Results from Kistelek Open 2012 - WDSF World Junior II Latin 22 września 2012
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Kistelek Open 2012
Węgry - Kistelek 22 września 2012

WDSF World Junior II Latin 22 września 2012

Finał

1  Vyacheslav Samokhin & Alina Karapetyan Rosja
2  Yaroslav Brovarskyy & Elyzaveta Gyzhko Ukraina
3  Vladislav Kolesnikov & Anna Isakovich Rosja
4  Luigi Battaglia & Emilia Paolicelli Włochy
5  Mateusz Brzozowski & Justyna Mozdzonek Polska
6  Dawid Podgajny & Oliwia Popek Polska
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Nino Kleindienst & Urska Bencak Słowenia
8  Leonardo Lini & Mia Gabusi Włochy
9  Daniil Rostvinschii & Anastasia Stan Mołdawia
10  Jure Bergant & Ana Mesec Słowenia
10  Stefan Malin Sofroni & Alexandra Lacramioara Acatrinei Rumunia
12  Igor Bodyagin & Anastasiya Bodyagina Niemcy
13  Igor Reznik & Kristina Godunova Ukraina

Ćwierćfinał

14  Alexandru Valentin Dumitru & Cezara Banu Rumunia
15  Ádám Hatházi & Nika Stefanic Węgry
15  Patryk Ploszaj & Anna Kaczmarski USA
17  Vedran Sraga & Iva Risek Chorwacja
18  Georg Gritsai & Jekaterina Blinkova Estonia
18  Nikola Novak & Klara Adamova Czechy
20  Kaspar Kolk & Sofia Savenko Estonia
20  Mishael Omri & Liel Moreinis Izrael
20  Nicholas Stevens & Alexandra Gutkovich USA
20  Orestas Vasiliauskas & Olivija Gramaliauskaite Litwa
24  Konstantin Selin & Svetlana Dulub Białoruś
25  Dan Sramek & Barbora Horakova Czechy
26  Petur Gunnarsson & Rakel Matthiasdottir Islandia

Runda 2 (górne 49)

27  Victor Catalin Cauca & Natalie Winter Dania
27  Nikita Lipen & Elizaveta Umrihina Białoruś
27  David Ovsievitch & Maria Sedin Niemcy
27  Lari Urevich & Yael Pasternak Izrael
31  Lauri Linnaranta & Melis Görsoy Finlandia
32  David Bjarni Chiarolanzio & Helga Sigrun Hermannsdottir Islandia
32  Karlis Didrihsons & Elina Kalvane Łotwa
32  Alexander Georgiev & Ventzislava Bormanlilska Bułgaria
32  Dan Pseneac & Alexandrina Bicov Mołdawia
36  Tin Sanjkovic & Lucija Sabolek Chorwacja
37  Baurzhan Beken & Nargiza Sarsebekova Kazachstan
37  Ljuboslav Stoev & Miroslava Doicheva Bułgaria
39  Lucas Samuel Lopez & Mar Albelda Hiszpania
40  Emil Kabirov & Karolina Plaziy Francja
40  Daniel Toth & Zuzana Povinska Słowacja
42  Everts Gulbis & Gunta Anda Zabrauska Łotwa
43  Kazuki Sugawara & Sakura Mitsuhashi Japonia
44  Hugo Gustafsson & Anna Götborg Szwecja
44  Dominik Jasiczek & Sharon Bron Austria
46  Lucas Felici & Lisa Laffargue Francja
46  Sergi Pons Duran & Natalia Atilano Barcelo Hiszpania
48  Özgün Dogan & Nursen Özhan Turcja
49  Nariman Ashenov & Aruzan Aldasheva Kazachstan

Runda 1 (górne 65)

50  Mihály Pellei & Zsuzsanna Hercsik Węgry
51  Dominik Fus & Andrea Feher Austria
51  Christoffer Höjmark Thomsen & Sandra Overballe Pedersen Dania
51  Edvinas Ringys & Rugile Monginaite Litwa
55  Kento Ebihara & Natsumi Tokuno Japonia
55  Sinan Ozcan & Damla Koken Turcja
57  Quentin Chippaux & Elsa Bois Francja
58  Arthemy Kokhanov & Abigail Xinkas Kanada
59  Nedeljko Kraljevic & Nora Cavkunovic Serbia
59  Jordan Maguire & Laura Robinson Anglia
61  Ingemar Moberg & Alexandra Kaleta Szwecja
62  Benjamin Lindström & Emma-jemina Liljestrand Finlandia
63  Mathew Duffin & Jade McCabe Anglia
64  Ivan Bokor & Lena Josivljevic Serbia
65  Christopher Mejia & Camila Arboleda Ecuador
66  Alexander Mikhaylov & Alexandra Nozdrina Belgia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}