55  Lorenzo Bencich & Gabriella Vollono Włochy
55  Gianluca Lupo & Anna Scorzelli Włochy
57  Manuel Udine & Gaia Minarelli Włochy
58  Aldo Silvestro & Federica Ranavro Włochy
59  Roberto Ruffini & Chiara Ferrari Włochy
60  Gaetano Curti & Nunzia Corsetti Włochy
61  Simone Tanzi & Giulia Lombardi Włochy
62  Niccolo Diciotti & Anna Diciotti Włochy
63  Angelo Fabio Mastroianni & Jessica Scotellaro Włochy
64  Andrea Basti & Lucia Larosa Włochy
65  Sabino Peluso & Martina Manilia Włochy
66  Marco Pegoraro & Ornella De Stefani Włochy
66  Daniele Visintin & Beatrice Novello Włochy
68  Alessandro Panetti & Roberta Manera Włochy
68  Ruben Sclisizzi & Sonia Grimaz Włochy
70  Gaetano Marcovecchio & Mariarita Sorrenti Włochy
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}